Wybierz miasto:

Dermatolog Warszawa

Dermatolog Warszawa

Problemy dermatologiczne dotykają wszystkich bez względu na wiek, styl życia. Kiedy opieka domowa nie przynosi rezultatów, a stan zmian skórnych  pogarsza się, jest to zdecydowanie najlepszy moment na wizytę w centrum medyczne w Warszawie. Najlepszym rozwiązaniem jest skonsultowanie się ze specjalistą - dermatologiem w Warszawie. W naszym Instytucie  leczeniem chorób skóry  współpracujemy z dermatologiem dr Agnieszką Dragan, oprócz diagnozy medycznej zmian skórnych, zapewniamy opiekę konsultacyjną podczas leczenia, dermatolog informuje również o tym, jak powinna przebiegać prawidłowa pielęgnacja skóry z zakresu dermatologii.

Konsulatacja  100

Cena ew. leczenia ustalana indywidualnie

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
  Pokaż klauzule informacyjną

  Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
  • Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
  • Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
  • Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

  Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
  • Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
  • Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

  captcha

  Przykładowe zabiegi dermatologiczne w salonie w Warszawie
  Choroby kwalifikujące się do leczenia dermatologicznego:

  Przykładowe zabiegi dermatologiczne w salonie w Warszawie Przykładowe zabiegi dermatologiczne w salonie w Warszawie

  Profesjonalna diagnoza jest podstawą prawidłowego leczenia, często wymaga ona  wielokierunkowego  odpowiedniego podejścia.

  W naszym Instytucie dermatolog w warszawie wykonuje następujący zakres  usług: dermatoskopię, dermatologiczne badanie mikologiczne, testy naskórkowe, próby śródskórne, próby rumieniowe, które pozwolą zdiagnozować  przyczynę dolegliwości oraz ułożyć plan leczenia w zakresie chorób skóry:

  -usuwanie kaszaków oraz brodawek. 

  krioterapii,

  -usuwania wrastających paznokci,

  -usuwania znamion,

  -łyżeczkowania,

  -elektrokoagulacji,

  -mezoterapii igłowej,

  -peelingów medycznych.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Choroby kwalifikujące się do leczenia dermatologicznego: Choroby kwalifikujące się do leczenia dermatologicznego:

  -grzybice skóry, 

  -trądzik pospolity,

  -atopowe zapalenie skóry,

  -trądzik młodzieńczy,

  -opryszczka, 

  -grzybica owłosionej skóry głowy,

  -łupież

  -brodawki skórne,

  -łupież,

  -łuszczyca,

  -brodawki wirusowe,

  -grzybica paznokci,

  -zmiany skórne.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Specjaliści J’ADORE INSTYTUT

  J’adore world

  Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Warszawy Studio urody J`adore Instytut został stworzony z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Warszawie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery. Poznaj nasz salon kosmetyczny Warszawa . Umów wizytę 

  Salon kosmetyczny warszawa - Kosmetyczka Warszawa - Klinika Medycyny estetycznej Warszawa - Gabinet Kosmetyczny Warszawa Wola - depilacja laserowa warszawa - medycyna estetyczna warszawa

  Sprawdź