zabiegi kosmetyczne przed ślubem Przygotowania do ślubu to wyjątkowy czas, kiedy to ze szczególnym zaangażowaniem pielęgnujemy urodę przyszłej Panny Młodej. To właśnie na jej osobie będzie się skupiać uwaga wszystkich zaproszonych gości. Nieskazitelnie czysta i gładka cera, nawilżona i promienna skóra, jędrne usta i mocne rzęsy są podstawą zadbanego wyglądu, a także fundamentem pewności siebie i poczucia własnej wartości, bardzo ważnych w tym niezwykle stresującym dniu.

Bez względu na to, czy jesteś przyszłą teściową, narzeczonym, czy najlepszą przyjaciółką, jeśli tylko możesz, zaproponuj przyszłej młodej żonie wykonanie kilku podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych, które widocznie poprawią stan skóry i przygotują ją na ten wielki dzień.

Na jakie zabiegi kosmetyczne warto zdecydować się przed ślubem?

Istnieje 5 podstawowych zabiegów kosmetycznych, które należy wykonać przed tak ważnym dniem. Pominięcie któregokolwiek z nich może zniszczyć cały efekt i zniweczyć nasze dążenie do osiągnięcia ideału piękna. Warto także pamiętać, że celem zabiegów u kosmetyczki przed ślubem nie jest wyłącznie poprawa urody. One dają coś więcej… Są sposobem na zaczerpnięcie chwili wytchnienia i osiągnięcie stanu relaksu w tak zabieganym i napiętym okresie przygotowań do ślubu.

1. Oczyszczenie cery

Zabiegi na twarz przed ślubem są podstawą przygotowań. Przede wszystkim zaliczamy do nich profesjonalne oczyszczanie cery, jakie powinno być wykonane na samym początku procesu pielęgnacji, czyli na kilka tygodni przed weselem.

Oczyszczona z zanieczyszczeń skóra, odświeżona i dogłębnie dotleniona jest fundamentem udanego makijażu.

W salonie J’adore kosmetolodzy dostosowują metodę oczyszczania do potrzeb danej skóry. Najczęściej stosuje się mikrodermabrazję i peelingi chemiczne. Natomiast w przypadku wyjątkowo zadbanych cer wystarczy prosty, ale bardzo skuteczny zabieg – peeling kawitacyjny,

2. Pielęgnacja skóry twarzy

Po oczyszczaniu warto wykonać zabiegi pielęgnacyjne przed ślubem. Zaliczamy do nich wszelkie terapie odmładzające, odżywcze, regenerujące lub nawilżające, które szybko poprawiają stan cery. W zależności od potrzeb można zastosować preparaty bogate w kwas hialuronowy, maski algowe, kremy silnie odżywcze, czy rozświetlające cerę zabiegi z płatem kolagenowym.

zabiegi kosmetyczne przed ślubem

3. Regulacja brwi

Regulacja brwi to kolejny zabieg, bez którego nie można się obejść. Nawet najbardziej wypielęgnowana cera, najpiękniejsza fryzura i profesjonalny makijaż nie zdadzą egzaminu, jeśli brwi będą nierówne, za jasne, zbyt długie lub z ubytkami. Regulacja i henna brwi to zabiegi, nadające włoskom odpowiedni kształt i kolor, a także tuszujące miejsca, gdzie ich brakuje.

Piękna kobieca brew jest nie tylko szlachetną oprawą oka, ale przede wszystkim synonimem urody, ponieważ zapewnia twarzy regularne rysy. zabiegi kosmetyczne przed ślubem

4. Manicure

Zabieg manicure należy wykonać na kilka dni przed weselem. Dłonie zostaną odpowiednio wypielęgnowane, paznokcie skrócone, pomalowane lub ozdobione cyrkoniami. Przyszłe Panny Młode mają do wyboru wiele możliwości: zabieg klasyczny z malowaniem, manicure japoński, tipsy, żele czy hybrydy.

Pielęgnacja dłoni jest kluczowa, ponieważ kobiece ręce będą uwidocznione na pamiątkowych zdjęciach. Na palcach będzie spoczywał pierścionek zaręczynowy i obrączka, które staną się jednym z głównych punktów uwagi przybyłych gości.

5. Pedicure

Pedicure to kolejny zabieg wykonywany przed zaślubinami. Pielęgnacja stóp jest przecież równie istotna, jak kosmetyka dłoni. Podczas każdego wesela ogromnym zainteresowaniem cieszy się obuwie Panny Młodej, które bywa tak samo ważne jak sukienka. Nie warto niszczyć „efektu wow” niezadbanymi piętami i paznokciami.

Zabiegi kosmetyczne przed ślubem są absolutną podstawą weselnych przygotowań. Coraz częściej poddają się nim nie tylko Panny Młode, ale również ich przyszli mężowie, którzy nie chcą pokazywać niezadbanych paznokci czy zanieczyszczonej cery. Pamiątki z wesela w postaci zdjęć i filmów DVD będą niejednokrotnie oglądane podczas całego małżeńskiego życia, więc warto prezentować się na nich tak, by się tego nie wstydzić. zabiegi kosmetyczne przed ślubem

Instytut J’adore przegotował dla przyszłych Panien Młodych promocje w postaci pakietów zabiegów kosmetycznych przeznaczonych do wykonania przed ślubem. Dzięki temu kompleksowe zadbanie o własny wizerunek nie będzie dodatkowym obciążającym wydatkiem, a przyjemnością, na którą stać każdego.

Umów się na wizytę

zabiegi kosmetyczne przed ślubem