Wybierz miasto:

Termolifting Accent XL wyszczuplanie, modelowanie

Termolifting Accent XL wyszczuplanie, modelowanie

Wyszczuplanie i modelowanie ACCENT XL to niezwykle zaawansowana technologicznie platforma laserowa mająca za zadanie poprawę jędrności, napięcia i gęstości skóry. Służąca również do redukcji zmarszczek, modelowaniu sylwetki oraz redukcji cellulitu. Zabieg

Accent XL to skuteczna metoda termoliftingu skóry twarzy, szyi czy dekoltu. Kuracja Accent XL znakomicie sprawdza sie w przypadku takich problemów jak utrata właściwego owalu twarzy, zmarszczki, brak jędrności skóry po przebytej ciąży lub odchudzaniu czy zwiotczeniu okolic dekoltu, kolan, czy ramion. Urządzenie modeluje i delikatnie wyszczupla wybrany obszar ciała. Kuracja urządzeniem Accent XL jest bezbolesna, bezpieczna i wysoce efektywna. Accent XL jest obecnie jednym z najskuteczniejszych na rynku światowym urządzeń do radiofrekwencji.

Efekty kuracji widoczne są praktycznie po kilku sesjach. Niemalże natychmiastowo dochodzi do poprawy napięcia skóry i jej odmłodzenia, zwiększenia jędrności oraz wymodelowania wybranego obszaru.

Wyszczuplanie Accent XL na czym polega?

Podczas kuracji w skutek działania siły radiofrekwencji dochodzi do podgrzania skóry właściwej do 40-44 stopni C, dzięki temu następuje uszkodzenie kolagenu, stymulowanie fibroblastów do produkcji, odnowy oraz dochodzi do skrócenia włókien kolagenowych. Skutkuje to zwiększeniem jędrności skóry, jej gęstości oraz elastyczności. Dzięki wyjątkowej głowicy Uniform również leczenie cellulitu nie stanowi już problemu. Specjalna opatentowana głowica nie tylko działa niczym drenaż limfatyczny, ale i stymuluje skórę poprzez działanie radiofrekwencji. Wyjątkową skuteczność urządzenia Accent XL zapewnia połączenie głowic Uniform, Bipolar i Uniform, dzięki którym możliwe jest dostosowanie kuracji do indywidualnych potrzeb pacjenta.

wyszczuplanie

Cena zabiegu: od 300

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
  Pokaż klauzule informacyjną

  Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
  • Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
  • Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
  • Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

  Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
  • Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
  • Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

  captcha

  O ZABIEGU
  EFEKTY
  PO ZABIEGU
  PRZECIWWSKAZANIA
  GALERIA PRZED I PO
  Cennik zabiegów

  O ZABIEGU O ZABIEGU

  Pojedynczy zabieg trwa od 30 do 90 minut – czas zależy od wielkości leczonego obszaru. W zakresie modelowania obszarów twarzy, szyi czy dekoltu sugeruje się wykonanie około 4-6 zabiegów co 14-26 dni. W zakresie modelowania i kształtowania sylwetki zabieg powinno się powtórzyć od 6-8 razy. W celu podtrzymania efektów, rekomenduje się wykonanie 1 zabiegu co mniej więcej 6 miesięcy.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  EFEKTY EFEKTY

  Zniwelowanie takich problemów jak:

  • miejscowe otłuszczenia (np. okolic podbródka, „bryczesów”),
  • wiotkość skóry (w okolicy brzucha, ramion, owalu twarzy),
  • redukcja cellulitu,
  • spłycenie zmarszczek,
  • poprawa konturu twarzy,
  • poprawa jędrności skóry
  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  PO ZABIEGU PO ZABIEGU

  • zalecane jest zwiększone picie wody i płynów – mniej więcej 2,5litra przez okres 3 dni
  • sugeruje się unikanie gorących kąpieli do 2 dni po zabiegu
  • należy nawilżać skórę
  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  PRZECIWWSKAZANIA PRZECIWWSKAZANIA

  • rozrusznik serca, pompa insulinowa oraz duże implanty metalowe
  • problemy z rytmem serca oraz choroba wieńcowa,
  • złote nici
  • ciąża
  • nowotwory, choroby autoimmunologiczne

  Zabiegi można łączyć z innymi kuracjami np. Z peelingami medycznymi, pixelem, pixel rf, fotoodmładzaniem.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  GALERIA PRZED I PO GALERIA PRZED I PO

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Cennik zabiegów Cennik zabiegów

  SUPER PROMOCJA!

  Obszar cena
  Twarz 299zł zamiast 450,00 zł
  Twarz i szyja 399zł zamiast 650,00 zł
  Brzuch 299zł zamiast 500,00 zł
  Jeden obszar – np. uda przód lub tył, łydki, pośladki, brzuch, ramiona „pelikany” 299zł zamiast 500,00 zł
  Pakiet 4 zabiegów na 1 obszar 999zł zamiast 2000zł
  Pakiet 8 zabiegów na 1 obszar 1799zł zamiast 4000zł

  Przy zakupie pakietów 4 lub 8 zabiegów na 2 obszary dodatkowe -10%!

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Specjaliści J’ADORE INSTYTUT

  Zobacz
  inne zabiegi

  J’adore world

  Salon kosmetyczny Kraków

  Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Krakowa. Studio urody J`adore Instytut zostało stworzone z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Krakowie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery. Dzięki bogatej ofercie produktów i najnowocześniejszemu sprzętowi nasz salon kosmetyczny oferuje szeroką gamę usług laserowych, zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej. Salon kosmetyczny Kraków - Kosmetyczka Kraków - Salon urody Kraków

  Zapraszamy!

  Sprawdź