Zmarszczki wokół oczu to pierwsze oznaki starzenia, jakie pojawiają się na twarzy kobiety. Drobne, tzw. kurze łapki, mogą występować u Pań w wieku zaledwie dwudziestu kilku lat. Jak pokazują badania statystyczne, osoby posiadające zmarszczki wokół oczu są odbierane przez społeczeństwo jako osoby średnio o 5 lat starsze, niż są w rzeczywistości.

W dzisiejszym artykule poruszymy temat skutecznego eliminowania zmarszczek pod oczami, u Pań w różnym wieku. Zaproponujemy efektywne metody leczenia, przedstawimy przybliżony koszt takich zabiegów oraz odpowiemy na najczęstsze pytania klientów, zgłaszających się do salonu J’adore.

Sposoby eliminacji zmarszczek wokół oczu

1. Kuracja LIGHT EYES

Kuracja LIGHT EYES to najlepszy wybór dla osób, które oprócz drobnych zmarszczek wokół oczu, borykają się z opuchniętymi powiekami, mają szarą, ziemistą skórę czy przesuszony naskórek. Preparat LIGHT EYES zawiera zestaw przebadanych substancji aktywnych o dobroczynnym działaniu, które odżywiają, regenerują, napinają i nawilżają skórę oraz usprawniają przepływ limfy i krwi. Dzięki temu można skutecznie zwalczyć skłonność do występowania opuchlizny powiek. W preparacie znajdują się: kwas hialuronowy, ruszczyk, jagoda, heksapeptydy oraz witamina C.

Kuracja LIGHT EYES przynosi najlepsze efekty, gdy jest powtarzana 3 lub 4 krotnie, ale już po pierwszym zabiegu widać wyraźną poprawę.

LIGHT EYES – dowiedź się więcej o zabiegu

2. Botox

Najczęściej stosowany zabieg na tę okolicę twarzy, służący do szybkiej eliminacji drobnych zmarszczek i bruzd. Aplikuje się go przy pomocy strzykawki. Preparat szybko i widocznie wygładza skórę, wypełnia zmarszczki i rozjaśnia naskórek. Szczególnie zalecany jest dla osób do 40 roku życia, u których pojawiają się typowe zmarszczki mimiczne. Botox doskonale niweluje okolice zmarszczek wokół oczu .

Cena zabiegu: w zależności od ilości zużytego preparatu.

Botox – dowiedź się więcej o jego wykorzystaniu w zabiegach

3. Mandelac T

To specjalistyczny peeling medyczny przeznaczony do walki z tzw. sińcami i zmarszczkami wokół oczu. Pozwala na szybkie zregenerowanie naskórka, wypełnienie bruzd i rozjaśnienie skóry. Naskórek odzyskuje jednolity, naturalny kolor i młodzieńczą gładkość. Jest jędrny i optymalnie nawilżony, dzięki czemu opóźnia ewentualne powstawanie zmarszczek w tej samej okolicy. Zabieg jest bezbolesny i szybko przynosi oczekiwane efekty.

Peeling medyczny Mandelac T – dowiedź się więcej o zabiegu

4. Kwas hialuronowy

Usieciowany kwas hialuronowy jest najlepszym preparatem do walki z głębokimi zmarszczkami wokół oczu. Perfekcyjnie radzi sobie również z wypełnianiem tzw. doliny łez. Podaje się go podobnie jak botox, czyli przy pomocy strzykawki. Preparat doskonale wypełnia naskórek, a także poprawia ogólny wygląd skóry, ponieważ kwas hialuronowy usprawnia naturalną produkcję kolagenu. Dzięki temu twarz wygląda młodziej, jest jędrna i promienna. Pomoże to w eliminacji zmarszczek wokół oczu .

Cena zabiegu: zależy od ilości zużytego preparatu. Najczęściej na obydwoje oczu zużywa się od 0,5 do 1 ml kwasu.

Kwas hialuronowy – dowiedź się więcej o jego wykorzystaniu w zabiegach

5. Plazma IQ

Zabieg doskonale poprawia napięcie powiek i jest alternatywą dla chirurgicznego liftingu. Jest przy tym całkowicie nieinwazyjny i bezpieczny.

Dowiedz się więcej o zabiegi plazmy IQ

zmarszczek wokół oczu

Kiedy zdecydować się na zabiegi usuwające zmarszczki pod oczami?

Pielęgnację delikatnej skóry wokół oczu warto rozpocząć jak najwcześniej, stosując odpowiednie kremy odżywcze i nawilżające. Wraz z pojawieniem się pierwszych zmarszczek, należy udać się do gabinetu kosmetycznego, w którym specjaliści doradzą dalsze postępowanie i zaproponują skuteczne metody walki ze zmarszczkami, zasinieniem skóry czy opuchlizną. Im szybciej zdecydujemy się na likwidację kurzych łapek i bruzd, tym lepsze i szybsze efekty osiągniemy. Warto pamiętać, że stan skóry wokół oczu, tak samo jak kształt brwi, w dużym stopniu decyduje o tym, czy zostaniemy odebrane, jako osoby zadbane czy raczej niekoniecznie. Usuwanie zmarszczek wokół oczu nigdy nie było prostsze!

Zobacz również: 

Laserowe usuwanie przebarwień plam, biegów

Depilacja laserowa

zmarszczek wokół oczu

Umów wizytę poprzez nasz formularz online