Wybierz miasto:

Dermatolog Kraków

Dermatolog Kraków
Choroby skórne mogą dotyczyć każdego, niezależnie od wieku, a nawet od stylu życia jaki prowadzimy. Kiedy podstawowa kosmetyczna pielęgnacja i zdrowe odżywianie nie są w stanie poprawić kondycji skóry mamy do czynienia z chorobami skóry. Najlepszym rozwiązaniem jest wtedy konsultacja ze specjalistą – lekarzem dermatologiem. W J'adore Instytut dzięki współpracy ze specjalistą dermatologiem dr Agnieszką Dragan oprócz pielęgnacji kosmetycznej możemy zaproponować medyczną diagnozę skóry, terapię i opiekę konsultacyjną podczas trwania leczenia.

Konsulatacja  100

Cena ew. leczenia ustalana indywidualnie

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
  Pokaż klauzule informacyjną

  Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
  • Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
  • Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
  • Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

  Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
  • Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
  • Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

  captcha

  Przykładowe zabiegi w gabinecie w Krakowie
  Choroby kwalifikujące się do leczenia dermatologicznego:

  Przykładowe zabiegi w gabinecie w Krakowie Przykładowe zabiegi w gabinecie w Krakowie

  Podstawą leczenia jest poprawna diagnoza, często wymagająca wielokierunkowego podejścia.

  Zapraszamy na badania: dermatologiczne badanie mikologiczne, dermatoskopię, próby śródskórne, próby rumieniowe, testy naskórkowe, które pozwolą poznać przyczynę choroby i ułożyć plan leczenia w zakresie:

  -krioterapii,

  -usuwania brodawek,

  -usuwania kaszaków,

  -usuwania wrastających paznokci,

  -usuwania znamion,

  -łyżeczkowania,

  -elektrokoagulacji,

  -mezoterapii igłowej,

  -peelingów medycznych..

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Choroby kwalifikujące się do leczenia dermatologicznego: Choroby kwalifikujące się do leczenia dermatologicznego:

  -trądzik pospolity,

  -atopowe zapalenie skóry,

  -trądzik młodzieńczy,

  -grzybice skóry,

  opryszczka,

  -grzybica owłosionej skóry głowy,

  -brodawki skórne,

  -łupież,

  -łuszczyca,

  -brodawki wirusowe,

  -grzybica paznokci,

  -zmiany skórne.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Specjaliści J’ADORE INSTYTUT

  J’adore world

  Salon kosmetyczny Kraków

  Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Krakowa. Studio urody J`adore Instytut zostało stworzone z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Krakowie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery. Dzięki bogatej ofercie produktów i najnowocześniejszemu sprzętowi nasz salon kosmetyczny oferuje szeroką gamę usług laserowych, zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej. Salon kosmetyczny Kraków - Kosmetyczka Kraków - Salon urody Kraków

  Zapraszamy!

  Sprawdź