Wybierz miasto:

Skuteczne sposoby na usuwanie przebarwień – poznaj najlepsze metody

Skuteczne sposoby na usuwanie przebarwień – poznaj najlepsze metody

Każdy z nas chce cieszyć się idealną, gładką cerą o równym, zdrowym kolorycie. Niestety, nie zawsze mamy taką możliwość. Przebarwienia powstałe w wyniku opalania, ślady po trądziku, pęknięte naczynka – to wszystko sprawia, że czujemy się niekomfortowo i nieatrakcyjnie. Tymczasem wcale nie musi tak być. Nowoczesne zabiegi jakie wykonujemy w naszym Instytucie są skuteczną metodą na walkę z przebarwieniami. Poznaj je i przekonaj się, że możesz cieszyć się idealną cerą.

 

Laser Alma Harmony – usuwanie przebarwień

Laser Alma Harmony to nowoczesne urządzenie, dzięki któremu możliwe jest usuwanie nawet bardzo widocznych przebarwień pigmentacyjnych. Nie mogło go więc zabraknąć w naszym instytucie.
Dzięki niemu możliwe jest rozbijanie zmian pigmentacyjnych, co powoduje ich wchłonięcie. Nie jest to jednak jedyna zaleta tego zabiegu. Dzięki Laserowi Alma Harmony możliwe jest również jednoczesne odmłodzenie skóry i nadanie jej blasku. Laser ten pobudza bowiem krążenie, dzięki czemu skóra wygląda młodziej i zdrowiej. Usuwanie przebarwień  tym laserem jest niezwykle skuteczne.
Decydując się na ten zabieg możemy więc nie tylko zapomnieć o przebarwieniach, ale również zadbać o kondycję swojej cery. Zabiegi przy użyciu głowic Dye Vl oraz Clearlift są wyjątkowo skuteczne a przy tym nie ma zbyt wielu przeciwwskazań.

usuwanie przebarwień

Moc peelingów, które warto wykorzystać

 

Kolejnym sposobem na skuteczną walkę z przebarwieniami są nowoczesne, wieloskładnikowe peelingi. Doskonale złuszczają zrogowaciały naskórek pomagając w odsłonięciu pięknej cery o jednolitym kolorze. W naszym instytucie korzystamy z wielu ich rodzajów, dzięki czemu jesteśmy w stanie dopasować produkt do rodzaju cery oraz przebarwień i zmian, które należy usunąć. Choć peelingi, które stosujemy mocno złuszczają naskórek, dzięki naszym doświadczonym specjalistom są całkowicie bezpieczne dla zdrowia i urody. Poznajmy je bliżej. Usuwanie przebarwień będzie łatwiejszy dzięki peelingom medycznym.

 

Ferulac PeelMediderma

Skuteczny pogromca przebarwień. To jeden z peelingów, które cieszą się niesłabnącą popularnością w naszym instytucie. Pozwala bowiem na osiąganie bardzo dobrych efektów jeśli chodzi o usuwanie przebarwień. Peeling ten to połączenie kwasu ferulowego, który nie tylko usuwa zmiany pigmentacyjne oraz martwy naskórek, ale także jest doskonałym antyoksydantem oraz cennych witamin i odmładzającego kwasu hialuronowego. Aby rezultaty zabiegu z wykorzystaniem tego peelingu były jak najbardziej widoczne i trwałe warto wykonać go 3-5 razy po 7 do 14 dni. Nie należy przejmować się złuszczaniem naskórka, które nastąpi po 2-3 dniach od przeprowadzenia zabiegu. Jest to całkowicie naturalne zjawisko.
Zabieg z wykorzystaniem tego peelingu nadaje się dla skóry dojrzałej oraz naczynkowej, co jest jego zaletą.

usuwanie przebarwień

Nomelan Cafeico a usuwanie przebarwień

 

Wymieniając peelingi, które skutecznie radzą sobie z przebarwieniami nie sposób nie wspomnieć o Normelan Cafeico. To wyjątkowa seria nowoczesnych peelingów, które są w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających pań. Są to peelingi złożone, w których znajdziemy wiele substancji aktywnych. Wśród nich wymienić możemy chociażby kwas kawowy, kwas ferulowy oraz odmładzający skórę retinol. Co więcej, w skład tych nowoczesnych peelingów wchodzą również substancje rozjaśniające – dzięki temu są jeszcze skuteczniejsze jako metody na usuwanie przebarwień .

Usuwanie przebarwień nigdy nie było tak skuteczne 

 

M.E.L.A Peel PHformula

 

To maska typu peel-off, która również charakteryzuje się wysoką skutecznością w rozjaśnianiu i usuwaniu przebarwień. Produkt ten jest niezwykle bogaty w cenne składniki mineralne, które dodatkowo poprawiają kondycję skóry i sprawiają, że staje się ona napięta i odżywiona. Maska ta to idealne rozwiązanie dla pań, które chcą pozbyć się przebarwień a jednocześnie boją się głębokich peelingów kwasowych. Substancją czynną w przypadku
M.E.L.A Peel PHformula jest bowiem ekstrakt z korzenia morwy, który delikatnie, ale skutecznie rozjaśnia zmiany pigmentacyjne.

 

Retises CT

 

To nowoczesny peeling o wysokim stężeniu retinolu, który doskonale radzi sobie nie tylko z przebarwieniami, ale również suchą, szarą i zmęczoną cerą. Z tego właśnie powodu jest uwielbiany przez nasze klientki. Zabieg z zastosowaniem tego peelingu składa się z dwóch etapów. Pierwszy z nich to nałożenie aktywnej, złuszczającej substancji. W następnym etapie nakłada się na skórę preparat z retinolem.

 

Podsumowując, nawet silne przebarwienia skóry w dzisiejszych czasach można skutecznie rozjaśnić i zlikwidować. Zarówno za pomocą terapii laserowej, jak i nowoczesnych peelingów możemy uzyskać naprawdę satysfakcjonujące efekty. Zabiegi są bezpieczne i praktycznie bezbolesne. Pomogły już wielu kobietom, które zdecydowały się skorzystać z pomocy naszego instytutu. Dołącz więc do tego grona i zapomnij o szpecących przebarwieniach.

 

Wróć do listy
Powrót