Wybierz miasto:

Laminacja brwi Kraków

Laminacja brwi Kraków

Laminacja brwi, obok henny pudrowej - to jeden z najnowszych i najpopularniejszych trendów w stylizacji brwi ostatnich miesięcy. Zabieg jest idealny zwłaszcza dla osób, które posiadają tzw. „niesforne” włoski, trudne do samodzielnego ułożenia. Procedura nadaje brwiom pożądany kierunek a przy tym wzmacnia i regeneruje włoski. Laminowanie brwi w Krakowie? Zapraszamy do J'adore Instytut - w samym sercu Krakowa!

Laminowanie brwi Kraków - na czym polega zabieg?

Substancją, która odpowiada za zmianę kształtu włosków jest kwas tioglikolowy, który sprawia, że włos staje się plastyczny. W zależności od naturalnej długości włosków oraz kształtu łuku brwiowego, a także preferencji osoby która poddaje się zabiegowi - efektem zabiegu mogą być brwi gęste lub naturalnie ułożone. Laminacja brwi to doskonały zabieg dla wszystkich tych, którzy cierpią z powodu niesfornych czy ź

Końcowy efekt laminacji zależy oczywiście od tego, jaki kształt chcemy nadać brwiom. W zależności od preferencji oraz naturalnego układu brwi – włoski po laminacji mogą uzyskać spektakularny, „wyczesany do góry” lub po prostu „ułożony” wygląd, dodatkowo optycznie zwiększa się ich objętość.

Jak długo utrzymują się efekty?

Laminowanie brwi w Krakowie można powtórzyć po 4 - 6 tygodniach. Trwałość procedury zależna jest od stanu naturalnych brwi, predyspozycji, sposobów pielęgnacji oraz cyklu życia włosków.

199 zł

Koszt zabiegu

199 zł

Czas zabiegu

ok 60 min.

Znieczulenie

nie

Liczba zabiegów

1

Odstępy

4 - 6 tygodni

Obszar

brwi

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
  Pokaż klauzule informacyjną

  Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
  • Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
  • Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
  • Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

  Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
  • Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
  • Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

  captcha

  Laminowanie brwi w Krakowie – przeciwwskazania:
  Zalecenia po zabiegu

  Laminowanie brwi w Krakowie – przeciwwskazania: Laminowanie brwi w Krakowie – przeciwwskazania:

  przeciwwsakazania

  • uczulenie na którykolwiek składnik preparatu
  • chemioterapia, przebyte nowotwory
  • rana w okolicy zabiegowej
  • choroby wirusowe i bakteryjne (np. opryszczka, grzybica)
  • choroby alergiczne oczu
  • świeża plastyka oczu
  • alergie skórne

  laminowanie brwi w krakowie

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Zalecenia po zabiegu Zalecenia po zabiegu

  zaleceniaW ciągu 24 h po wykonaniu zabiegu należy pamiętać aby:

  • nie dotykać oraz nie pocierać brwi

  • unikać sauny, basenów, siłowni, wody 

  • nie korzystać z zabiegów parowych

  • nie malować brwi

   laminowanie brwi w krakowie

  Laminowanie brwi w Krakowie można połączyć na jednej wizycie z laminowaniem rzęs – skorzystaj z obu zabiegów i ciesz się idealną oprawą oka!

  Umów wizytę już dziś i ciesz się wspaniałymi efektami!

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Specjaliści J’ADORE INSTYTUT

  Zobacz
  inne zabiegi

  J’adore world

  Salon kosmetyczny Kraków

  Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Krakowa. Studio urody J`adore Instytut zostało stworzone z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Krakowie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery. Dzięki bogatej ofercie produktów i najnowocześniejszemu sprzętowi nasz salon kosmetyczny oferuje szeroką gamę usług laserowych, zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej. Salon kosmetyczny Kraków - Kosmetyczka Kraków - Salon urody Kraków

  Zapraszamy!

  Sprawdź