fbpx

Wybierz miasto:

Kinesiology Taping KRAKÓW

Kinesiology Taping KRAKÓW
Terapia za pomocą TAPINGU to jedna z najnowocześniejszych terapii wspomagających fizjoterapię, terapię manualną i inne techniki wchodzące w zakres medycyny sportowej. Taping czyli metoda leczenia polegająca na nalepieniu plastra o odpowiednich wymiarach w określony sposób na obszarze objętym stanem chorobowym lub kontuzją.  

od 30

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
Pokaż klauzule informacyjną

Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
• Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
• Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
• Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
• Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
• Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
• Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

captcha

CEL ZABIEGU
DZIAŁANIE ZABIEGU
WSKAZANIA
CENNIK ZABIEGU KINESIOLOGY TAPING W KRAKOWIE

CEL ZABIEGU CEL ZABIEGU

Celem zabiegu mającym swoje źródło w Japonii i Korei jest przywrócenie lub wspomaganie procesu autoregeneracji organizmu, który często pod wpływem dużych obciążeń nie zachodzi samoistnie. Sam plaster nie stanowi leku, lecz zaaplikowanie go w odpowiedni sposób i w odpowiednim miejscu na ciele jest bodźcem aktywującym naturalne procesy regeneracji.

 

 

 

Umów wizytę Rezwerwacja online

DZIAŁANIE ZABIEGU DZIAŁANIE ZABIEGU

Mięśnie podczas pracy kurczą się i rozkurczają naprzemiennie. W wyniku dużych przeciążeń skurcz lub rozkurcz może być tak silny, że spowoduje przeciążenie i uraz prowadzący do stanu zapalnego. Mięsień w stanie zapalnym powoduje nacisk na naczynia limfatyczne i krwionośne znajdujące się w jego sąsiedztwie. Odległość pomiędzy mięśniem a skórą zmniejsza się, powstaje obrzęk, mięsień jest sztywny, silnie zmęczony, pojawia się ból.

Aplikacja plastrów do tapingu unosi skórę do naturalnej odległości ponad mięsień, odblokowując naczynia krwionośne i limfatyczne od nacisku. Poprawa krążenia limfy sprawia, że obrzęk ustępuje, a poprawa krążenia krwi pozwala na autoregenerację : poprawę metabolizmu mięśniowego tj. odprowadzenie toksyn i dopływ tlenu i substancji odżywczych do każdej komórki. Po określonym czasie ustępuje zmęczenie mięśni, stawów, więzadeł, a ból znika.

Umów wizytę Rezwerwacja online

WSKAZANIA WSKAZANIA

 • bóle kręgosłupa,
 • bóle kolan (np. dolegliwości ze strony stawu rzepkowo-udowego),
 • dolegliwości bólowe barku, zapalenia pochewek ścięgnistych (np. w okolicy nadgarstka),
 • bolesność okolic przyczepów (np. łokieć tenisisty, ostroga piętowa),
 • stan po skręceniach i zwichnięcia stawów, paluch koślawy (Hallux valgus),
 • dolegliwości ze strony ścięgna Achillesa,
 • obrzęki, niestabilność stawów, uszkodzenia mięśni, więzadeł,
 • poprawa propriocepcji (lepsza stabilizacja i koordynacja),
 • usprawnienie procesów gojenia po urazach i operacjach (np. po rekonstrukcji więzadeł krzyżowych, lub szyciu ścięgna Achillesa).
 • podniesienie sprawności i wydolności a także zmniejszenie ryzyka kontuzji, podczas uprawiania sportu,
 • korekcja wad postawy (np. Skolioza),
 • blizny, krwiaki,
 • wskazania do drenażu limfatycznego – zaburzenia krążenia chłonki, obrzęki – występujące z powodu choroby, po urazach lub w okresie ciąży.
 • dysfunkcje spowodowane nieprawidłową pracą układu receptorowo – mięśniowo
 • powięziowego np. trudność w utrzymaniu równowagi, dysfunkcje oddechowe takie jak duszność.
Umów wizytę Rezwerwacja online

CENNIK ZABIEGU KINESIOLOGY TAPING W KRAKOWIE CENNIK ZABIEGU KINESIOLOGY TAPING W KRAKOWIE

od 30 – jako uzupełnienie innych zabiegów

od 50 zł – bez dodatkowych zabiegów

Umów wizytę Rezwerwacja online

Zobacz
inne zabiegi

J’adore world
Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Krakowa. Studio urody J`adore Instytut zostało stworzonę z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Krakowie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery. Dzięki bogatej ofercie produktów i najnowocześniejszemu sprzętowi nasz salon kosmetyczny oferuje szeroką gamę usług laserowych, zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej. Oprócz najnowocześniejszej technologii, na wysoką jakość naszego Instytutu Urody wpływają przede wszystkim wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści. Zapraszamy!
Sprawdź