Ablacyjne frakcjonowanie skóry – laser frakcyjny . Dlaczego warto wybrać właśnie ten zabieg?

Pixel, a więc wysokiej klasy, zaawansowany technologicznie laser frakcyjny jest nieoceniony w usuwaniu wszystkich przejawów starzejącej się skóry. Już jeden zabieg pozwoli znacząco zniwelować liczne niedoskonałości – zmarszczki, blizny, rozstępy oraz przebarwienia. To, co zasługuje na największą uwagę to fakt, iż cała kuracja jest nieinwazyjna, bezbolesna i wysoce skuteczna. Obecnie nie ma skuteczniejszej metody eliminacji problemów skórnych, aniżeli przy pomocy lasera.

Można powiedzieć, iż laser frakcyjny Pixel działa dwuetapowo – promienie docierają zarówno do komórek podskórnych, jak i działają w obrębie skóry właściwej. Dzięki temu mamy pewność, że nasze ciało przechodzi maksymalną rewitalizację nie tylko na zewnątrz, ale również w środku. Jeden zabieg, w zależności od miejsca, trwa do 45 minut. Mimo, że całość jest bezbolesna, pacjent może odczuwać delikatne pieczenie w miejscu, na które pada wiązka lasera.

laserowy-zabieg

Efekty przed i po serii 2 zabiegów laserowego resurfacingu Pixel

Laser frakcyjny iPixel Harmony XL dedykowany jest osobom, które borykają się ze zmarszczkami, nieestetycznymi bliznami – również pooperacyjnymi, przebarwieniami skóry, rozstępami, a także ogólnie złą kondycją skórną. Pierwsze efekty widoczne są po kilku dniach o momentu przeprowadzenia kuracji. Maksymalne rezultaty możemy osiągnąć po serii zabiegów – do pięciu wykonywanych w minimum dwutygodniowych odstępach.

Połączenie technologii laserowych da Ci wspaniałe rezultaty!

Pixel RF to połącznie lasera frakcyjnego z rediofrekwencją. Podobnie jak Pixel, zabieg RF jest nieoceniony w przypadku rozstępów, blizn oraz zmarszczek, a także uszkodzeń słonecznych, trądzikowych i wiotkości skóry. Połączenie dwóch nowoczesnych technologii, pozwala osiągnąć upragnione efekty w bardzo krótkim czasie. Polecamy również połączenie: laser frakcyjny ablacyjny Ipixel oraz nieablacyjny Clearlift. 

Alma Lasers Pixel RF Results- One Month Post Treatment. (PRNewsFoto/Alma Lasers)

PIXEL RF – miesiąc po zabiegu

Innowacyjna głowica lasera pozwala wykonywać skomplikowane zabiegi w obrębie niemal każdej części ciała, w tym twarzy, brzucha oraz nóg. Efekty zależne są od ilości naświetleń. Finalnie nasza skóra staje się wyraźnie młodsza – napięta, elastyczna, pozbawiona niedoskonałości. Podobnie, jak w przypadku lasera Pixel, zabieg RF również trwa nie dłużej niż 45 minut. Całość jest bezbolesna, aczkolwiek przy skierowaniu wiązki w dane miejsce, pacjent może odczuwać delikatne pieczenie. Regeneracja po zabiegu trwa do 96 godzin. Maksymalne efekty widoczne będą po całej kuracji składającej się z kilku sesji (do pięciu). Każda z nich winna odbywać się w minimum dwutygodniowych odstępach.

laserowy-zabieg

Efekty po połączeniu zabiegu fotoodmładzania z laserowym resurfacingiem

Laser frakcyjny iPixel nazywany jest bardzo często laserami młodości. Kilku zabiegowa kuracja pozwala znacząco odmłodzić nasz wygląd i to w całkowicie bezinwazyjny sposób. Dodatkowo, lasery posiadają funkcję niwelowania przebarwień, a także są idealne przy usuwaniu rozstępów. Jedno urządzenie jest w stanie sprawić, że wszystkie nasze niedoskonałości skórne znikną a my będziemy mogli się cieszyć piękniejszą, gładszą i wyglądającą młodziej skórą.

Laser frakcyjny ablacyjny (złuszczający) można połączyć również z technologią nieablacyjną – tj. taką, która mimo, że działa w głąb skóry nie powoduje jej powierzchniowego uszkodzenia.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Zabiegi na twarz

Lifting powiek plasma IQ

jadore-baner-laser

Umów się na wizytę w naszym salonie medycyny estetycznej i kosmetologii w Krakowie