Wybierz miasto:

OPALANIE NATRYSKOWE SUN FX KRAKÓW

OPALANIE NATRYSKOWE SUN FX KRAKÓW
Marzysz o pięknej i zdrowej opaleniźnie bez konieczności korzystania z solarium lub wystawiania skóry na szkodliwe promieniowanie słoneczne? Dzięki systemowy do opalania natryskowego SunFx promienna i opalona skóra jest w zasięgu Twojej ręki. I to w niespełna 15 minut! Zabieg opalania natryskowego Sunfx to idealna alternatywa dla szkodliwego promieniowania UV. Gama naturalnych barwników oraz precyzyjna maszyna SunFx sprawią, że twoja skóra będzie wyglądać niezwykle atrakcyjnie i ponętnie. Opalanie natryskowe to propozycja dla każdego kto chce cieszyć się naturalnie i pięknie opaloną skórą przez cały rok – bez potrzeby martwienia się o zdrowie czy jej młodość. Opalanie Sunfx to gwarancja najwyższego bezpieczeństwa i jakości – nawet w przypadku skór wrażliwych i skłonnych do alergii czy bielactwa.  

Cena zabiegu: od 79

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
Pokaż klauzule informacyjną

Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
• Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
• Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
• Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
• Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
• Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
• Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

captcha

DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST ZABIEG OPALANIA NATRYSKOWEGO
DLACZEGO WARTO?
PRZED ZABIEGIEM OPALANIA NATRYSKOWEGO
PO ZABIEGU OPALANIA NATRYSKOWEGO
ZABIEG IDEALNY DLA:
Cennik zabiegów

DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST ZABIEG OPALANIA NATRYSKOWEGO DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST ZABIEG OPALANIA NATRYSKOWEGO

Opalanie natryskowe to sposób na uzyskanie pięknej, równiej i zdrowej opalenizny. Efekt jest zawsze bardzo naturalny i niczym nie różni się od opalenizny uzyskanej na przykład na zagranicznych wakacjach.

Z opalania natryskowego najczęściej korzystają osoby, które unikają opalania się na naturalnym słońcu ze względu na ryzyko poparzenia skóry lub wytworzenia się groźnych zmian nowotworowych. Są to przede wszystkim osoby, które chcą w pełni dbać o swoje zdrowie, nie rezygnując z pięknego wyglądu. Opalanie natryskowe jest również popularne u przyszłych Panów i Panien Młodych oraz kobiet, które chcą uzyskać ekspresową opaleniznę na jakąś ważną okazję.

Natryskowe opalanie to także doskonałe rozwiązanie dla osób, które naturalnie mają bardzo jasną karnację i boją się, że podczas opalania skóry na słońcu nabawiają się groźnych i bolesnych poparzeń słonecznych. To także bardzo dobra metoda na wyrównanie wakacyjnej opalenizny lub przygotowanie skóry na wyjazd urlopowy.

Umów wizytę Rezwerwacja online

DLACZEGO WARTO? DLACZEGO WARTO?

Decydując się na wykonanie zabiegu, otrzymujesz szereg korzyści. Opalanie natryskowe w J’adore to:

 • Piękna i zdrowa opalenizna w przeciągu 15minut!
 • Efekt widoczny od razu
 • Możliwość dostosowania odcienia opalenizny do indywidualnych upodobań – od delikatnej, złocistej skóry po bardzo ciemny odcień
 • Gwarancja 100% bezpieczny dla skóry – preparaty używane podczas zabiegu są naturalne i posiadają wszelkie wymagane atesty
 • Długotrwały efekt zabiegu, który wynosi zazwyczaj około 2-3 tygodni
 • Stopniowa utrata opalenizny – wraz z upływem czasu skóra rozjaśnia się delikatnie i równomiernie

Nie od dzisiaj wiadomo, że opalona skóra nie tylko pięknie podkreśla kolor tęczówki oka i sprawia wrażenie świeższej, młodszej i zdrowszej cery, ale również doskonale wpływa na wygląd sylwetki. Opalone ciało zazwyczaj prezentuje się zdecydowanie szczuplej i wydaje się o wiele jędrniejsze. Dlatego nawet przed wyjazdem na wakacje warto zafundować sobie taką bezpieczną i naturalną opaleniznę.

Umów wizytę Rezwerwacja online

PRZED ZABIEGIEM OPALANIA NATRYSKOWEGO PRZED ZABIEGIEM OPALANIA NATRYSKOWEGO

Opalanie natryskowe jest zabiegiem, który nie wymaga wyjątkowego przygotowania. Oczywiście przed przystąpieniem do niego należy ściągnąć nie tylko ubranie, ale również wszelkie ozdoby, jak pierścionki, naszyjniki czy bransoletki.

Na dzień przed zabiegiem można dodatkowo wykonać domowy peeling całego ciała lub w dniu zabiegu skorzystać ze specjalnego profesjonalnego peelingu wykonywanego w naszym gabinecie.  Wtedy otrzymasz gwarancję, że uzyskana opalenizna będzie idealnie równa i pozostanie na jeszcze dłużej. Bezpośrednio przed zabiegiem nie należy nakładać balsamów, choć dobrze nawodniona skóra na pewno na dłużej zatrzyma barwnik. Proponujemy, aby przez kilka dni przed zabiegiem nakładać na ciało balsam nawilżający nawet kilka razy dziennie, rezygnując z niego dopiero w dniu zabiegu. Można też profesjonalnie przygotować skórę do opalania, wykonując w naszym gabinecie nie tylko peeling, ale również specjalny zabieg nawilżająco-odżywczy na ciało.

Umów wizytę Rezwerwacja online

PO ZABIEGU OPALANIA NATRYSKOWEGO PO ZABIEGU OPALANIA NATRYSKOWEGO

Opalanie natryskowe należy do tzw. zabiegów w przerwie na lunch, ponieważ bezpośrednio po nim można powrócić do normalnej aktywności, również zawodowej. Jedyną kwestia, na którą należy zwrócić uwagę jest to, by przez 8 godzin po opalaniu nie kąpać się, ani nie brać prysznica. Mogłoby to doprowadzić do wypłukania koloru.

Ciemna opalenizna po zabiegu utrzymuje się przez 2-3 tygodnie, stopniowo ulegając rozjaśnieniu. Oczywiście można przedłużyć jej trwałość, dbając o odpowiednie nawodnienie naskórka z zewnątrz poprzez nadkładanie na niego nawilżających balsamów, jak i od wewnątrz – poprzez codzienne wypijanie odpowiedniej ilości płynów. Przez 2 tygodnie po zabiegu nie należy wykonywać peelingu ciała.

Umów wizytę Rezwerwacja online

ZABIEG IDEALNY DLA: ZABIEG IDEALNY DLA:

 • osób pragnących poprawić wygląd skóry przed ważnym wyjściem
 • przed ślubem, studniówką, weselem, nowym rokiem czy innym ważnym wydarzeniem
 • w celu przygotowania ciała na sezon bikini
 • aby poprawić koloryt – w sezonie jesiennym i zimowym
 • w celu zamaskowania defektów skóry
 • w celu zamaskowania cellulitu
 • dla osób z bielactwem
 • dla skór wrażliwych
 • dla wszystkich osób troszczących się o swoją skórę
Umów wizytę Rezwerwacja online

Cennik zabiegów Cennik zabiegów

Wszystkie osoby zainteresowane wykonaniem zabiegów zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem, który został zamieszczony poniżej. Cena opalania natryskowego zależy od ilości sesji i zawsze dotyczy całego ciała. Przez zabiegiem można wykonać specjalny peeling, który zagwarantuje nam, że otrzymamy efekt perfekcyjnie równej opalenizny, a także wpłynie na poprawę stanu skóry, dzięki czemu będzie prezentować się jeszcze lepiej.

 

OPALANIE NATRYSKOWE SUN FX
1 sesja 89zł zamiast 95 zł
3 sesje opalania 249zł
5 sesji opalania 399
Peeling do zabiegu opalania SUN FX 50 zł za zabieg
Peeling – seria min. 3 zabiegów 45 zł za zabieg

Umów wizytę Rezwerwacja online
J’adore world
Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Krakowa. Studio urody J`adore Instytut zostało stworzonę z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Krakowie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery. Dzięki bogatej ofercie produktów i najnowocześniejszemu sprzętowi nasz salon kosmetyczny oferuje szeroką gamę usług laserowych, zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej. Oprócz najnowocześniejszej technologii, na wysoką jakość naszego Instytutu Urody wpływają przede wszystkim wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści. Zapraszamy!
Sprawdź