Dr Cyj – sposób na piękne i bujne włosy

Większość z nas marzy o posiadaniu bujnej czupryny. Włosy przecież nie tylko mają za zadanie chronić głowę, ale często są symbolem atrakcyjności, a wybrana przez nas fryzura i jej kolor pozwala również wyrazić siebie. Niestety nie każdy z nas ma wystarczająco dużo szczęścia. Co z osobami, które borykają się z problemem cienkich i rzadkich włosów albo przedwcześnie zaczęły łysieć? Czy mają oni porzucić marzenia o rozmaitych fryzurach? Nic bardziej mylnego!
Problemy łysienia i jego typy

Problem łysienia może dotknąć każdego z nas. Podczas tego procesu tracimy znaczną ilość włosów, w krótkim czasie. Wyróżnia się kilka rodzajów łysienia tj. łysienie androgenowe, poschorzeniowe czy poterapeutyczne. Przyczyną pierwszego z nich są geny, dotyczy ono głównie mężczyzn, w dużo mniejszym stopniu dotyka kobiety. Drugie występuje w wyniku różnych schorzeń, przykładowo autoimmunologicznych, gdy mamy do czynienia z łysieniem plackowatym. Trzecie jest powikłaniem powstałym np. po podaniu chemii osobie chorującej na nowotwór.

Dr Cyj

Terapia peptydowa Dr Cyj jest ogromną rewolucją w zakresie problemów łysienia i daje nadzieję wszystkim tym, którzy z jakiegoś powodu nie mogą cieszyć się zdrowymi, gęstymi włosami. To pierwszy na świecie Hair Filler o takim działaniu, a prace nad jego produkcją trwały 10 lat. Co zawiera ten wyjątkowy specyfik i w jaki sposób wykonuje się zabiegi?

Dr Cyj – na czym polega zabieg?

Składnikami są oczywiście wspomniane wcześniej peptydy, ale także dobroczynny kwas hialuronowy. Zabieg nie jest bolesny i nie wymaga znieczulenia. Należy przygotować się do niego, nie spożywając alkoholu dzień przed wizytą w salonie. Polega na wkłuwaniu preparatu w powierzchniowe warstwy skóry właściwej. Trwa krótko, bo około 30 minut. Ma za zadanie pobudzić mieszki włosowe i komórki macierzyste, zatrzymać wypadanie, przywrócić pigmentację i uformować nowe włosy. Peptydy uwalniają się powoli, przez kolejne dwa tygodnie po wykonaniu zabiegu i przez cały ten czas intensywnie pracują.

Dr Cyj

Zabieg jest przeznaczony dla wszystkich mających problem z nadmiernym wypadaniem włosów, chcących je pogrubić i zagęścić oraz przyspieszyć ich odrost. Przy okazji pielęgnuje skórę głowy i pobudza krążenie. To całkowicie bezpieczna metoda, która gwarantuje brak poważnych skutków ubocznych. Przez dobę od wykonania zabiegu skóra w niektórych miejscach jest lekko pogrubiona i swędzi, ale dolegliwości te szybko mijają.

Przeciwwskazania i efekty zabiegu

Nie powinno wykonywać się go w przypadku ciąży i aktywnej choroby nowotworowej. Przeciwwskazaniami są także otwarte rany czy stan zapalny w okolicach owłosionej skóry głowy.

Efekty zabiegu przychodzą błyskawicznie i są zaskakująco dobre. Po 15 dniach widać już znaczną poprawę, ale preparat rozpoczyna działanie od razu po dostaniu się pod skórę. Należy jednak poddać się całej kuracji, czyli odbyć 4 pełne wizyty, aby rezultat się utrzymał. Po upływie roku koniecznie trzeba powtórzyć całą terapię.

Dr Cyj

Z pewnością warto spróbować tej innowacyjnej metody  jaką jest Dr Cyj w walce o piękne włosy. W tym przypadku skuteczność jest gwarantowana. W celu konsultacji i umówienia wizyty można skontaktować się z J’adore Instytut z siedzibą w Warszawie i Krakowie. Zatrudnieni w salonie specjaliści profesjonalnie wykonają zabieg i odpowiedzą na wszystkie dodatkowe pytania. Do wzrostu, gotowi… START!