Wybierz miasto:

Clearlift – nieablacyjny lifting

Clearlift Warszawa

Clearlift Warszawa

Clearlift – Instytut J’adore w Warszawie przedstawia rewolucyjne rozwiązanie na bezbolesne skóry odmładzanie! Clearlift Harmony XL Pro to niezwykle nowoczesny, nieablacyjny laser frakcyjny, służący miedzy innymi do nieinwazyjnego wygładzania zmarszczek, likwidacji przebarwień, redukcji rozszerzonych porów oraz do usuwania tatuaży i makijażu permanentnego. Dzięki niemu można osiągnąć natychmiastowe i wymarzone efekty odmłodzenia, bez użycia skalpela!

Dlaczego warto?

Dlaczego warto?

Zabieg z użyciem lasera frakcyjnego polega na całkowicie kontrolowanym wywoływaniu mikrouszkodzeń wewnątrz skóry, które poprzez zainicjowanie naturalnego procesu gojenia, stymulują namnażanie kolagenu i podniesienie tkanek skóry. Widoczny jest efekt liftingu i remodelingu skóry. Czas trwania zabiegu zależy od powierzchni skóry, poddanej działaniu lasera i wynosi od 20 do 60 minut. Lasera można używać także w delikatnych i wrażliwych partiach ciała. To zabieg, który ma przewagę nad innymi rozwiązaniami laserowymi. Zapewnia bezpieczeństwo niezależnie od fototypu skóry i obszaru zabiegowego. Co więcej, nie wymaga zastosowania znieczulenia ani okresu rekonwalescencji. Ułatwieniem jest możliwość wykonywania zabiegu przez cały rok. Dodatkową zaletą zabiegu jest zabezpieczenie skóry przed przedwczesnym starzeniem się w przyszłości. Skuteczność działania Clearlift Harmony XL Pro została potwierdzona klinicznie.

Koszt zabiegu

od 290 zł

Czas zabiegu

60

Znieczulenie

Nie

Liczba zabiegów

3

Odstępy

Co 2-4 tyg

Obszar

Twarz, Szyja, Dekolt lub Ręce

Clearlift - zabieg odmładzający

Zobacz jak przebiega Zabieg Clearlift

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
  Pokaż klauzule informacyjną

  Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
  • Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
  • Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
  • Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

  Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
  • Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
  • Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

  captcha

  Clearlift Harmony XL Pro - na czym polega jego działanie?
  Wskazania do zabiegu Clearlift Harmony XL Pro
  Przeciwwskazania do zabiegu Clearlift Harmony XL Pro
  Jak często powinno się wykonywać zabieg laserowy Clearlift Harmony XL Pro?
  Postępowanie pozabiegowe
  Cennik

  Clearlift Harmony XL Pro - na czym polega jego działanie? Clearlift Harmony XL Pro - na czym polega jego działanie?

  Wyjątkowość urządzenia Clearlift opiera się na pionierskim rozwiązaniu mechanicznego działania na skórę właściwą, dzięki czemu nie narusza on struktury naskórka. Pozostałe lasery działają w oparciu o efekt termiczny i naruszają naskórek, dlatego są to zabiegi inwazyjne i wymagające rekonwalescencji. Nasz laser posiada wymienne końcówki o różnej długości, które specjalista dobiera w zależności od problemu skóry. Światło lasera Clearlift umożliwia działanie na różnych głębokościach skóry, aż do 3mm. Dzięki temu można poradzić sobie zarówno z powierzchniowymi przebarwieniami, jak i defektami, z którymi trzeba walczyć w głębszych warstwach skóry. Należą do nich miedzy innymi zmarszczki mimiczne oraz opadający owal twarzy. Ważna jest możliwość usuwania tatuaży zarówno czarnych, jak i kolorowych. W zależności od rodzaju tatuażu dobiera się inną długość fali. W przypadku ciemnych odcieni rysunków skórnych potrzebna jest dłuższa fala 1064 nm. Przy jaśniejszych kolorach atramentu wystarczy zastosowanie fal o długości 532 nm. Wiązki światła o wysokiej częstotliwości rozbijają cząsteczki tuszu w skórze z jednoczesną minimalizacją ryzyka powstania blizn oraz odbarwień. Niecodzienną cechą tego sprzętu jest możliwość wykonywania zabiegów w wrażliwych partiach ciała, takich jak ręce, szyja, klatka piersiowa a nawet delikatne okolice oczu. Do zabiegu nie trzeba się specjalnie przygotowywać. Pamiętać należy jedynie o odczekaniu 2-3 tygodni, w przypadku terapii antybiotykowej i nie przyjmowaniu leków i ziół, które należą do grupy światłouczulających. Efekty działania są widoczne od razu po zakończonym zabiegu.

  clearlift

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Wskazania do zabiegu Clearlift Harmony XL Pro Wskazania do zabiegu Clearlift Harmony XL Pro

  Nieablacyjny laser frakcyjny ma wiele do zaoferowania. Poleca się poddanie się zabiegowi, w następujących przypadkach:

  • odmłodzenia i stymulacji skóry do procesów regeneracyjnych
  • zlikwidowania zmarszczek
  • chęci usunięcia zmian pigmentacyjnych i przywrócenia promienności skórze,
  • chęci wykonania nieinwazyjnego liftingu skóry,
  • pragnienia przywrócenia skórze napięcia i elastyczności,
  • chęci zlikwidowania blizn i rozstępów,
  • pragnienia zmniejszenia lub likwidacji zmarszczek i bruzd,
  • chęci cofnięcia efektów fotostarzenia skóry.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Przeciwwskazania do zabiegu Clearlift Harmony XL Pro Przeciwwskazania do zabiegu Clearlift Harmony XL Pro

  Każdy zabieg estetyczny jest bezpieczny, jeśli wykluczy się przeciwwskazania do jego wykonania. Zabiegu Clearlift HarmonyXL Pro nie wykonuje się przypadku:

  • ciąży i karmienia piersią,
  • przyjmowania leków światłouczulających, takich jak retinoidy, leki przeciwdepresyjne i tetracykliny,
  • stosowaniu ziół takich jak dziurawiec czy nagietek,
  • spożycia alkoholu 24 godziny przed zabiegiem,
  • niewyrównanej cukrzycy,
  • bielactwa,
  • aktywnej fazy łuszczycy,
  • padaczki,
  • zaburzenia krzepnięcia krwi,
  • skłonności do powstawania bliznowców,
  • zakażeń bakteryjnych skóry
  • niewydolności nerek,
  • nowotworów,
  • zaburzeń psychicznych,
  • przewlekłych chorób zapalnych.

  W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, nasz specjalista wykluczy wszelkie przeciwwskazania oraz je z Państwem omówi.

  clearlift

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Jak często powinno się wykonywać zabieg laserowy Clearlift Harmony XL Pro? Jak często powinno się wykonywać zabieg laserowy Clearlift Harmony XL Pro?

  Najlepsze efekty uzyskuje się wykonując od 3 do 4 zabiegów w odstępach 3-4 tygodni. Ten czas pozwoli skórze się zregenerować.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Postępowanie pozabiegowe Postępowanie pozabiegowe

  Ze względu na szczególne działanie lasera Clearlift Harmony XL Pro należy przestrzegać zaleceń pozabiegowych. Jest to mało inwazyjny zabieg dlatego nie wymaga okresu rekonwalescencji i można od razu wrócić do codziennych zajęć. Lekkie zaczerwienienie skóry to całkowicie normalny objaw, który ustąpi samoistnie. Przez 4 tygodnie od wykonania zabiegu zaleca się unikanie opalania oraz korzystania z solarium. Codziennie trzeba stosować kremy z filtrem. Powinno się szczególnie zadbać o nawilżenie i natłuszczenie miejsca, w którym wykonywany był zabieg.

  Reasumując, laser Clearlift Harmony XL Pro działa inaczej niż pozostałe lasery. Zamiast oddziaływania termicznego, z towarzyszącymi mu uszkodzeniami struktury naskórka, laser działa na skórę właściwą w sposób mechaniczny. Dzięki czemu eliminuje problem rekonwalescencji pozabiegowej. Kontrolowane mikrouszkodzenia konkretnej warstwy skóry wywołują stan zapalny w określonych miejscach, wysyłając sygnał organizmowi o konieczności uruchomienia procesów naprawczych skóry. Dzięki temu pobudzone fibroblasty zaczynają produkować nową siatkę kolagenową, co prowadzi do zwiększenia napięcia i jędrności skóry. Laser posiada końcówki o różnej długości, co przekłada się na możliwość działania na różnych poziomach skóry. Ważne jest to, że zabieg jest bezbolesny i bezpieczny dla wszystkich fototypów skóry. Może być wykonywany przez cały rok. Te cechy sprawiają ze laser Clearlift Harmony XL Pro jest wyjątkowym zabiegiem, wykorzystującym ten rodzaj energii.

  clearlift

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Cennik Cennik

  Peeling ferulowy o wartości 300zł GRATIS!

  1 zabieg 3 zabiegi 
  twarz
  750 zł zamiast 900zł 1999zł zamiast 2700zł
  twarz, szyja
  899 zł zamiast 1400zł
   2499zł zamiast 4200zł
  twarz, szyja, dekolt 
  1199 zł zamiast 1900zł
  2999zł zamiast 5700zł
  szyja 
  550 zł 1399 zł
  dekolt
  690 zł 1799 zł
  okolice oczu 290 zł zamiast 400zł 799 zł zamiast 1200zł

  Konsultacja jest bezpłatna

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Specjaliści J’ADORE INSTYTUT

  Zobacz
  inne zabiegi

  J’adore world

  Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Warszawy Studio urody J`adore Instytut został stworzony z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Warszawie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery. Poznaj nasz salon kosmetyczny Warszawa . Umów wizytę 

  Salon kosmetyczny warszawa - Kosmetyczka Warszawa - Klinika Medycyny estetycznej Warszawa - Gabinet Kosmetyczny Warszawa Wola - depilacja laserowa warszawa - medycyna estetyczna warszawa

  Sprawdź