Gdy na naszej skórze pojawiają się pierwsze oznaki starzenia zazwyczaj przyjmujemy je ze spokojem. Dbamy o swoją skórę mając nadzieję, że zmarszczki nie będą szybko się pogłębiać. Niestety, czasem zdarza się tak, że dość szybko przemieniają się one w widoczne i szpecące bruzdy, które dodają nam lat. Co możemy zrobić w takiej sytuacji?

Skutecznym rozwiązaniem są zabiegi silnego odmładzania skóry, które przeprowadzamy w naszym instytucie. To nowoczesne metody, które nie tylko dają satysfakcjonujące efekty, ale również są bezpieczne dla zdrowia Twojej skóry. Poznaj je lepiej i przekonaj się dlaczego warto się na nie zdecydować.odmładzanie skóry

 

Zabieg frakcjonowania iPixel wraz z osoczem bogatopłytkowym

odmładzanie skóry

Dr Lidia Majewska to wyjątkowo doświadczony specjalista, któremu możesz zaufać

Jednym z rozwiązań, które zapewnia naprawdę silne odmładzanie skóry jest zabieg frakcjonowania Pixel połączony z ostrzykiwaniem skóry osoczem bogatopłytkowym. W naszym instytucie zajmuje się tym Dr. Lidia Majewska, która jest wysokiej klasy specjalistką. Dzięki temu nasze klientki mogą być pewne, że zabieg będzie przeprowadzony w sposób precyzyjny i bezpieczny a jego efekty spełnią największe nawet oczekiwania. Podczas pracy w naszym instytucie korzystamy z najnowocześniejszych urządzeń laserowych Alma Harmony XL. To dzięki temu zabieg jest tak skuteczny. Co więcej, zarówno frakcjonowanie jak i wstrzykiwanie osocza odbywa się podczas jednej wizyty w naszym instytucie, dzięki czemu jest to rozwiązanie pozwalające oszczędzić czas. Najpierw wykonujemy frakcjonowanie skóry iPixel a następnie lekarz wykonuje odmładzanie skóry osoczem bogatopłytkowym.

 

Odmładzanie skóry laserami – Dla kogo?

Zabieg frakcjonowania Pixel to doskonały sposób na to by pozbyć się blizn, przebarwień, zmian potrądzikowych czy zamkniętych porów. Przede wszystkim jednak jest to propozycja dla osób, których skóra posiada widoczne zmarszczki, straciła jędrność oraz napięcie. To nowoczesne i skuteczne rozwiązanie, które radzi sobie z nawet bardzo głębokimi bruzdami. Zabieg ten jest więc propozycją dla pań w starszym wieku, które chcą silnie odmłodzić i zregenerować swoją skórę w sposób skuteczny a jednocześnie bardzo bezpieczny.

 

Czy to bezpieczne

Wiele pań, które decyduje się na skorzystanie z zabiegu frakcjonowania obawia się o to, czy jest on bezpieczny. Zabieg powoduje przecież powstawanie mikrouszkodzeń naskórka i skóry właściwej. Pragniemy jednak uspokoić nasze klientki. Choć podczas jego wykonywania może pojawić się nieprzyjemne pieczenie a skóra może być lekko zaczerwieniona nie ma tak naprawdę powodu do obaw. Pełna odbudowa naskórka następuje bowiem już w 48 do 96 godzinach po zabiegu. Co oznacza, że jest to znacznie krótszy czas regeneracji niż w przypadku stosowania tradycyjnych laserów frakcyjnych.

 

Jak wygląda zabieg frakcjonowania?

Zabieg frakcjonowania trwa około 40 minut. Skóra poddana zabiegowi jest dezynfekowana oraz znieczulana by zmniejszyć ryzyko nieprzyjemnych doznań. Za pomocą nowoczesnego urządzenia emitującego wiązki laserowe doświadczeni specjaliści z naszego instytutu doprowadzają do powstania punktowych mikrouszkodzeń – pikseli. Pomiędzy nimi znajduje się zdrowa, nienaruszona tkanka co sprawia, że skóra po zabiegu goi się bardzo szybko. Odmładzanie skóry laserem frakcyjnym jest niezwykle skuteczne.

 

Po co osocze?

Wiele naszych klientek zastanawia się w jakim celu do zabiegu frakcjonowania dołączamy również ostrzykiwanie skóry osoczem bogatopłytkowym. Tymczasem odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta – dzięki temu efekty są jeszcze bardziej widoczne oraz utrzymują się przez dłuższy czas.
Osocze bogatopłytkowe to naturalny produkt pozyskiwany z krwi pacjenta. Dzięki czemu nie uczula i nie wywołuje żadnych zmian alergicznych. Jednocześnie ma zbawienny wpływ na stan skóry. Sprzyja bowiem jej rewitalizacji oraz odbudowie włókien kolagenowych. Ponadto doskonale poprawia ukrwienie skóry i przyczynia się do wygładzenia bruzd i zmarszczek. Połączenie tych dwóch nowoczesnych zabiegów to wysoka skuteczność, która jest w stanie spełnić oczekiwania naszych klientów. Warto również dodać, że połączenie to jest całkowicie bezpieczne dla zdrowia oraz stanu skóry. Odmładzanie skóry jeszcze nigdy nie było tak skuteczne.

 

Odmładzanie skóry laserami – Efekty, które pozytywnie Cię zaskoczą 

Przyjrzyjmy się efektom zabiegu frakcjonowania połączonego z wstrzykiwaniem osocza bogatopłytkowego. Co możemy o nich powiedzieć? Przede wszystkim warto zauważyć, że pojawiają się one już po pierwszej kuracji co jest dla wielu osób decydującą zaletą tegoż rozwiązania. Skóra jest znacznie bardziej napięta, zmarszczki ulegają spłyceniu lub znikają całkowicie. Podobnie jak przebarwienia i drobne blizny. Warto dodać, że efekty narastają w czasie od 1 do 3 po wykonaniu tego zabiegu. Zamiast więc godzić się ze stopniowym powrotem oznak starzenia z dnia na dzień wyglądamy coraz lepiej! W tym miejscu warto zaznaczyć, że efekty zabiegu frakcjonowania dzielą się na natychmiastowe (do których należy między innymi wygładzenie skóry, poprawa napięcia, gęstości) jak i progresywne ( takie jak: redukcja blizn, rozstępów, poprawa owalu twarzy, konturu, zniwelowanie zmarszczek)

odmładzanie skóry

Podsumowując, silne odmładzanie skóry to idealne rozwiązanie, jeśli oznaki starzenia na Twojej twarzy są widoczne i pragniesz odświeżenia skóry. Nasi doświadczeni specjaliści doskonale wiedzą jak wykonywać zabiegi by były one maksymalnie bezpieczne a przy tym przynosiły dobre i trwałe efekty. Przekonaj się o tym i dołącz do grona zadowolonych klientek, które odzyskały młodą i piękną cerę.