fbpx

Wybierz miasto:

STYLIZACJA BRWI I RZĘS KRAKÓW

STYLIZACJA BRWI I RZĘS KRAKÓW
Brwi i rzęsy nadają charakteru całej twarzy oraz wpływają w znaczący sposób na Nasz wygląd. Korekcja łuku brwiowego może optycznie wyszczuplić twarz, zmienić jej kształt czy ją wymodelować. Dlatego odpowiedni kształt i kolor łuku brwiowego czy podkreślenie rzęs są tak istotne. Zapraszamy do zabiegów z zakresu stylizacji okolic brwi i rzęs takich jak henna, regulacja brwi i rzęs, trwała rzęs, makijaż permanentny, przedłużanie rzęs czy zapoznaniem się z produktami firmy Revitalash.

Cena zabiegu: od 20 zł

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
Pokaż klauzule informacyjną

Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
• Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
• Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
• Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
• Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
• Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
• Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

captcha

DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST ZABIEG STYLIZACJI RZĘS I BRWI
ZABIEG PRZEDŁUŻANIA I STYLIZACJI RZĘS
HENNA I REGULACJA BRWI I RZĘS
Cennik henna i regulacja
LVL keratynowy lifting rzęs i Botoks
TRWAŁA NA RZĘSY
Cena trwałej
PRZEDŁUŻANIE RZĘS 1:1, 2:1
Cena przedłużanie rzęs
MAKIJAŻ PERMANETNY – REKONSTRUKCJA BRWI, KRESKA – PODKREŚLENIE OKA, LINI RZĘS
Cena makijażu permanetnego
REVITALASH – WZROST RZĘS I BRWI
Cena Revitalash

DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST ZABIEG STYLIZACJI RZĘS I BRWI DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST ZABIEG STYLIZACJI RZĘS I BRWI

Zabiegi stylizacji brwi i rzęs należą do najbardziej podstawowych zabiegów, które co jakiś czas powinna wykonywać każda zadbana kobieta. Wyregulowane, posiadające odpowiedni kolor brwi oraz gęste, ciemne i długie rzęsy to gwarancja pięknego, zadbanego i młodego wyglądu.

Zalety skorzystania z zabiegu stylizacji rzęs i brwi

Stylizacja rzęs i brwi to zabieg, który nie tylko upiększa twarz i poprawia rysy, ale przede wszystkim tworzy wrażenie nienagannego wizerunku, co jest bardzo ważne dla każdej kobiety, a szczególnie tej, która pracuje zawodowo.

Naturalnie podkreślone henną i wyregulowane pęsetą lub woskiem brwi, mogą optycznie wyszczuplić twarz, złagodzić ostre rysy lub dodać wyraźnego charakteru. Kolor i kształt brwi, który jest odpowiednio dopasowany do typu urody to najlepsze, co można zrobić dla swojego wyglądu.

Stylizacja brwi i rzęs to nie tylko przyciemnienie ich koloru henną czy nadanie odpowiedniego kształtu pęsetą. To również naturalne przedłużenie i pogrubienie rzęs w wyniku stosowania specjalnej odżywki, dostępnej w naszym salonie. Osoby niecierpliwe mogą skorzystać z innej, ekspresowej metody, czyli z zabiegu przedłużania rzęs, a zapracowane – z trwałego makijażu.

Coś dla Pań, które marzą o pięknie podkręconych rzęsach

Nie wszystkie osoby mają naturalnie podkręcone rzęsy, które „otwierają oko”, dodają spojrzeniu zalotności oraz sprawią, że włoski są optycznie dłuższe. Takie osoby zazwyczaj sięgają po zalotkę, by proste, pozbawione wyrazu rzęsy zamienić w kobiecie i sensualne. Niestety nie w każdym przypadku zalotka jest wystarczająca. Często efekt utrzymuje się zaledwie kilka minut, po czym rzęsy i tak wracają do swojego pierwotnego stanu. Takie osoby powinny skorzystać z prostego i efektywnego zabiegu, czyli trwałej na rzęsy, która daje efekt wyraźnego podkręcenia rzęs, utrzymujący się nawet przez kilka tygodni.

Umów wizytę Rezwerwacja online

ZABIEG PRZEDŁUŻANIA I STYLIZACJI RZĘS ZABIEG PRZEDŁUŻANIA I STYLIZACJI RZĘS

Na czym polega przedłużanie i stylizacja rzęs?

Zabieg przedłużania i stylizacji rzęs to metoda ekspresowa, która daje efekt natychmiastowego zagęszczenia, pogrubienia i wydłużenia rzęs. Polega na doklejeniu jednej lub większej ilość sztucznych rzęs do każdego naturalnego włoska. Rzęsy używane do zabiegu mogą być syntetyczne, jedwabne lub z norek.

Jak wygląda zabieg przedłużania i stylizacji rzęs?

Zabieg rozpoczyna się od wyboru rodzaju długości i grubości sztucznych rzęs, a także od metody, która wpływa na efekt, jaki otrzymamy. Następnie wykonuje się właściwe przedłużanie, które polega po prostu na doklejeniu sztucznej rzęsy do naturalnej.

Główne metody przedłużania rzęs

Jedną z najpopularniejszych metod stylizacji oka jest tzw. kocie oko, czyli przedłużanie rzęs, które skupia się przede wszystkim na zewnętrznym kąciku oka. W ten sposób otrzymujemy kształt kociego oka, który wygląda niezwykle seksownie. Drugim, równie popularnym sposobem jest przedłużanie rzęs na całej linii rzęs. Tutaj można skorzystać z różnych metod. Klientki najczęściej wybierają takie sposoby, które dają widoczny, ale wciąż naturalny efekt, jak np. metoda 1:1. Osoby, które kochają długie, gęste i grube rzęsy mogą skorzystać z bardziej wyrazistych metod, jak 2:1,. 3:1 czy Hollywood Effect.

Przedłużanie rzęs to doskonały wybór, jeśli marzysz o pięknych, gęstych, długich, naturalnych lub przykuwających wzrok rzęsach. Choć zabieg może trwać nawet około 2-3 godzin, to wyjątkowym wachlarzem rzęs będziesz mogła się cieszyć zaraz po opuszczeniu z gabinetu stylistki.

Umów wizytę Rezwerwacja online

HENNA I REGULACJA BRWI I RZĘS HENNA I REGULACJA BRWI I RZĘS

Dla kogo przeznaczony jest zabieg henny i regulacji brwi i rzęs?

Henna i regulacja brwi i rzęs to zabiegi zaliczane do podstawowych, tak samo jak manicure czy pedicure. Polegają na przyciemnieniu włosków przy pomocy naturalnej henny oraz wyregulowaniu brwi. Klientki mogą samodzielnie zdecydować, czy chcą skorzystać z samej regulacji, nałożenia henny tylko na brwi lub tylko na rzęsy, czy z pakietu składającego się z 3 powyższych zabiegów.

Henna w naturalny sposób podkreśla kolor brwi i przyciemnia rzęsy. Regulacja poprawia kształt łuku brwiowego i sprawia, że wygląda on zadbanie, symetrycznie i pięknie. Hennę i regulację brwi zaliczamy do zabiegów stosunkowo szybkich,  trwających od 15 do 30 min.

Jak wygląda henna i regulacja brwi i rzęs?

W przypadku henny i regulacji brwi należy zacząć od wyboru koloru henny. Najczęściej stosuje się czarną, brązową, grafitową lub mieszanki tych barw. Następnie nakłada się hennę na brwi, rysując odpowiedni kształt. Po pewnym czasie należy zmyć barwnik i wyregulować brwi pęsetą, usuwając niepotrzebne włoski lub przycinając te, które są wyraźnie za długie. W przypadku bardzo jasnych i cienkich włosków, które rosną poza właściwą linią brwi i są trudne do usunięcia pęsetą, można wykorzystać ciepły wosk do depilacji. W przypadku henny rzęs, barwnik nakłada się na rzęsy, po czym również zmywa.

Henna i regulacja brwi i rzęs są zabiegami przyjemnymi i bezbolesnymi. Klientka leży na rozkładanym fotelu kosmetycznym, ma zamknięte oczy i słucha relaksacyjnej muzyki. Kosmetyczka w tym czasie wykonuje zabieg.

Umów wizytę Rezwerwacja online

Cennik henna i regulacja Cennik henna i regulacja

Henna rzęs 20,00 zł
Henna brwi 20,00 zł
Regulacja brwi 20,00 zł
Henna brwi + regulacja brwi 40,00 zł
Komplet (henna rzęs i brwi z regulacją) 55,00 zł
Umów wizytę Rezwerwacja online

LVL keratynowy lifting rzęs i Botoks LVL keratynowy lifting rzęs i Botoks

Zabieg sprawi, że Twoje rzęsy będą podkreślone, podkręcone i wizualnie dłuższe i wyraźniejsze. Dodatkowo keratyna i botoks wzmocnią Twoje rzęsy.

Pracujemy na produktach Elleebana

Cena: 179zł

Umów wizytę Rezwerwacja online

TRWAŁA NA RZĘSY TRWAŁA NA RZĘSY

Jeśli Twoje rzęsy są proste, a masz dość ciągłego używania zalotki to zapraszamy na zabieg trwałej na rzęsy. Zabieg skutecznie podkręci i podkreśli rzęsy nadając oczom zalotnego i uwodzicielskiego charakteru. Zwiększenie skrętu rzęs powoduje ich wizualne wydłużenie i podkreślenie, dzięki czemu rzęsy wydają się po prostu piękniejsze. Efekt podkręcenia rzęs utrzymuje się do 3 tygodni.

Umów wizytę Rezwerwacja online

Cena trwałej Cena trwałej

Cena: 79zł

Umów wizytę Rezwerwacja online

PRZEDŁUŻANIE RZĘS 1:1, 2:1 PRZEDŁUŻANIE RZĘS 1:1, 2:1

Jeśli marzysz o długich, gęstych i naturalnie wyglądających rzęsach bez potrzeby używania tuszu i zalotki to zapraszamy na zabieg przedłużania rzęs. Metoda ta sprawi, że będziesz mogła cieszyć się wachlarzem pięknych i długich rzęs bezpośrednio po zabiegu. Efekt jest całkowicie naturalny i dostosowany do Twoich oczekiwań. Długość rzęs jak ich gęstość dobierana jest indywidualnie ze stylistką. Dzięki temu bez problemu można uzyskać efekt sztucznych rzęs lub naturalny efekt zagęszczenia. Do zabiegów przedłużania rzęs używane są rzęsy jedwabne lub norki. Zapraszamy do zapoznania się z galerią naszych prac.

Umów wizytę Rezwerwacja online

Cena przedłużanie rzęs Cena przedłużanie rzęs

PRZEDŁUŻANIE RZĘS
Metoda Cena
1:1 jedwabne Teraz 239zł zamiast 249 zł
1:1 norka syberyjska Teraz 259zł zamiast 299 zł
2:1, 3:1, 4:1 290zł-299zł
Hollywood Effect 360zł
Uzupełnienie rzęs 1:1 od 189zł – 200zł
Uzupełnienie rzęs 2:1, 3:1 od 245zł
Uzupełnienie rzęs Hollywood Effect 280zł

 

Umów wizytę Rezwerwacja online

MAKIJAŻ PERMANETNY – REKONSTRUKCJA BRWI, KRESKA – PODKREŚLENIE OKA, LINI RZĘS MAKIJAŻ PERMANETNY – REKONSTRUKCJA BRWI, KRESKA – PODKREŚLENIE OKA, LINI RZĘS

Makijaż permanentny to trwały makijaż, polegający na podskórnym wprowadzaniu barwnika. Makijaż ten umożliwia rekonstrukcje brwi, ich optyczne zagęszczenie lub zniwelowanie braków włosków. Makijaż permanentny pozwala również na podkreślenie linii oka, optyczne zagęszczenie linii rzęs. Zapraszamy na konsultacje z naszym specjalistą.

Umów wizytę Rezwerwacja online

Cena makijażu permanetnego Cena makijażu permanetnego

PLN
Brwi metoda cienia 800zł
Brwi metoda włos do włosa 900 zł
Kontur ust 600zl
Kontur ust z cieniowaniem 800zl
Usta Całe wypełnione kolorem 900zł zamiast 1200zł
Kreska górna 400 zł
Kreska dolna 350 zł
KRESKA GÓRNA + DOLNA 700zl zamiast 750zl
“PIEPRZYK” 150zł
PEŁNY MAKIJAŻ (brwi + powieki + usta) tylko 1900zł!
Umów wizytę Rezwerwacja online

REVITALASH – WZROST RZĘS I BRWI REVITALASH – WZROST RZĘS I BRWI

Słyszałaś już może o Revitalash? Jeśli nie to koniecznie wypróbuj ten niezwykły produkt! Jest to absolutny hit, produkt kochany przez kobiety na całym świecie. Jeśli marzysz o długich rzęsach lub gęstszych brwiach to odżywka Revitalash lub Revitabrow są właśnie dla Ciebie! Odżywka skutecznie przyśpiesza wzrost rzęs i brwi a efekty widoczne są już po trzech tygodniach stosowania Uwierz Nam, że będziesz zachwycona efektami. Kobiety na całym świecie pokochały ten produkt ze względu na fantastyczne rezultaty jej stosowania.

Umów wizytę Rezwerwacja online

Cena Revitalash Cena Revitalash

2ml – 270zł

3,5ml – 330zł

Umów wizytę Rezwerwacja online

Zobacz
inne zabiegi

J’adore world
Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Krakowa. Studio urody J`adore Instytut zostało stworzonę z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Krakowie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery. Dzięki bogatej ofercie produktów i najnowocześniejszemu sprzętowi nasz salon kosmetyczny oferuje szeroką gamę usług laserowych, zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej. Oprócz najnowocześniejszej technologii, na wysoką jakość naszego Instytutu Urody wpływają przede wszystkim wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści. Zapraszamy!
Sprawdź