Wybierz miasto:

Jak odmłodzić twarz o kilka lat bez cierpienia, skalpela i bez długiej rekonwalescencji?

Jak odmłodzić twarz o kilka lat bez cierpienia, skalpela i bez długiej rekonwalescencji?

Czy młodsza twarz bez blizn, bez bólu i bez skalpela jest w ogóle możliwa? Kojarzy się nam raczej z zabiegami chirurgicznymi i koniecznością rekonwalescencji, która na jakiś czas wyklucza nas z życia społecznego. Jednak jest już alternatywa dla tradycyjnych operacji plastycznych. Są nią mało inwazyjne zabiegi, które w szybki i przede wszystkim bezpieczny sposób odmłodzą wygląd naszej twarzy co najmniej o kilka lat. Odmłodzić twarz

 

ClearLift – zabieg na zmarszczki i przebarwienia.

Laser frakcyjny Alma Harmony Pro ClearLift daje możliwość wprowadzenia wiązki światła do skóry na głębokość 3mm. To bardzo nowoczesny i wyjątkowo skuteczny zabieg. Wykorzystywany jest do poprawy wyglądu skóry twarzy, doskonale wygładza zmarszczki, redukuje blizny, a przede wszystkim odmładza głębokie warstwy skóry. Po zabiegu ClearLift skóra nabiera świeżości, jest zdecydowanie odmłodzona, gładka, jędrna i elastyczna. Zabieg możesz wykonywać nawet w okresie wakacji lub nasłonecznienia.d młodzić twarz

odmłodzić twarz

Termolifting Accent XL – stymulacja skóry falami

Poprzez działanie fal radiowych możemy uzyskać wyszczuplenie podbródka i lifting twarzy. Stymulowana prądami skóra zostaje pobudzona do produkcji i regeneracji kolagenu, wzmaga przepływ krwi i drenaż tkanki tłuszczowej. Zabieg ma zastosowanie zwłaszcza w celu spłycenia zmarszczek, nadania skórze elastyczności i jędrności. Termolifting Accent XL pozwala na szybkie i przede wszystkim niechirurgiczne wymodelowanie twarzy i odmłodzenie jej o kilka lat.

Plazma IQ – odmłodzenie okolic oczu.

Mikrowiązki plazmy zostały zastosowane w urządzeniu Plazma IQ, które wykorzystywane jest do przeprowadzania bezinwazyjnego liftingu. Zabieg jest idealny dla delikatnej skóry wokół oczu, nie powoduje uszkodzeń skóry i nie wymagana jest po niem rekonwalescencja. Plazma IQ powoduje wygładzenie zmarszczek wokół oczu, a także niweluje tak zwaną opadająca powiekę. Efekt zabiegu za pomocą Plazmy IQ utrzymuje się przez okres od 2 do 4 lat. odmłodzić twarz

Kwas hialuronowy na twarz i okolice oczu.

Wraz z upływem lat skóra traci swoją sprężystość i jędrność. Przyczynia się do tego wiele czynników między innymi utrata kolagenu, nieodpowiedni styl życia, a także predyspozycje genetyczne. W wyniku utraty kwasu hialuronowego na twarzy pojawiają się pierwsze zmarszczki.

Sposobem na nie jest wypełnienie miejsc usieciowanym kwasem hialuronowym w postaci żelu. Kwas hialuronowy ma zastosowanie zwłaszcza na bruzdy nosowo – wargowe, bruzdy poniżej kącików ust, zmarszczki na czole i w kącikach oczu. Kwas używany jest także do usuwania cieni pod oczami. Dzięki zdolności zatrzymywania wody kwas powoduje, że skóra odzyskuje świeży wygląd, blask i odpowiednie nawilżenie.

Botox na zmarszczki mimiczne.

Pierwsze zmarszczki pojawiające się na twarzy to zmarszczki mimiczne. Najskuteczniej poradzi sobie z nimi toksyna botulinowa działająca w obrębie mięśni do których zostaje wstrzyknięta. Botoks najczęściej stosowany jest na zmarszczki pojawiające się na czole, przy nasadzie nosa i w okolicach ust. Botox usuwa zmarszczki, ale nie poprawia jakości i nawilżenia skóry, dlatego warto go łączyć z innymi zabiegami odmładzającymi.

Osocze bogatopłytkowe – odkrycie medycyny estetycznej.

Osocze bogatopłytkowe to najbardziej naturalny i bezpieczny specyfik mający zastosowanie w medycynie estetycznej. Osocze pozyskiwane jest z pobranej przed zabiegiem krwi pacjenta poprzez jej odwirowanie w specjalnej wirówce. Osocze zawiera najcenniejsze składniki odżywcze i witaminy. Podczas zabiegu jest ono wstrzykiwane w skórę pacjenta, co powoduje zdecydowane odmłodzenie wyglądu, zniwelowanie drobnych zmarszczek, przebarwień, nadanie skórze jędrności i elastyczności. Osocze bogatopłytkowe to bomba witaminowa, której niczym innym nie da się zastąpić.

Nici z kwasem hialuronowym.

Nici hialuronowe to nowatorska metoda na modelowanie twarzy, polegająca na linijnym wstrzykiwaniu kwasu hialuronowego. Taki zabieg poprawia owal twarzy, napięcie skóry policzków, a także uniesienie brwi i zewnętrznego kącika oka. Efekt zabiegu utrzymuje się około roku.  Dzięki zabiegowi możemy poprawić owal twarzy, usunąć tzw „chomiki”, wymodelować podbródek, zniwelować zmarszczki, zniwelować asymetrię twarzy lub np. podnieść delikatnie brwi.

Zastosowanie lasera Harmony XL.

Praktycznie przez całe nasze życie skóra twarzy jest wystawiana na intensywne działanie promieni słonecznych, co powoduje że procesy starzenia się skóry przebiegają szybciej. Skóra staje się przesuszona, pojawiają się przebarwienia i zmiany naczyniowe. Za pomocą platformy laserowej Harmony XL wykonuje się zabieg Ipixel Alma Lasers, który jest polecany zwłaszcza do odświeżenia skóry, pozbycia się niedoskonałości, blizn, przebarwień i drobnych zmarszczek. Za pomocą lasera zostaje złuszczony naskórek, co powoduje że skóra staje się gładka i zdecydowanie młodsza. Już po kilku dniach od zabiegu widoczna jest znaczna poprawa w wyglądzie skóry. Na uwagę zasługuje również zabieg Dye VL z tej samej platformy laserowej. Zabieg powoduje skuteczne i bezpieczne usunięcie plam i przebarwień, które wynikają z zaburzeń w rozmieszczeniu melaniny. Efekt widoczny jest niemal natychmiast, a bezbolesność i bezpieczeństwo zabiegu powodują, że jest on często stosowany dla odmłodzenia wyglądu twarzy.

 

Jak widać bezinwazyjnych metod na odmłodzenie twarzy jest bardzo wiele. To którą wybierzemy zależy od indywidualnych preferencji. Warto również skonsultować się z lekarzem medycyny estetycznej, aby to on polecił nam najbardziej odpowiedni zabieg. Bez skalpela i długiej rekonwalescencji naprawdę można zdziałać cuda.

Wróć do listy
Powrót