fbpx

Wybierz miasto:

Pedicure WARSZAWA

Pedicure WARSZAWA
Nie da się ukryć, że zadbane stopy to wizytówka każdej kobiety – zwłaszcza na basenie czy na plaży. Wydaje się, że nasze stopy nie są zauważalne przez innych – nic bardziej mylnego. Buty open toe, czółenka, szpilki, sandałki – wiosną, latem i wczesną jesienią niemal każda z nas prezentuje swoje nogi, a co za tym idzie również stopy, nawet nie zdając sobie z tego sprawy…

Cena zabiegu pedicure w salonie w Warszawie: od 99

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
Pokaż klauzule informacyjną

Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
• Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
• Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
• Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
• Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
• Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
• Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

captcha

PEDICURE FREZARKOWY KLASYCZNY
PEDICURE FREZARKOWY JAPOŃSKI
PEDICURE HYBRYDOWY
PEDICURE EXPRESS
PEDICURE SPA
REKONSTRUKCJA PAZNOKCI U STÓP
USUWANIE ODCISKÓW, MODZELI, ORTEZY, KLAMRY
Sprzęt oraz kosmetyki wykorzystywane w naszym salonie w Warszawie
Zalety zabiegu pedicure
Cennik zabiegów

PEDICURE FREZARKOWY KLASYCZNY PEDICURE FREZARKOWY KLASYCZNY

 • Pedicure frezarkowy klasyczny to propozycja dla wszystkich osób ceniących sobie tradycyjne zabiegi kosmetyczno-pielęgnacyjne. Zabieg polega na kompleksowym opracowaniu stóp i paznokci. Całość rozpoczyna się kąpielą odświeżająco-rozmiękczającą stóp, w czasie której wykonywany jest peeling. Kosmetyczka dokłada wszelkich starań, aby szybko i dokładnie usunąć zrogowaciały naskórek przy pomocy frezarki. W czasie zabiegu w J’adore w Warszawie likwidowana jest również przesuszona i popękana skóra pięt. Po kąpieli nasza specjalistka opracowuje paznokcie, a więc usuwa skórki, poprawia kształt paznokcia, a także skraca długość paznokci. Całość kończy się malowaniem płytki paznokcia na wybrany kolor bądź malowaniem bezbarwną odżywką.
Umów wizytę Rezwerwacja online

PEDICURE FREZARKOWY JAPOŃSKI PEDICURE FREZARKOWY JAPOŃSKI

 • Pedicure japoński w naszym salonie w Warszawie to opcja dedykowana paniom, które pragną nadać swoim paznokciom niepowtarzalnego charakteru. Zabieg polega na kompleksowym opracowaniu stóp i paznokci. Całość rozpoczyna się, podobnie jak w przypadku pedicure frezarkowego, kąpielą odświeżająco-rozmiękczającą stóp, w czasie której wykonywany jest peeling. Kosmetyczka dokłada wszelkich starań, aby szybko i dokładnie usunąć zrogowaciały naskórek przy pomocy frezarki. W czasie zabiegu likwidowana jest również przesuszona i popękana skóra pięt. Po kąpieli nasza specjalistka opracowuje paznokcie, a więc usuwa skórki, poprawia kształt paznokcia, a także skraca długość paznokci. Całość kończy się polerowaniem paznokci specjalną pastą japońską, pozostawiającą na paznokciach idealny blask i czystość.
Umów wizytę Rezwerwacja online

PEDICURE HYBRYDOWY PEDICURE HYBRYDOWY

 • Pedicure hybrydowy w naszym salonie w Warszawie to zabieg zadedykowany przedstawicielkom płci pięknej, które na co dzień nie mają czasu na malowanie swoich paznokci u nóg. Zabieg zaczyna się identycznie jak w przypadku zabiegu klasycznego – kąpielą odświeżająco-rozmiękczającą stóp, w czasie której wykonywany jest peeling. Kosmetyczka dokłada wszelkich starań, aby szybko i dokładnie usunąć zrogowaciały naskórek przy pomocy frezarki. W czasie zabiegu likwidowana jest również przesuszona i popękana skóra pięt. Po kąpieli nasza specjalistka opracowuje paznokcie, a więc usuwa skórki, poprawia kształt paznokcia, a także skraca długość paznokci. Całość kończy się malowaniem paznokci za pomocą lakieru żelowego (hybrydy), dodatkowo utwardzanego w lampie UV. Tak zaaplikowany lakier utrzymuje się na paznokciach około 3 tygodni.
Umów wizytę Rezwerwacja online

PEDICURE EXPRESS PEDICURE EXPRESS

 • Pedicure express w J’adore w Warszawie to usługa dedykowana paniom, które regularnie korzystają z innych zabiegów regenerujących na stopy. Całość trwa 30 minut. W tym czasie kosmetyczka zajmuje się kompleksowym opracowaniem płytki paznokcia: skróceniem, jej długości, nadaniem odpowiedniego kształtu, usunięciem skórek, wykonaniem peelingu stóp i malowaniem paznokci.
Umów wizytę Rezwerwacja online

PEDICURE SPA PEDICURE SPA

 • Pedicure SPA w Warszawie to najbardziej rozbudowany z prezentowanych przez nas zabiegów, sprzyjający maksymalnej regeneracji skóry stóp. Podczas zabiegu nasza specjalistka dokładnie opracowuje stopy frezarką, a także skraca i poprawia kształt paznokci, usuwa skórki i maluje płytkę wybranym przez Klientkę lakierem. W czasie zabiegu wykonywana jest również odświeżająca kąpiel do stóp z naturalnymi solami bądź olejami, kompleksowy peeling połączony z masażem, a także parafina.
Umów wizytę Rezwerwacja online

REKONSTRUKCJA PAZNOKCI U STÓP REKONSTRUKCJA PAZNOKCI U STÓP

Rekonstrukcja paznokcia u stóp to zabieg przeznaczony dla osób, które borykają się z problemami natury podologicznej bądź za sprawą sytuacji losowej doznały uszkodzenia płytki paznokcia. Zabieg rekonstrukcji jest niezwykle precyzyjny. Odpowiednio przeprowadzony pozwala uzyskać zadbane, estetyczne stopy. Technika oraz metoda odbudowy paznokcia dobierane są indywidualnie, zależnie od problemu Klienta. całość kończy się malowaniem płytki paznokcia

Umów wizytę Rezwerwacja online

USUWANIE ODCISKÓW, MODZELI, ORTEZY, KLAMRY USUWANIE ODCISKÓW, MODZELI, ORTEZY, KLAMRY

 • Usuwanie odcisków, modzeli oraz zakładanie ortez i klamr to szereg czynności z zakresu pedicure’u leczniczego, które mogą być wykonywane indywidualnie bądź w pakiecie z którymkolwiek z powyższych zabiegów. Usuwanie modzeli odcisków oraz nagniotków polega na niwelowaniu problemów skórnych przy pomocy specjalistycznych narzędzi. Całość poprzedzona jest konsultacją z doświadczonym specjalistą. W większości przypadków zabieg rozpoczyna się od aplikacji środka złuszczającego. Zakładanie klamer i ortez odbywa się w przypadku wrastających paznokci. Zabieg ten pozwala zmienić tor wzrostu paznokcia, a tym samym uchronić się przed bólem i dyskomfortem wynikającym z jego wzrostu w sąsiadującą tkankę.
Umów wizytę Rezwerwacja online

Sprzęt oraz kosmetyki wykorzystywane w naszym salonie w Warszawie Sprzęt oraz kosmetyki wykorzystywane w naszym salonie w Warszawie

Nasi specjaliści w salonie w Warszawie pracują w oparciu o wysokiej klasy kosmetyki. Zabiegi pedicure wykonujemy z użyciem specjalnych produktów, w tym specyfików znanych, renomowanych firm: OPI, Gelish, Mollon oraz Gehwol.

Umów wizytę Rezwerwacja online

Zalety zabiegu pedicure Zalety zabiegu pedicure

 • Eleganckie, stylowe paznokcie;
 • Estetyczny wygląd nóg;
 • Zdrowe, zadbane stopy;
 • Zniwelowanie martwego naskórka i przesuszonych obszarów skóry, modzeli, odcisków;
 • Nawilżenie skóry stóp.
Umów wizytę Rezwerwacja online

Cennik zabiegów Cennik zabiegów

PEDICURE W SALONIE W WARSZAWIE
Pedicure express (bez frezarki) 99 zł
Pedicure klasyczny z malowaniem 119 zł
Pedicure japoński 125 zł
Pedicure SPA (z peelingiem, parafiną, maską) 150 zł
Pedicure hybrydowy (frezarkowy) 145 zł
Pedicure hybrydowy french Dopłata 20zł
Pedicure leczniczy Od 150 zł
Pedicure leczniczy + malowanie od 160 zł
Pedicure + Żel stopy od 160 zł
Pedicure SPA + żel stopy 200 zł
Zdjęcie hybrydy na stopach 25 zł
Parafina na stopy 40 zł

 

Umów wizytę Rezwerwacja online

Zobacz
inne zabiegi

J’adore world
Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Warszawy Studio urody J`adore Instytut został stworzony z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Warszawie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery.
Sprawdź