Wybierz miasto:

Regeneris, PRP – osocze bogatopłytkowe Kraków

Regeneris, PRP – osocze bogatopłytkowe Kraków
Ludzkie ciało posiada wiele mechanizmów autoregeneracji. Mechanizmy te odpowiadają nie tylko za naszą odporność, ale są także pomocne przy wielu ciężkich chorobach. To one właśnie odpowiadają także za nasz wygląd. Z wiekiem jednak te zdolności zanikają częściowo lub zupełnie, przez co całe nasze ciało się starzeje. Stymulacja tej zdolności i pobudzenie organizmu do sprawniejszego regenerowania samego siebie jest więc sposobem na odzyskanie znów pięknego, młodego i oczywiście zdrowego wyglądu. Instytut medycyny estetycznej J’adore zna sposób na pobudzenie organizmu do samoczynnej regeneracji. Tą metodą jest osocze bogatopłytkowe.    

Cena zabiegu : od 800

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
  Pokaż klauzule informacyjną

  Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
  • Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
  • Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
  • Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

  Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
  • Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
  • Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

  captcha

  CZYM JEST REGENERIS i PRP?
  DLA KOGO?
  PRZED ZABIEGIEM OSOCZA BOGATOPŁYTKOWEGO
  Wskazania – zabieg osocza bogatopłytkowego PRP
  PRZEBIEG ZABIEGU Zabieg osocza bogatopłytkowego
  DLACZEGO WARTO?
  Przeciwwskazania
  Rekomendowana liczba zabiegów osocza bogatopłytkowego
  CENNIK
  CELEBRYCI, KTÓRZY POLECAJĄ ZABIEG

  CZYM JEST REGENERIS i PRP? CZYM JEST REGENERIS i PRP?

  To nowatorska i opatentowana metoda odmładzająca, przez wielu pacjentów nazywana „Wampirzym liftingiem”. Regeneris czy Osocze Autologic PRP opierają się na biostymulacji komórek naszej skóry. W tym celu w pierwszej kolejności pozyskać należy osocze bogatopłytkowe. Pobiera się je rzecz jasna z krwi pacjenta poddającego się takiemu zabiegowi. Taki biokompatybilny preparat posłuży w dalszej kolejności do pobudzenia witalności Twojej skóry. Regeneris i PRP to metoda bezpieczna również dla osób uczulonych na niektóre preparaty standardowo stosowane w medycynie estetycznej. W jego przypadku pacjent otrzymuje swoje własne osocze, a więc nie wystąpią żadne objawy alergiczne. Bogatopłytkowe osocze krwi pobudzi naszą skórę do procesu regeneracji tkanek, tworzenia nowych naczyń krwionośnych, komórek macierzystych, oraz do tworzenia nowego kolagenu.

  osocze regeneris krakow

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  DLA KOGO? DLA KOGO?

  Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego pozwolą na uzyskanie następujących efektów:

  • wygładzenie skóry twarzy,
  • poprawa jej elastyczności, gęstości i napięcia
  • remodelowanie włókien kolagenowych skóry
  • stymulowanie i regenerowanie skóry głowy
  • terapia biostymulująca komórki skóry (wolumetryczna)
  • przyspieszone gojenie po innych zabiegach z dziedziny medycyny estetycznej.

  W zależności od efektów jakie chcemy osiągnąć za pomocą preparatu Regeneris lub PRP zabieg zostanie wykonany na jeden z trzech dostępnych sposobów: poprzez mezoterapię, wypełnienie zmarszczek lub maskę komórkową.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  PRZED ZABIEGIEM OSOCZA BOGATOPŁYTKOWEGO PRZED ZABIEGIEM OSOCZA BOGATOPŁYTKOWEGO

  Zabieg osocza bogatopłytkowego nie wymaga specjalnego przygotowania ze strony pacjenta.  2-3 dni przed zabiegiem powinno się zrezygnować z aspiryny i innych leków rozrzedzających krew, ponieważ zwiększają one krwawienie i obrzęki po iniekcji. Na 30 minut przed pobieraniem krwi sugeruje się wypicie ok. 2 szklanek wody, co spowoduje zwiększenie dostępu do naczyń krwionośnych.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Wskazania – zabieg osocza bogatopłytkowego PRP Wskazania – zabieg osocza bogatopłytkowego PRP

  • Wiotkość i suchość skóry, utrata jędrności
  • Cera szara, matowa, zmęczona – bez blasku, z objawami stresu oksydacyjnego, skóra palacza
  • Fałdy, zmarszczki, zmarszczju mimiczne wokóło oczu, ust – obwiśnięcie skóry, zmniejszenie gęstości skóry
  • Rozstępy i blizny potrądzikowe
  • Łysienie i wypadanie włosów
  • Zabiegi laserowe (zabieg przyspieszający regenerację)
  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  PRZEBIEG ZABIEGU Zabieg osocza bogatopłytkowego PRZEBIEG ZABIEGU Zabieg osocza bogatopłytkowego

  Pierwszy etap zabiegu zabieg osocza bogatopłytkowego  polega na pobraniu kilkunastu ml krwi pacjenta. Krew ta następnie trafia do specjalnej wirówki, dzięki czemu już po 5 minutach zostają oddzielone erytrocyty i leukocyty od osocza. Następnie poprzez dodanie do samego osocza specjalnego odczynnika tworzony jest preparat, który będzie służył do wykonania zabiegu. W zależności od naszych indywidualnych potrzeb i możliwości zabieg wykonuje się poprzez zastosowanie mezoterapii, wstrzyknięć pod fałd skóry lub z użyciem maski komórkowej. Całość zabiegu od momentu pobrania krwi nie trwa dłużej niż 30 minut.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  DLACZEGO WARTO? DLACZEGO WARTO?

  Zabieg osocza bogatopłytkowego jest popularny wśród wielu gwiazd. Teraz jednak jest szeroko dostępny dla wszystkich osób, chcących w sposób całkowicie naturalny pobudzić swoją skórę do autoregeneracji i sprawić by jednorazowo ubyło nam wizualnie kilka lat. Dzięki Autologicznej Odnowie Komórkowej (ACR) i pobudzeniu skóry do tworzenia nowych Komorek macierzystych nasza skóra odzyska dawną witalność. Innymi słowy faktycznie zostanie ona odmłodzona i pobudzona do pracy tak jak za dawnych lat. To metoda, która działa od wewnątrz naszego ciała. To zawsze będzie skuteczniejsze, aniżeli jedynie samo zakrywanie zmian, które są naturalne z wiekiem. Biologiczny zegar dla naszej skóry cofnie się o kilka lat. Kuracja Regeneris daje długotrwałe efekty w zakresie odmłodzenia i odnowy skóry, kuracja osoczem bogatopłytkowym jest zabiegiem całkowicie naturalnym, bezpiecznym i biokompatybilnym z twoim ciałem. Nie ma ryzyka nietolerancji, alergii, czy reakcji immulogicznych.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Przeciwwskazania Przeciwwskazania

  Przeciwwskazania

  • Ciąża, karmienie piersią
  • Zaburzenia krzepnięcia krwi
  • Niektóre choroby autoimmunologiczne
  • Nowotwory
  • Stany zapalne w okolicy zabiegowej w tym aktywna opryszczka
  • Stosowanie leków antykoagulacyjnych (np. aspiryny) – należy odstawić przyjmowanie 2-3 dni przed zabiegiem

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Rekomendowana liczba zabiegów osocza bogatopłytkowego Rekomendowana liczba zabiegów osocza bogatopłytkowego

  Czynniki wzrostu uwalniają się przez okres około godziny po zabiegu, przez kolejne 7 dni  po zabiegu „liftingu wampirzego” trwa zaś proces syntezy i wydzielania dodatkowych czynników wzrostu w skórze.

  W przypadku skór dojrzałych, wiotkich i „zmęczonych” wymagających silnej regeneracji sugeruje się wykonywanie zabiegu osoczem PRP co 2-4 tygodnie, w serii ok. 4-5 powtórzeń. Podobną intensywność sugeruje się również w procesie leczenia łysienia oraz kuracji wzmacniającej włosy, ale jest to konsultowane indywidualnie. W przypadku leczenia blizn i rozstępów terapia może wymagać większej intensywności.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  CENNIK CENNIK

  Ilość Cena
  1 ampułka 800zł
  2 ampułki 1500zł
  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  CELEBRYCI, KTÓRZY POLECAJĄ ZABIEG CELEBRYCI, KTÓRZY POLECAJĄ ZABIEG

  KIM KARDASHIAN

  lifting_wampirzy

  JOANNA KRUPA

  osocze bogatoplytkowe

  BAR RAFAELI, GISELE

  osocze bogatoplytkowe krakow

  AGNIESZKA WŁODARCZYK

  osocze bogatoplytkowe w krakowie

  MARTA GRYCAN

  osocze bogatoplytkowe

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Specjaliści J’ADORE INSTYTUT

  Zobacz
  inne zabiegi

  J’adore world

  Salon kosmetyczny Kraków

  Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Krakowa. Studio urody J`adore Instytut zostało stworzone z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Krakowie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery. Dzięki bogatej ofercie produktów i najnowocześniejszemu sprzętowi nasz salon kosmetyczny oferuje szeroką gamę usług laserowych, zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej. Salon kosmetyczny Kraków - Kosmetyczka Kraków - Salon urody Kraków

  Zapraszamy!

  Sprawdź