Wybierz miasto:

Global Eyecon

Global Eyecon - podstawowe informacje. 

Global Eyecon - podstawowe informacje. 

Zabieg Global Eyecon nie jest skomplikowany. Zabieg ten poprzedzony zostaje rozmową ze specjalistą. Kosmetyczka tłumaczy nam, w jaki sposób będzie przebiegał zabieg. Odpowiada także na nasze pytania i wyjaśnia wątpliwości. Następnie, kosmetolog przystępuje do wykonania zabiegu. W tym miejscu należy zaznaczyć, iż składa się on z trzech następujących tuż po sobie etapów. Pierwszym z nich jest rozprowadzenie na skórze wokół oczu specjalnego peelingu. Wykazuje on nie tylko działanie złuszczające, ale również ujędrniające i ujednolicające koloryt. Następnie, kosmetyczka wykonuje mezoterapię. Polega ona na podaniu do skóry starannie przygotowanego koktajlu odżywczego. Koktajl ten wykazuje wszechstronne działanie. Przede wszystkim działa on rozjaśniająco, przeciwzmarszczkowo i nawilżająco. W składzie tego koktajlu znajdziemy między innymi ekstrakt z nostrzyka, a także wyciąg z korzenia lukrecji. W trzecim etapie na skórę wokół oczu aplikowana jest maska. Ma ona postać płachty, a jej bogaty skład sprawia, że czujemy się naprawdę przyjemnie. Skóra okolic oczu zostaje ukojona i odświeżona. Maska zostaje zdjęta po upływie około dwudziestu minut.

Dlaczego warto zdecydować się na zabieg?

Dlaczego warto zdecydować się na zabieg?

Na zabieg Global Eyecon warto zdecydować się przede wszystkim dlatego, iż dzięki niemu można pozbyć się wielu przykrych defektów kosmetycznych jakie dotykają skórę wokół oczu. Zabiegowi powinien poddać się więc każdy, kto świadomie troszczy się o stan swojej skóry pod oczami. Zabieg warto wykonać nawet wtedy, gdy skóra wokół naszych oczu nie sprawia jeszcze zbyt wielu problemów. Jak bowiem powszechnie wiadomo, zdecydowanie łatwiej jest zapobiegać niż leczyć. Jeżeli chcemy zachować skórę w doskonałej kondycji przez lata, musimy nauczyć się o nią dbać odpowiednio wcześnie.

Umów wizytęJ’adore Instytut w Krakowie. 

Koszt zabiegu

od 350 zł

Czas zabiegu

30-45 minut

Znieczulenie

Zależy

Liczba zabiegów

3 zabiegi

Odstępy

3-4 tygodnie

Obszar

Okolice oczu

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
  Pokaż klauzule informacyjną

  Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
  • Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
  • Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
  • Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

  Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
  • Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
  • Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

  captcha

  Jakie są wskazania do zabiegu?
  Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?
  Jakich efektów można się spodziewać?
  Jakie są najczęstsze pytania dotyczące zabiegu?
  Jak pielęgnować skórę po zabiegu?

  Jakie są wskazania do zabiegu? Jakie są wskazania do zabiegu?

  Wskazań do zabiegu Global Eyecon jest całkiem sporo. Przede wszystkim, wskazaniami są zmarszczki mimiczne w okolicy naszych oczu. Cienie pod oczami także oznaczają, że należałoby się zastanowić nad poddaniem się zabiegowi. Wreszcie, wskazaniem do jego przeprowadzenia są uporczywe worki pod oczami oraz brak elastyczności skóry. Obrzęki oraz opuchlizna także mają szansę zostać zredukowane dzięki temu specjalistycznemu zabiegowi medycyny estetycznej.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Jakie są przeciwwskazania do zabiegu? Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

  Niestety, mimo dobroczynnego wpływu zabiegu na skórę pod oczami, nie zawsze kosmetyczka będzie nam mogła go wykonać. Istnieją bowiem pewne przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu. Przede wszystkim należy wyróżnić stany zapalne skóry oraz aktywną opryszczkę. Kosmetolog nie będzie mógł przeprowadzić zabiegu także wówczas, gdy pacjent boryka się z cukrzycą czy alergiami. Przyjmowanie niektórych leków, w tym przeciwzakrzepowych będzie również przeciwwskazaniem. Zabiegu nie powinno przeprowadzać się także u przedstawicielek płci pięknej, które spodziewają się dziecka. Na szczęście, większość przeciwwskazań ma charakter przemijający, dlatego po ich ustąpieniu wykonanie zabiegu będzie jak najbardziej możliwe.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Jakich efektów można się spodziewać? Jakich efektów można się spodziewać?

  Efektów, których można spodziewać się po zabiegu Global Eyecon jest naprawdę całkiem sporo. Przede wszystkim, dzięki temu zabiegowi możemy zyskać gładką i odpowiednio napietą skórę okolic oczu. Pozbędziemy się przede wszystkim drobnych zmarszczek oraz nieestetycznych worków. Co więcej, zabieg ten pozwoli nam na zredukowanie widoczności uporczywych cieni, z którymi borykają się zwłaszcza osoby o jasnej karnacji. Wreszcie, można spodziewać się redukcji zaczerwienienia oraz suchości skóry.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Jakie są najczęstsze pytania dotyczące zabiegu? Jakie są najczęstsze pytania dotyczące zabiegu?

  Poniżej zaprezentowana została lista najczęstszych pytań dotyczących zabiegu wraz z odpowiedziami:

  1. Jak długo trwa zabieg?

  Jeżeli odwiedzamy gabinet kosmetyczny z myślą o poddaniu się zabiegowi Global Eyecon, warto przygotować się na nieco dłuższą wizytę. Zabieg trwa najczęściej od 30 do 60 minut. Każdy przypadek jest jednak inny. Czasami czas trwania zabiegu może ulec skróceniu, a czasami wydłużeniu. Wiele zależy od stanu wyjściowego naszej skóry.

  2. Jaka jest cena zabiegu?

  Cena zabiegu będzie uzależniona przede wszystkim od miejsca, w którym wykonujemy zabieg. Zazwyczaj jednak cena za jeden zabieg waha się w granicach 500 złotych. Bardzo często jednak możemy liczyć na atrakcyjne zniżki, jeżeli zdecydujemy się na pakiet kilku zabiegów Global Eyecon.

  3. Ile zabiegów należy przeprowadzić?

  Aby móc cieszyć się pełnią efektów wynikających z przeprowadzenia zabiegu Global Eyecon, niemal każda klinika medycyny estetycznej rekomenduje poddanie się mu w seriach. Najczęściej zaleca się wykonanie trzech serii zabiegu. Wówczas efekty przejdą nasze najśmielsze oczekiwania.

  4. Czy zabieg jest bolesny?

  Odwiedzając instytut urody, chcemy wiedzieć czy zabieg, któremu się poddajemy będzie bolesny. Na szczęście, zabieg Global Eyecon do bolesnych nie należy. Wszystko dlatego, że przed mezoterapią skóra zostaje znieczulona specjalnym preparatem w kremie.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Jak pielęgnować skórę po zabiegu? Jak pielęgnować skórę po zabiegu?

  Bardzo wiele osób poddających się zabiegowi Global Eyecon zastanawia się nad tym, jak właściwie należy postępować po zabiegu. Okazuje się jednak, że już bezpośrednio po przeprowadzeniu zabiegu można będzie wrócić do swojej codziennej aktywności. Trzeba jednak mieć na uwadze to, że skóra po zabiegu jest bardzo delikatna i narażona na szkodliwe działanie promieni ultrafioletowych. Należałoby więc zastosować dobry krem z filtrem. Zaleca się także unikanie sauny w kilka dni po zabiegu oraz w miarę możliwości unikanie słońca.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Specjaliści J’ADORE INSTYTUT

  Zobacz
  inne zabiegi

  J’adore world

  Salon kosmetyczny Kraków

  Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Krakowa. Studio urody J`adore Instytut zostało stworzone z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Krakowie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery. Dzięki bogatej ofercie produktów i najnowocześniejszemu sprzętowi nasz salon kosmetyczny oferuje szeroką gamę usług laserowych, zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej. Salon kosmetyczny Kraków - Kosmetyczka Kraków - Salon urody Kraków

  Zapraszamy!

  Sprawdź