Wybierz miasto:

S LINE cytocare WARSZAWA

S LINE cytocare WARSZAWA
S LINE CYTOCARE to jedno z najskuteczniejszych na rynku rozwiązań anti-age. Dostępny w Instytucie J’adore zabieg opiera się na wysokiej klasy, innowacyjnym koktajlu, którego składniki dogłębnie rewitalizują skórę – począwszy od warstwy wewnętrznej, poprzez środkową, a skończywszy na jej powierzchni. Produkt stworzony przez francuskie laboratorium REVITACARE SARL łączy w sobie odmładzające właściwości kwasu hialuronowego z antyoksydacyjnymi keranocytami oraz kompleksem rejuvenating complex CT 50, odpowiedzialnym za elastyczność i zagęszczenie skóry. Efekty prezentowanego zabiegu widoczne są już po jego zakończeniu.

DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST ZABIEG S LINE CYTOCARE?

Zabieg S LINE CYTOCARE to innowacyjne rozwiązanie dedykowane wszystkim, którzy pragną szybko i bez komplikacji osiągnąć spektakularne efekty w zakresie nawilżenia, antyoksydacji oraz rozświetlenia skóry twarzy. Dostępny w Instytucie J’adore zabieg doskonale sprawdzi się w przypadku kobiet, które borykają się z pierwszymi oznakami starzenia, a także osób, które chcą zatrzymać nieubłagalnie płynący czas. S LINE CYTOCARE jest dedykowany głównie w celu odmłodzenia obszarów szczególnie wrażliwych – okolic oczu oraz ust. Nieinwazyjna, sprawdzona struktura oraz odpowiednie składniki aktywne sprawiają, iż zabieg ten doskonale sprawdzi się w każdym wieku, również dla mężczyzn – od skóry młodej po dojrzałą.

Cena: 850zł / 3ml

Koszt zabiegu

850 zł / 3 ml

Czas zabiegu

90 minut

Znieczulenie

Tak

Liczba zabiegów

Odstępy

Obszar

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
  Pokaż klauzule informacyjną

  Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
  • Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
  • Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
  • Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

  Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
  • Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
  • Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

  captcha

  WSKAZANIA
  PRZECIWSKAZANIA
  REJONY ZABIEGOWE
  JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ DO ZABIEGU S LINE CYTOCARE?
  NAJCZĘSTSZE PYTANIA

  WSKAZANIA WSKAZANIA

  S LINE CYTOCARE – starannie wyselekcjonowana, w pełni bezpieczna kompozycja nieusieciowanego kwasu hialuronowego oraz Rejuvenating Complex CT50 działa synergicznie zarówno w powierzchniowych jak i głębokich warstwach skóry. Zabieg ten doskonale sprawdzi się w przypadku osób, które potrzebują pełnej, kompleksowej rewitalizacji. S LINE CYTOCARE jest nieocenione u kobiet i mężczyzn borykających się z pierwszymi oznakami starzenia, osób pragnących zatrzymać czas i znów poczuć się młodo i pięknie, a także jednostek, które chcą poprawić ogólny wygląd. Starannie przeprowadzony zabieg wskazany jest przy braku elastyczności i jędrności skóry, a także przy jej skrajnych przesuszeniach. S LINE CYTOCARE wykazuje wysoką skuteczność antyoksydacyjną oraz ochronną – składniki aktywne preparatu tworzą specjalna barierę niwelującą negatywne działanie czynników zewnętrznych, w tym promieniowania słonecznego. Co więcej, zabieg nawilża oraz przywraca blask skóry.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  PRZECIWSKAZANIA PRZECIWSKAZANIA

  Zabieg S LINE CYTOCARE należy to grupy uniwersalnych zabiegów medycyny estetycznej. Bez większych przeszkód mogą korzystać z niego zarówno mężczyźni jak i kobiety, niezależnie od wieku, problemów skórnych czy też rodzaju skóry. Zasadniczym przeciwskazaniem do iniekcji jest uczulenie na podawane składniki oraz nietolerancja igieł. S LINE CYTOCARE nie może być również przeprowadzany w momencie stanu zapalnego skóry.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  REJONY ZABIEGOWE REJONY ZABIEGOWE

  Rejony zabiegowe S LINE CYTOCARE:
  Twarz – średnie bądź powierzchowne warstwy skóry;
  Dekolt;
  Dłonie – w szczególności grzbiet.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ DO ZABIEGU S LINE CYTOCARE? JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ DO ZABIEGU S LINE CYTOCARE?

  S LINE CYTOCARE to zabieg, który nie wymaga wcześniejszego, szczególnego przygotowania się. Iniekcja poprzedzona jest wizytą lekarską. Bezpośrednio przed rozpoczęciem zabiegu specjalista podaje Pacjentowi specjalne znieczulenie, mające na celu złagodzenie bólu związanego bezpośrednio z nakłuciem naskórka.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  NAJCZĘSTSZE PYTANIA NAJCZĘSTSZE PYTANIA

  1. Kiedy widoczne będą pierwsze efekty zabiegu S LINE CYTOCARE?
  Efekty prezentowanego w Instytucie J’adore zabiegu widoczne są już po jego wykonaniu. Jednakże, aby osiągnąć założony cel tj. poprawić efekt rozjaśnienia skóry, a także intensywnie ją zrewitalizować, niezbędne jest przeprowadzenie pełnej kuracji składającej się z co najmniej 3 sesji.
  2. Jak często można wykonywać zabieg S LINE CYTOCARE?
  Częstotliwość zabiegów S LINE CYTOCARE zależna jest od wielu kwestii. Co więcej, ustalana jest ona podczas indywidualnej wizyty kontrolnej przez lekarza. Zasadniczo, zaleca się wykonywać jedną sesję nie częściej niż co 21 dni (3 tygodnie).
  3. Czy zabieg S LINE CYTOCARE może powodować skutki uboczne?
  Niestety tak. Wszystko uzależnione jest od indywidualnej wrażliwości Pacjenta. Iniekcja może wiązać się z niewielkim, aczkolwiek odczuwalnym bólem, a także mrowieniem w miejscu zabiegu. Po wyjściu z Salonu w obrębie skóry poddanej zabiegowi może pojawić się zaczerwienienie, niewielki stan zapalny, obrzęk oraz niewielkie krwiaki.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Specjaliści J’ADORE INSTYTUT

  Zobacz
  inne zabiegi

  J’adore world

  Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Warszawy Studio urody J`adore Instytut został stworzony z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Warszawie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery. Poznaj nasz salon kosmetyczny Warszawa . Umów wizytę 

  Salon kosmetyczny warszawa - Kosmetyczka Warszawa - Klinika Medycyny estetycznej Warszawa - Gabinet Kosmetyczny Warszawa Wola - depilacja laserowa warszawa - medycyna estetyczna warszawa

  Sprawdź