fbpx

Wybierz miasto:

PIXEL RF – ROZSTĘPY, ZMARSZCZKI, BLIZNY, RESURFACING

PIXEL RF – ROZSTĘPY, ZMARSZCZKI, BLIZNY, RESURFACING
PIXEL RF - NAJNOWSZA TECHNOLOGIA PLAZMY FRAKSYJNEJ W POŁĄCZENIU Z RADIOFREKWENCJĄ Pixel RF to obecnie jedna z bardziej innowacyjnych kuracji służących walce z rozstępami, bliznami, zmarszczkami, uszkodzeniami słonecznym i trądzikowymi, czy powstającą z wiekiem wiotkością. Działanie PIXEL RF opiera się na połączeniu siły lasera fraksyjnego z mocą fal radiowych. Symultaniczne działanie tych dwóch technologii pozwala na uzyskanie jeszcze lepszych rezultatów w krótszym czasie. Podczas zabiegu wiązka lasera tworzy swoistą siateczkę mikrouszkodzeń, które powodują silne stymulowanie skóry do odnowy i pobudzają ją do produkcji kolagenu i elastyny. Specjalnie opatentowana głowica pozwala na traktowanie obszarównie tylko w obrębie twaryz, ale i np. brzucha, nóg, czy innych części ciała.    

Cena zabiegu: od 250

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
Pokaż klauzule informacyjną

Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
• Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
• Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
• Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
• Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
• Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
• Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

captcha

EFEKTY ZABIEGÓW
O ZABIEGU
JAK WYGLĄDA ZABIEG?
PIELĘGNACJA PO ZABIEGU PIXEL RF
REZULTATY ZABIEGÓW
DLA KOGO?
PRZECIWWSKAZANIA
GALERIA PRZED I PO
Cennik zabiegów

EFEKTY ZABIEGÓW EFEKTY ZABIEGÓW

Pixel RF pozwala na redukcję zmarszczek, rozstępów, blizn, wpływa na odmłodzenie skóry oraz daje efekt delikatnego liftingu. Zabieg odświeża skórę, sprawiając, że w widoczny sposób staje się gęstsza i młodsza. Kuracja przynosi wysoce zadowlające rezultaty w zakresie leczenia trądziku oraz blizn.

Umów wizytę Rezwerwacja online

O ZABIEGU O ZABIEGU

pixelrf_detail_headingKuracja PIXEL RF powoduje wytworzenie siatki mikrouszkodzeń, dzieje się to na poziomie skóry właściwej i naskórka. Pomiędzy tymi drobnymi mikrourazami skóry występują strefy nieuszkodzone. W skutek działania lasera dochodzi do aktywowania procesów tworzenia się i odbudowy komórek. Mikrouszkodzenia powstałe w wyniku działania lasera otoczone są tzw. Obszarem urazu termicznego – wpływa to na obkurczenie kolagenu skóry, jej przebudowę a w efekcie remodeling i efekt liftingu.

Umów wizytę Rezwerwacja online

JAK WYGLĄDA ZABIEG? JAK WYGLĄDA ZABIEG?

Po konsultacji ze specjalistą i stworzeniu dokumentacji fotograficznej, leczone miejsce jest dezynfekowane i znieczulane. Następnie po dobraniu parametrów odpowiednich dla danej skóry, przystępuje się do właściwego zabiegu. Skóra po zabiegu jest silnie zaczerwieniona i towarzyszy temu delikatne pieczenie. W przypadku silnych kuracji na np. Rozstępy lub głębokie blizny w leczonym miejscu może pojawić się silniejsze podrażnienie.

Zabieg trwa na ogół od 30-45 minut – w zależności od wielkości traktowanego obszaru.

Zaczerwienie i obrzęk może utrzymywać się do 12h – 48h po zabiegu.

Pełna odbudowa naskórka trwa zwykle od 48 do 96h. Co stanowi krótszy okres niż w przypadku tradycyjnego lasera fraksyjnego.

Na ogół zalecanych jest od 3 do 5 sesji zabiegowych wykonywanych w odstępach od 2 do 5 tygodni.

Umów wizytę Rezwerwacja online

PIELĘGNACJA PO ZABIEGU PIXEL RF PIELĘGNACJA PO ZABIEGU PIXEL RF

Na leczonym obszarze należy stosować maść z antybiotykiem łagodzącym podrażnienia. Zaleca się również przemywanie skóry kwasem bornym. Po zabiegu należy unikać ekspozycji na słońce, powinno się stosować wysokie filtry zabezpieczające. W pierwszej fazie po zabiegu występuje silne zaczerwienie skóry – trwa to około 12 – 48h następnie dochodzi do procesów łuszczenia się naskórka. Dodatkowo pomiędzy zabiegami w celu odbudowy i zwiększenia efektów kuracji można wykonać zabieg Hydrobalans.

Kolejny zabieg można wykonać około 14-28 dni po pierwszej kuracji.

Umów wizytę Rezwerwacja online

REZULTATY ZABIEGÓW REZULTATY ZABIEGÓW

Efekty zabiegów PIXEL RF widoczne są niemal po pierwszej kuracji. Dochodzi do zwiększenia napięcia skóry oraz do wygładzenia zmarszczek lub spłycenia zmian skórnych oraz poprawy gęstości. Efekty kuracji narastają w przeciągu 1-3 miesięcy od ich wykonania, ponieważ zabieg silnie stymuluje procesy produkcji kolagenu.

Efekty dzielą się na natychmiastowe (np. Wygładzenie skóry, poprawa napięcia, gęstości) jak i progresywne (redukcja blizn, rozstępów, poprawa owalu twarzy, konturu, zniwelowanie zmarszczek)

Umów wizytę Rezwerwacja online

DLA KOGO? DLA KOGO?

Zabieg polecany jest osobom borykającym się z problemami rozszerzonych porów, trądzikiem, fotouszkodzeniami, brakiem jędrności skóry, zmarszczkami czy rozstępami. Kuracja PIXEL RF sprawdza się w przypadku leczenia blizn zarówno tych potrądzikowych jak i chirurgicznych i pourazowych.

Umów wizytę Rezwerwacja online

PRZECIWWSKAZANIA PRZECIWWSKAZANIA

– Przewlekłe choroby ogólnoustrojowe

– ciąża

– skłonność do blizn

– aktywne infekcje wirusowe, bakteryjne, grzybicze

– rozrusznik serca, kardiowerter

Osoby ze skłonnością do tworzenia się opryszczki przed zabiegiem powinny stosować maści profilaktyczne.

Umów wizytę Rezwerwacja online

GALERIA PRZED I PO GALERIA PRZED I PO

Umów wizytę Rezwerwacja online

Cennik zabiegów Cennik zabiegów

Cena w zależności od wielkości 250-1000 zł

 

Cena uzależniona jest od wielkości obszaru

Umów wizytę Rezwerwacja online

Zobacz
inne zabiegi

J’adore world
Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Krakowa. Studio urody J`adore Instytut zostało stworzonę z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Krakowie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery. Dzięki bogatej ofercie produktów i najnowocześniejszemu sprzętowi nasz salon kosmetyczny oferuje szeroką gamę usług laserowych, zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej. Oprócz najnowocześniejszej technologii, na wysoką jakość naszego Instytutu Urody wpływają przede wszystkim wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści. Zapraszamy!
Sprawdź