Wybierz miasto:

PLASMA IQ – Laserowy lifting powiek bez skalpela w Krakowie

PLASMA IQ – Laserowy lifting powiek bez skalpela w Krakowie

Lifting powiek powiek przy pomocy urządzenia Plasma IQ to zaawansowane technologicznie i bezpieczny zabieg. Obecnie to niebywale inteligentne rozwiązanie bije prawdziwe rekordy popularności nie tylko w medycynie estetycznej, ale również chirurgii plastycznej oraz w dermatologii.

Laserowy lifting powiek przeprowadzany przy pomocy urządzenia Plasma IQ dedykowany jest wszystkim tym, którym marzy się piękne, atrakcyjne i zdrowe spojrzenie bez interwencji chirurgicznej. Korekcja powiek może być wykonywana zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jego wykonanie wiąże się też z całkowitym bezpieczeństwem oraz zachowaniem komfortu. Za pomocą urządzenia Plasma IQ można zredukować nadmiar skóry w okolicach oczu i podnieść opadające powieki, nadające twarzy zmęczony wygląd. Jest to idealne rozwiązanie dla osób wymagających, które chcą najlepszych efektów bez ponoszenia dużych wysiłków i ryzyka. Plasma IQ to świetna alternatywa dla bardziej inwazyjnej blefaroplastyki.

PLASMA IQ LIFTING POWIEK I OKOLIC USZU - DLACZEGO WARTO

Lifting powiek Plasmą IQ to innowacyjne rozwiązanie, stanowiące skuteczną alternatywę dla chirurgii plastycznej. Zabieg z wykorzystaniem tego urządzenia jest całkowicie bezinwazyjny. Mikrowiązka plazmy nie uszkadza skóry, a także nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Całość jest bezbolesna i nie wymaga niemal żadnych wyrzeczeń. Jest to zatem znakomite rozwiązanie dla osób, którym tradycyjna blefaroplastyka niekoniecznie odpowiada. W przypadku niechirurgicznej plastyki powiek z wykorzystaniem Plasma IQ nie pojawia się żaden z tych problemów takich jak podczas tradycyjnej blefaroplastyki, efekty redukcji opadających powiek i odmłodzenia okolic oczu są zaś bardzo wyraźne.

plasma iq krakow

PROMOCJA! TERAZ ZABIEG LASEROWEGO LIFTINGU POWIEK BEZ SKALPELA TYLKO 799zł!

Koszt zabiegu

od 699zł

Czas zabiegu

70min

Znieczulenie

Tak

Liczba zabiegów

1-3

Odstępy

Co 6-8 tyg

Obszar

Powieki, okolice uszu, "zmarszczki palacza", rubinki

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
  Pokaż klauzule informacyjną

  Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
  • Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
  • Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
  • Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

  Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
  • Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
  • Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

  captcha

  Jak wygląda zabieg laserem Plasma IQ?
  Plasma IQ, a usuwanie: włókniaków, zmian skórnych, a także likwidowanie zwiotczeń wokół ust, uszu oraz powiek
  Skóra przed, a po zabiegu laserowej plastyki powiek
  Dlaczego warto zdecydować się na zabieg Plasma IQ?
  Wskazania do zabiegu laserowej plastyki powiek
  Przeciwskazania do zabiegu laserowego liftingu powiek
  Lifting powiek oczami kobiety
  Lifting powiek oczami mężczyzny
  Zobacz jak wygląda zabieg liftingu powiek bez skalpela (VIDEO)
  Cena laserowego liftingu powiek bez skalpela

  Jak wygląda zabieg laserem Plasma IQ? Jak wygląda zabieg laserem Plasma IQ?

  pytanieZabieg laserowej plastyki powiek z zastosowaniem urządzenia Plasma IQ jest całkowicie nieinwazyjny, bezpieczny i bezbolesny. Polega on na wykonaniu niewielkiej średnicy punktów na powierzchni skóry – w obrębie powieki. Punkty te mają znaczący wpływ na sublimację naskórka, jednocześnie nie uszkadzając okolicznych tkanek czy warstwy podstawowej skóry. Efektem jest zwiększona produkcja wiązań kolagenowych, co sprzyja odzyskaniu napięcia skóry i podniesieniu się opadających powiek. Niechirurgiczny lifting powiek bez skalpela, nie zabiera wiele czasu ani nie wiąże się z żadnym ryzykiem, jest więc coraz częściej stosowaną alternatywą dla tradycyjnej blefaroplastyki.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Plasma IQ, a usuwanie: włókniaków, zmian skórnych, a także likwidowanie zwiotczeń wokół ust, uszu oraz powiek Plasma IQ, a usuwanie: włókniaków, zmian skórnych, a także likwidowanie zwiotczeń wokół ust, uszu oraz powiek

  Mimo że Plasma IQ rekomendowana jest przede wszystkim w przypadku liftingu powiek bez skalpela, zabieg ten jest również nieoceniony w redukcji zmarszczek nad ustami (zmarszczek palacza), zmarszczek przy uszach, wiotczeń w okolicach ust, opadających powiek i kurzych łapek, a także innych zmian skórnych, łącznie ze znamionami. Mikrowiązka plazmy emitowana przez urządzenie wykorzystywane do wykonania zabiegu przyspiesza proces regeneracji skóry i stymuluje produkcję kolagenu. Skóra w miejscach poddanych ingerencji staje się odnowiona i bardziej napięta, produkowane są nowe komórki, które zastępują znamiona i defekty skórne nową, gładką skórą. Wysoki poziom bezpieczeństwa Plasmy IQ pozwala na usuwanie nie tylko defektów kosmetycznych, ale też dermatologicznych zmian. Nie zapewniają tego wszystkie urządzenia stosowane do liftingu.

  plasma iq krakow

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Skóra przed, a po zabiegu laserowej plastyki powiek Skóra przed, a po zabiegu laserowej plastyki powiek

  Opadające powieki i nadmiar skóry w tych okolicach nadają twarzy zmęczony, nieatrakcyjny wygląd. Może to dotyczyć nawet osób, których cera ogólnie wygląda jeszcze młodo. Laserowy lifting powiek z wykorzystaniem Plasma IQ diametralnie odmienia wygląd okolic oczu. Już po pierwszym zabiegu można zaobserwować wyraźne efekty. Skóra staje się napięta i gładka, odzyskuje młodzieńczą elastyczność, zaś samo spojrzenie staje się bardziej atrakcyjne i promienne. Można śmiało stwierdzić, że Plasma IQ odmładza wygląd. Mimo iż ingerencja ta jest stosunkowo niewielka, jako iż dotyczy małego w stosunku do całej twarzy obszaru, zaskakujące jest, jak wielkie jest jej znaczenie. Wiele osób po wykonaniu tego zabiegu rezygnuje z liftingu twarzy, gdyż sama laserowa plastyka powiek istotnie odmładza wygląd.

  plasma iq krakow

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Dlaczego warto zdecydować się na zabieg Plasma IQ? Dlaczego warto zdecydować się na zabieg Plasma IQ?

  Zabieg niechirurgicznego liftingu powiek Plasma IQ jest niebywale komfortowy, a zarazem skuteczny. Efekty widoczne są już po pierwszej wizycie. Cały proces jest bezpieczny, nawet w przypadku osób z rozrusznikami serca. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które objawiają się interwencji chirurgicznej, czy to ze strachu przez niepożądanymi skutkami, czy z obawy o naturalność efektu. Plasma IQ nie ingeruje w wygląd rysów twarzy, nie zmienia ich, a jedynie stymuluje odnowę skóry i przywraca jej młodzieńczy wygląd. Efekt jest widoczny, ale bardzo naturalny. W dodatku wykonanie laserowego liftingu powiek nie wiąże się z koniecznością zrezygnowania ze zwykłej aktywności; nie trzeba też przechodzić rekonwalescencji. Nie istnieją skutki uboczne ani większe przeciwwskazania. Zabieg ma też atrakcyjną cenę.

  lifting powiek krakow

  Cienie pod oczami – jak skutecznie je wyeliminować? Dowiedz się więcej

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Wskazania do zabiegu laserowej plastyki powiek Wskazania do zabiegu laserowej plastyki powiek

  zaleceniaNa zabieg z użyciem Plasmy IQ powinien zdecydować się każdy, kto pragnie skutecznie pozbyć się pierwszych oznak starzenia – kurzych łapek oraz opadających powiek. Oprócz plastyki powiek, urządzenie jest nieocenione w przypadku likwidacji zmarszczek nad górną wargą, likwidacji wiotkiej skóry w okolicach łokci i kolan, leczeniu wiotkiej skóry na brzuchu, w zabiegach usuwania blizn, trądziku, brodawek, zmian skórnych, a także rozstępów. Nie ma większych przeciwwskazań do wykonania wszystkich tych zabiegów. Jest to doskonały wybór dla osób, które pragną wyraźnych efektów, a jednocześnie nie chcą decydować się na bardziej inwazyjne zabiegi, jak chirurgiczna blefaroplastyka czy chirurgiczny lifting twarzy. Rozwiązanie to można również polecić osobom, które nie mają czasu na rekonwalescencję, gdyż po tym zabiegu po prostu jej nie ma.

  Przeczytaj artykuł na naszym blogu: PLASMA IQ – bezpieczna alternatywa dla chirurgicznego liftingu

  plasma iq krakow

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Przeciwskazania do zabiegu laserowego liftingu powiek Przeciwskazania do zabiegu laserowego liftingu powiek

  przeciwwsakazaniaNie ma większych przeciwwskazań do wykonania zabiegu za pomocą urządzenia Plasma IQ, toteż decyduje się na niego wiele osób. Jako że zabieg laserowej plastyki powiek jest nieinwazyjny, a zarazem nie wymaga podłączenia do prądu, mogą z niego korzystać niemalże wszyscy – nawet osoby z rozrusznikami serca.

  Oczywiście w przypadku ciąży czy karmienia piersią zabieg nie może zostać wykonany. Należy wówczas wstrzymać się z korekcją do czasu rozwiązania lub zakończenia karmienia. Niektóre przewlekłe choroby i nowotwory również są przeciwwskazaniem, wszystkie osoby zainteresowane niechirurgicznym liftingiem powiek zachęcamy więc do skontaktowania się z nami. Dobra wiadomość jest taka, że przypadków, gdy nie można wykonać nieinwazyjnego liftingu powiek Plasma IQ, jest niewiele.

  Przed każdym zabiegiem ma miejsce indywidualna konsultacja.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Lifting powiek oczami kobiety Lifting powiek oczami kobiety

  lifting powiek krakow

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Lifting powiek oczami mężczyzny Lifting powiek oczami mężczyzny

  lifting powiek krakow

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Zobacz jak wygląda zabieg liftingu powiek bez skalpela (VIDEO) Zobacz jak wygląda zabieg liftingu powiek bez skalpela (VIDEO)

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Cena laserowego liftingu powiek bez skalpela Cena laserowego liftingu powiek bez skalpela

  Obszar Cena
  Laserowa plastyka powieki górnej 799 zł
  Laserowa plastyka powieki dolnej 799 zł
  Laserowa plastyka powieki górnej i dolnej 1350 zł
  Zmarszczki przy uszach 600 zł
  Usuwanie włókniaków od 30 zł (ostateczna cena zależy od ilości włókniaków)
  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Specjaliści J’ADORE INSTYTUT

  Zobacz
  inne zabiegi

  J’adore world

  Salon kosmetyczny Kraków

  Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Krakowa. Studio urody J`adore Instytut zostało stworzone z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Krakowie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery. Dzięki bogatej ofercie produktów i najnowocześniejszemu sprzętowi nasz salon kosmetyczny oferuje szeroką gamę usług laserowych, zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej. Salon kosmetyczny Kraków - Kosmetyczka Kraków - Salon urody Kraków

  Zapraszamy!

  Sprawdź