Czas niestety nie oszczędza nikogo. Wraz z jego upływem nasza skóra ulega procesowi starzenia. Efekty są szczególnie widoczne na twarzy, której mięśnie intensywnie pracują, aby pokazać mimikę. Dodatkowo skóra na tym obszarze poddawana jest grawitacji, najbardziej narażona na czynniki atmosferyczne i przykrywana makijażem. Wszystko to sprawia, że się niszczy, w wyniku czego pojawiają się problemy tj. kurze łapki, opadająca powieki, zmarszczki, brak jędrności i blasku. Proces tworzenia się tych zmian możemy oczywiście opóźnić, dbając o naszą cerę w odpowiedni sposób, lecz prędzej czy później dojdzie on do skutku. Warto wtedy poszukać pomocy w salonach i gabinetach medycyny estetycznej. Jeśli zależy nam nie tylko na poprawie stanu skóry, ale także na naturalnym efekcie, należałoby skorzystać z takich zabiegów, które usuną uporczywe wady i przy okazji pozostawią w nienaruszonym stanie kształt i rysy naszej twarzy. Zabiegi odmładzające sprawią, że Twoja skóra będzie wyglądać młodziej, jej struktura będzie lepsza.

Laseroterapia

W tym przypadku świetnie sprawdzą się zabiegi laserowe. Do wyboru mamy kilka możliwości.  Laser Emerge, iPixel i ClearLift. Dwa pierwsze działają w tym samym celu: mają za zadanie nas odmłodzić, ujędrnić i napiąć naszą skórę, zlikwidować zmarszczki. Dodatkowo wyrównują koloryt i teksturę. Spłycają blizny, a także usuwają plamy i przebarwienia.

Zabiegi odmładzające

Clearlift laser nieablacyjny

ClearLift jest przeznaczony dla bardziej delikatnej i wrażliwej skóry np. wokół oczu czy ust. Nie wymaga rekonwalescencji. Zabieg nie uszkadza naskórka, a podczas jego wykonywania w głąb skóry dostarcza się kontrolowaną ilość energii, co sprawia, że cera staje się rozświetlona i wygląda świeżo. Co najważniejsze dzięki niemu także pozbędziemy uporczywych zmarszczek i dłużej będziemy mogli cieszyć się młodym wyglądem.

Zabiegi odmładzające nie obejdą się bez kompleksowej odnowy skóry. W walce o młodość pomóc mogą także peelingi. Tutaj również mamy możliwość wyboru spośród kilku opcji. Retises CT świetnie sprawdzi się w przypadku suchej i pozbawionej elastyczności skóry. Idealnie podziała na cerę zmęczoną, szarą i pozbawioną blasku. Usunie przebarwienia, a także wygładzi zmarszczki.

Retix C, oparty na działaniu retinolu, witaminy C i antyoksydantów zwiększy wzrost komórek i produkcję kolagenu, rozjaśni cerę i poprawi jej koloryt. Ochroni skórę przed wolnymi rodnikami oraz reakcjami utleniania, które szczególnie wpływają na proces starzenia.

Zabiegi odmładzające
PQ AGE I PRX T 33

PQ Age jest peelingiem silnie liftingującym. Przynosi efekty podobne do mezoterapii, które są widoczne od razu po zabiegu. Ma za zadanie napiąć wiotką skórę, zredukować przebarwienia i blizny. Idealnie nada się dla skóry szczególnie wrażliwej, gdyż jest zabiegiem bezinwazyjnym i bezbolesnym. Głęboko stymuluje komórki, bez przymusu naruszania skóry właściwej, dzięki czemu staje się ona gładka i zregenerowana.

Podobnie delikatny będzie PRX T33, który dzięki zawartości kwasu kojowego mocno rozjaśnia skórę i nadaje jej blask. Skuteczność tego zabiegu zwiększy się, kiedy połączymy go np. z mezoterapią. Pomoże osobom z widocznie wyraźnymi oznakami fotostarzenia się skóry. Może być wykonywany w czasie lata. Dzięki niemu nie tylko spłycimy zmarszczki, ale pozbędziemy się także blizn potrądzikowych i innych przebarwień. Te zabiegi odmładzające nie są inwazyjne, a jednocześnie w naturalny sposób pomogą ci poprawić jakość skóry.

Zabiegi odmładzające

J’adore Instytut – nasz salon przy ul. Żelaznej 59 w Warszawie

Po raz kolejny niezawodna okazuje się mezoterapia Hyalual. Polega ona na wprowadzeniu pod powierzchnię skóry koktajlu rewitalizującego składającego się z kwasu bursztynowego i hialuronowego. Ma działanie silnie odbudowujące, nawilżające, regenerujące i ochronne.

Zadbajmy o kondycję i wygląd naszej skóry nie tylko z zewnątrz, ale i od wewnątrz. Jeśli mamy ochotę wyglądać młodziej i nieco oszukać czas możemy skorzystać z wyżej wymienionych zabiegów w salonie J’adore w Warszawie lub Krakowie, by cieszyć się piękną, zdrową, rozświetloną cerą przez długi czas! Zabiegi odmładzające pomogą ci zachować młodość i piękny wygląd!