Podążając za obecnie obowiązującymi trendami, warto zorganizować wieczór panieński w SPA. To nie tylko ciekawy pomysł na ten wyjątkowy dzień, ale również doskonała okazja do zacieśnienia więzi między przyjaciółkami. Spędzając wieczór panieński w SPA, można nie tylko stworzyć niezapomniane wspomnienia, ale również upiększyć się i zrelaksować.

Wieczór panieński to niepowtarzalne wydarzenie. Niezapomniane nie tylko dla Panny Młodej, ale również dla świadkowej, która powinna go w całości zorganizować. Począwszy od ustalenia dogodnego terminu (który warto omówić nie tylko z potencjalnymi gośćmi, ale także z samą Panną Młodą) poprzez wybór programu, atrakcji i prezentu, które powinny pozostać dla głównej zainteresowanej pewną tajemnicą. Aż do tego wielkiego wieczoru.

W dzisiejszym artykule podpowiemy, jak zorganizować wieczór panieński w SPA, jakie zabiegi można wybrać, co jeszcze warto wziąć pod uwagę. To obowiązkowa lektura dla każdej świadkowej, która chce zorganizować tę uroczystość w sposób nietuzinkowy, gustowny i modny.

Przedstawimy także pomysły na niezwykłe prezenty dla zakochanych, które można wręczyć podczas wieczoru panieńskiego lub w dniu ślubu. Niejedna para ucieszy się z nich bardziej, niż z najlepszego bukietu kwiatów czy najdroższej butelki wina.

Oryginalny wieczór panieński w salonie kosmetycznym

Wieczór w salonie odnowy biologicznej to doskonały prezent dla Panny Młodej, która potrzebuje wykonać podstawowe zabiegi kosmetyczne i zrelaksować się; szczególnie w tym napiętym okresie przedweselnych przygotowań. Wielotygodniowy stres i rozdrażnienie spowodowane nadmiarem obowiązków, można łatwo zredukować podczas zaledwie jednej wizyty w SPA.

 

Jak wygląda dzień w SPA?

 

Program wieczoru panieńskiego w SPA lub typowego Day SPA zależy od wielu czynników. Przede wszystkim od potrzeb uczestników, ich preferencji i indywidualnych życzeń. Salony kosmetyczne oferują skorzystanie z gotowych pakietów zabiegów lub dają możliwość skomponowania czegoś indywidualnie dla siebie. Oto trzy z ośmiu pakietów, które proponujemy Naszym Klientkom na wspólne spędzenie czasu.

 

Propozycja pierwsza na wieczór panieński 

Drugi pomysł na wieczór panieński 

 • Balijski masaż ciała
 • Manicure hybrydowy lub klasyczny
 • Relaksujący zabieg na twarz wraz z masażem twarzy i karku
 • Regeneracja dłoni

Wieczór panieński opcja trzecia

 • Orientalny masaż całego ciała
 • Manicure hybrydowy lub klasyczny
 • Relaksujący zabieg na twarz wraz z masażem twarzy i karku
 • Regeneracja włosów L’Oreal lub Pedicure SPA
 • Niespodzianka dla każdej z uczestniczek

 

Dbamy o to, aby każdy wieczór panieński przebiegał w wyjątkowej atmosferze relaksu, luksusu i dobrej zabawy. Dobrym pomysłem jest rozpoczęcie tego niepowtarzalnego czasu lampką szampana i słodkim poczęstunkiem, by z łatwością wprowadzić uczestniczki do zachwycającego świata olejków eterycznych i relaksacyjnej muzyki.

Pakiet do SPA to zawsze oryginalny prezent na wieczór panieński, ponieważ jego zawartość można dowolnie modyfikować.

Jak zorganizować wieczór w SPA?

Przede wszystkim należy ustalić dogodny termin imprezy, który będzie odpowiadał nie tylko przyszłej Pannie Młodej, ale również wszystkim kobietom, które będą brały w nim udział. Następnie należy zadzwonić do salonu J’adore lub przyjść osobiście w celu zarezerwowania terminu i ustalenia zakresu zabiegów. Bardzo wygodnym rozwiązaniem są wyżej proponowane pakiety. Każdy z nich jest dokładnie opisany na naszej stronie internetowej, dzięki czemu można go bez problemu skonsultować ze wszystkim uczestniczkami, poza Panną Młodą. Dla niej powinna to być niespodzianka. Zakres zabiegów można poszerzyć lub stworzyć całkiem nowy pakiet. Wszystko zależy od preferencji, potrzeb i możliwości finansowych.

Na samym końcu warto poinformować przyszłego Pana Młodego o terminie, w którym porwiemy jego ukochaną na cały wieczór. Można mu zasugerować, by na swój wieczór kawalerski wybrał ten sam dzień. Wtedy nikt z narzeczonych nie będzie tęsknił i rozmyślał, co się dzieje z jego ukochaną. Wręcz przeciwnie! Będzie się dobrze bawił.

Sam wieczór to nie wszystko

Świadkowa, na której spoczywa obowiązek zorganizowania wieczoru panieńskiego dla swojej przyjaciółki, często zastanawia się, co dodatkowego wręczyć Pannie Młodej w tym szczególnym dniu. Prezent to jeden z niezastąpionych elementów wieczoru panieńskiego, obok zabaw, gadżetów i innych atrakcji.

Jaki prezent na wieczór panieński?


Odpowiedź na to pytanie nie jest prosta. Kiedyś częstym prezentem była np. ekskluzywna bielizna. W dzisiejszych czasach jednak warto ofiarować przyszłej Pannie Młodej coś innego, bardziej gustownego, pożytecznego, a nawet odrobinę luksusowego. Organizując wieczór panieński w SPA, warto zachować tę tematykę i sprezentować jej na przykład pobyt w SPA dla dwojga lub inny karnet do salonu kosmetycznego.

 

wieczor panienski


Nasza oferta zawiera 3 zestawy dla zakochanych:

 

Zestaw nr 1

 

 • balijski lub orientalny masaż (60min)
 • lampka szampana

 

Zestaw nr 2

 • balijski lub orientalny masaż (90min)
 • lampka szampana

 

Zestaw nr 3

 • rytuał SPA dla dwojga
 • zabieg na twarz dla Niej i dla niego
 • lampka szampana
 • słodki poczęstunek

Wyjątkowy pomysł na prezent na ślub lub rocznicę


Można śmiało powiedzieć, że vouchery do SPA to jedne z obecnie najmodniejszych prezentów na różne okazje. Teraz kupując coś bliskiej osobie, raczej rezygnujemy z tzw. śmiesznych prezentów, które kupowało się w czasach młodzieńczych. O wiele większą wartość mają prezenty użyteczne, ale również gustowne i luksusowe. Najlepiej takie, na które obdarowywana osoba nie mogłaby sobie pozwolić.

Jeżeli zastanawiasz się, jaki prezent na rocznicę ślubu będzie najlepszy, to kup pakiet dla dwojga do SPA. Skorzystacie na nim obydwoje i będziecie mieli szansę wspólnie zbudować nowe niezapomniane wspomnienia. Voucher do dobrego salonu kosmetycznego to również doskonały prezent dla pary młodej, który można włożyć do koperty zamiast pieniędzy lub potraktować jako substytut kwiatów, które i tak zwiędną.

Wręczając zakochanym jeden z oferowanych voucherów, możesz sprawić im wielką radość. Z pewnością będą Ci wdzięczni za to, że umożliwiłeś im relaks w tak niezwykłej atmosferze. Jeden z trzech voucherów “Moment Zapomnienia”, “Niebiańskie Odprężenie” i “Pakiet Romantyczne Chwile” pozwoli na zapomnienie o problemach oraz dylematach i zbliżenie się do siebie.

Umów wizytę poprzez nasz formularz online 

wieczor-panienski-spa