O pozytywach zabiegu Plasma IQ można pisać w nieskończoność. Zabieg ten jest przede wszystkim wyjątkowy – pomaga zniwelować niedoskonałości skórne i oznaki starzenia do minimum bez konieczności użycia skalpela. Obecnie jest to jedyna pewna, sprawdzona i przede wszystkim bezpieczna alternatywa dla liftingu chirurgicznego.

Plasma IQ to zabieg dedykowany wszystkim tym, którzy borykają się z tzn. wiotkością skóry przy oczach – opadającymi powiekami oraz kurzymi łapkami. Doskonale sprawdzi się również w przypadku zmarszczek nad ustami, zwanych również zmarszczkami palacza oraz zmarszczkami przy uszach. Można śmiało stwierdzić, że na dzień dzisiejszy nie ma skuteczniejszej, nieinwazyjnej metody, gwarantującej nam pozbycie się szpecących znamion i blizn aniżeli Plasma IQ.

plasma iq

Zabieg przeprowadzany przy pomocy zaawansowanego technologicznie urządzenia – Plasmy IQ – trwa zaledwie kilkadziesiąt minut. Jako, że wykorzystuje ono wyłącznie mikrowiązki plazmy, całość jest nieinwazyjna. Odpowiednia kuracja prowadzi do widocznych zmian w obrębie naskórka, bez jednoczesnego uszkodzenia skóry właściwej. To, co istotne – pacjent po wyjściu z Gabinetu Kosmetycznego może wrócić do codziennych obowiązków.

Plasma IQ – bezpieczna alternatywa dla chirurgicznej operacji powiek

Plasma IQ to pewna alternatywa dla chirurgii plastycznej. Obecnie jest to jedyne sprawdzone urządzenie, posiadające niezbędne certyfikaty, wykorzystywane w Gabinetach Kosmetycznych w całej Polsce. Sam zabieg jest bezinwazyjny, a więc nie ingeruje w ciało pacjenta. Dodatkowo jest maksymalnie precyzyjny. Mikrowiązka plazmy działa w tym miejscu, w które została skierowana – pod żadnym pozorem nie uszkadza skóry. Efekty z użyciem Plasma IQ widoczne są już po pierwszym zabiegu. Oczywiście dopiero pełna kuracja pozwoli całkowicie zniwelować nieestetyczny wygląd skóry. Całość jest bezpieczna dla wszystkich pacjentów. Nie istnieją praktycznie żadne przeciwskazania do zabiegu – mogą stosować go również osoby z rozrusznikami serca. Warto również wspomnieć, iż jest on komfortowy. Każda wizyta w Salonie Kosmetycznym trwa do kilkudziesięciu minut. Po zejściu z fotela można z powrotem wrócić do codziennych obowiązków. Do dwóch, trzech dnia po zabiegu Plasma Iq może wystąpić zaczerwienienie i opuchlizna.

plasma iq

Na zabieg Plasmą IQ winni zdecydować się wszyscy Ci, którzy borykają się z wiotką skórą – nie tylko na twarzy, ale również w okolicach łokci i kolan, a także na brzuchu. Urządzenie jest nieocenione przy plastyce powiek, zwłaszcza likwidacji opadających. Doskonale sprawdzi się przy leczeniu rozstępów oraz blizn – pooperacyjnych i powstałych w wyniku trądziku. Można śmiało stwierdzić, iż nie ma skuteczniejszego sposobu eliminacji zmian skórnych. Plasma IQ to siła nowoczesnej technologii, która jest nie tylko wyjątkowo skuteczna, ale i bardzo bezpieczna.

Większość pacjentów przyznało, że pierwsze efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. W przypadku korekcji powiek, klient zachowuje pełną ruchomość powieki zarówno w czasie, jak i po zabiegu. Całkowite efekty kuracji utrzymują się nawet do czterech lat.

plasma iq

Umów się na wizytę w naszym salonie medycyny estetycznej i kosmetologii w Krakowie