Zabieg liftingu rzęs zyskał ogromną popularność oraz grono entuzjastek zaraz po jego wprowadzeniu na rynek. Jest to świetna alternatywa dla zabiegów przedłużania oraz zagęszczania rzęs (które osłabiają włoski oraz wymagają częstego powtarzania). Czym dokładnie jest zabieg liftingu rzęs, który nie bez powodu pokochały miliony kobiet na całym świecie?

Rewolucyjna procedura w kilku krokach

Po dokładnym demakijażu oka, specjalistka dopasowuje odpowiedni dla naszej długości włosków silikonowy wałek, który umieszcza na powiece stosując delikatny, przeznaczony dla skóry oka klej (po zabiegu klej usuwany jest wodą).

Następnie włoski pokrywane są specjalnym preparatem, który „przykleja” je do wałka – specjalistka ostrożnie oraz precyzyjnie rozdziela wtedy rzęsy, nadając im pożądany kształt. Kiedy włoski są już odpowiednio ułożone – nakładany zostaje balsam umożliwiający podkręcenie rzęs. Po kilkunastu minutach preparat zostaje zmyty odpowiednim płynem, który utrwala efekt.

Zabieg liftingu rzęs można uzupełnić o dodatkowe odżywienie włosków – które wizualnie je pogrubia, oraz o przyciemnienie – które wizualnie je wydłuża. Procedura trwa od 45 min do 90 min – w zależności od indywidualnej podatności rzęs na działanie produktów. Efekty utrzymują się około 6 – 12 tygodni.

zalotka e1533572751347 Lifting rzęs   najpopularniejszy zabieg sezonu

Co zyskamy decydując się na zabieg liftingu rzęs?

Najważniejszą korzyścią jest oszczędność czasu, którą z pewnością zauważymy przy porannym makijażu. Każda kobieta marzy o pięknych, podkręconych rzęsach do których najczęściej dążymy poprzez stosowanie zalotki. Pomijając ten krok możemy skrócić czas makijażu nawet o 10 minut! Ponadto efekt podkręcania zalotką u wielu Pań utrzymuje się zaledwie kilka godzin, w przypadku trwałej ondulacji włosków nie musimy się martwić że w ciągu dnia rzęsy nieestetycznie „opadną”.

Rzęsy będą wyglądać fenomenalnie – zabieg liftingu rzęs gwarantuje naturalnie podkręcone rzęsy, które nie wyglądają teatralnie. Oko zyskuje promienny, młodzieńczy wygląd – jest bardziej „otwarte” oraz radosne.

Mając widocznie podkręcone rzęsy, które już są ozdobą oka – makijaż możemy ograniczyć do samej mascary, która dodatkowo upiększy nasze spojrzenie potęgując efekt zabiegu.