Opalona skóra zawsze wygląda atrakcyjnie. Sylwetka wydaje się szczuplejsza, a ciało zdrowe i zadbane. Niestety, natura nie pozwala nam utrzymać ciemnego koloru skóry przez cały rok, a korzystanie z solarium jest niezdrowe. Na szczęście jest sposób na to, by cieszyć się idealną opalenizną zawsze i to bez względu na warunki pogodowe. To opalanie natryskowe, dzięki któremu już w kilka chwil Twoje ciało będzie w bezpieczny sposób muśnięte promieniami słońca. Złota opalenizna pięknie podkreśli Twoją urodę – dowiedz się więcej usłudze. 

Na czym polega opalanie natryskowe?

Opalanie natryskowe polega na równomiernym rozprowadzeniu na ciele opalającej mgiełki o wybranej tonacji. Co ważne, preparat opalający zawiera nie tylko barwnik brązujący, ale również naturalne składniki, przez co skóra jest optymalnie odżywiona, a opalenizna utrzymuje się dłużej. 

Zabieg opalania natryskowego realizuje się w specjalnym namiocie i trwa około 20 minut. Skóra przed zabiegiem musi być wydepilowana, czysta i sucha, nie można na nią nakładać kremów, serum ani balsamów. Opalanie przebiega bez ubrania, ale za to w jednorazowej bieliźnie (z której można zrezygnować) oraz czepku, który ma chronić włosy. Cena tego zabiegu zależy od wybranych partii ciała. Oscyluje wokół kwot od kilkudziesięciu złotych. 

Aby móc cieszyć się jak najdłużej piękną opalenizną, warto stosować kilka wskazówek już po zabiegu. Należy ubrać luźne ubrania, by nie zetrzeć świeżej opalenizny. Każdego dnia warto wcierać w skórę balsam nawilżający, a przez najbliższe dwa tygodnie lepiej zrezygnować z peelingu skóry. Opaleniznę może też zniwelować pobyt w saunie albo na basenie, w chlorowanej wodzie. 

Z całą pewnością jest to jednak najlepsza metoda na uzyskanie idealnej opalenizny w tak krótkim czasie. To również sposób w pełni bezpieczny dla skóry – nie jest rakotwórczy jak solarium, nie wysusza i się wpływa na fotostarzenie się skóry, jak naturalne promienie słońca. Wystarczy 20 minut, by ciało było pięknie opalone, zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Nie trać czasu na żmudne i nudne leżenie na leżaku. Nie zawsze masz zresztą do tego okazję. Złota opalenizna bez zdrowotnych konsekwencji!

sunfx krakow, złota opalenizna

 

Kto powinien zdecydować się na opalanie natryskowe? 

Opalanie natryskowe dedykowane jest wszystkim tym, którzy chcą uzyskać szybko piękna i zdrową opaleniznę całego ciała lub tylko poszczególnych jego partii. Opalanie natryskowe jest w pełni bezpieczne bez względu na rodzaj cery – specjalista dobierze odpowiednią tonację. 

Z opalania natryskowego najczęściej korzystają ci, którzy chcą mieć opalone ciało w sposób bezpieczny i szybki – to idealne rozwiązanie na wielkie wyjście, kiedy nie mamy już czasu na opalanie na leżaku. Co ciekawe, z opalania natryskowego mogą korzystać także kobiety w ciąży, dla których naturalne słońce nie jest zbyt bezpieczne. 

Bezpieczna, złota opalenizna jest możliwa! Dzisiaj hitem jest równomierne opalanie natryskowe. Efekty idealnej opalenizny nie mogą jednak cieszyć wszystkich. Przeciwwskazaniem jest podrażnienie skóry, skóra poraniona,  z trudno gojącymi się ranami oraz stanami zapalnymi, skóra alergiczna. Z opalania natryskowego nie mogą też korzystać osoby z łuszczycą oraz te, które zmagają się z nadmierną potliwością. 

Złota opalenizna czyli efekty, na jakie możesz liczyć

Ciało opala się równomiernie, w przeciwieństwie do stosowania samoopalaczy nie pozostawia szpecących plam. Opaleniznę uzyskuje się już w ciągu kilku, kilkunastu minut i to dokładnie w tonacji, jakiej oczekujemy. Opalanie natryskowe nie wywołuje niepożądanych skutków ubocznych. Co jeszcze daje opalanie natryskowe? Opinie o tym zabiegu są jednoznaczne – to piękna, opalona skóra wybranych partii ciała w kilka chwil, bez żadnych niekorzystnych konsekwencji. Koniec z traceniem czasu podczas opalania skóry naturalnymi promieniami słońca, które nie zawsze działają korzystnie. Teraz możesz zyskać piękną opaleniznę w ciągu kilku minut. UWAGA! Przed ważnym wydarzeniem (np. ślubem) warto wykonać sobie opalanie „próbne”. Zarezerwuj wizytę i ciesz się idealną opalenizną!