Wybierz miasto:

Teosyal Redensity

Teosyal Redensity pod oczy

Teosyal Redensity pod oczy

Zabieg Teosyal Redensity pod oczy jest wykonywany w klinice medycyny estetycznej. Specjalista przy pomocy bardzo cienkiej igły wprowadza starannie skomponowany preparat w okolice oczu. Wykonywany jest również masaż po to, aby specyfik w pełni zadziałał. Co wchodzi w skład takiego preparatu?

 • Przede wszystkim kwas hialuronowy, ale nie sposób również nie wspomnieć o aminokwasach, które dbają o stymulację kolagenu w skórze. Bardzo często w preparacie znajdziemy także cenne antyoksydanty, których podstawowym zadaniem jest neutralizowanie wolnych rodników. Zawsze warto zapytać o to, z jakich dokładnie preparatów korzysta instytut urody, w którym poddajemy się zabiegowi.
 • Zabieg w odpowiednio rozpisanym planie zabiegowym można łączyć z innymi kuracjami np. plazmą na okolice oczu, botoxem czy osoczem. 
Dlaczego warto zdecydować się na zabieg?

Dlaczego warto zdecydować się na zabieg?

Na zabieg Teosyal Redensity pod oczy warto zdecydować się przede wszystkim dlatego, że jest on skuteczny, ale również bardzo bezpieczny. Jego niezaprzeczalnym atutem jest również to, iż wystarczy jednorazowe wykonanie tego zabiegu, aby móc cieszyć się w pełni satysfakcjonującymi nas rezultatami. Wykonywanie zabiegu w seriach nie jest więc konieczne.

Istnieje całkiem spora ilość wskazań do wykonania zabiegu, ale najważniejszym są cienie pod oczami.

 • Zabieg ten przyniesie również ulgę osobom, które borykają się z uporczywymi workami pod oczami.
 • Przesuszona i pomarszczona skóra pod oczami również będzie wskazaniem do zabiegu Teosysal Redensity.
 • Tak naprawdę, warto odwiedzić więc salon kosmetyczny wówczas, gdy nie jesteśmy zadowoleni z kondycji naszej skóry pod oczami. Lekarz na pewno pomoże nam podjąć decyzję dotyczącą tego czy wykonać zabieg.

Koszt zabiegu

od 500zł

Czas zabiegu

45-60min

Znieczulenie

Tak

Liczba zabiegów

2-3

Odstępy

Co ok. 3 tyg

Obszar

Okolice oczu

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
  Pokaż klauzule informacyjną

  Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
  • Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
  • Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
  • Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

  Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
  • Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
  • Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

  captcha

  Zapoznaj się z przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu. 
  Na jakie efekty możesz liczyć?
  Najczęstsze pytania i odpowiedzi związane z zabiegiem. 
  Jak ma wyglądać pielęgnacja po zabiegu?

  Zapoznaj się z przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu.  Zapoznaj się z przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu. 

  Niestety, mimo licznych wskazań do wykonania zabiegu, nie zawsze będzie można go wykonać. Wśród przeciwwskazań do wykonania zabiegu należy wyróżnić przede wszystkim ciążę oraz okres karmienia piersią, a także niekontrolowaną cukrzycę. Zabiegu nie można wykonać również wtedy, gdy walczymy z infekcją skórną czy silnym stanem zapalnym. Uczulenie na kwas hialuronowy również sprawia, że wykonanie zabiegu nie będzie możliwe. Jeżeli nie mamy pewności co do tego czy jesteśmy uczuleni na kwas hialuronowy, warto byłoby wykonać tak zwaną próbę uczuleniową. Tendencja do bliznowacenia również będzie przeciwwskazaniem do poddania się zabiegowi. Na szczęście, znakomita większość przeciwwskazań ma charakter przemijający. Z tego też względu, po ich ustąpieniu, kosmetyczka może przystąpić do wykonania zabiegu.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Na jakie efekty możesz liczyć? Na jakie efekty możesz liczyć?

  Każdy, kto zamierza odwiedzić gabinet kosmetyczny w celu wykonania zabiegu Teosyal Redensity chciałby wiedzieć, na jakie efekty można liczyć. A trzeba przyznać, że jest ich naprawdę sporo. Przede wszystkim, dzięki zabiegowi skóra pod oczami ma szansę zyskać jednolity koloryt. Widoczność cieni ma więc szansę zostać znacząco zredukowana. Wśród efektów można wymienić również: napięcie skóry, nawilżenie jej i regenerację. Możliwe będzie także zredukowanie widoczności worków. Trzeba również przyznać, że w trakcie wykonywania zabiegu wypełnieniu ulega tak zwana dolina łez. Z tego też względu osoba, która poddaje się zabiegowi ma szansę wyglądać zdecydowanie młodziej i bardziej świeżo. Rezultaty utrzymują się naprawdę bardzo długo, bo nawet do dwunastu miesięcy. W niektórych przypadkach czas utrzymywania się rezultatów może być jednak nieco krótszy, a w innych nieco dłuższy. Zawsze warto przestrzegać zaleceń specjalisty dotyczących ewentualnej pielęgnacji po zabiegu. To również ma wpływ na to, jak długo utrzymywać się będą rezultaty.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Najczęstsze pytania i odpowiedzi związane z zabiegiem.  Najczęstsze pytania i odpowiedzi związane z zabiegiem. 

  Poniżej zaprezentowano najczęstsze pytania dotyczące zabiegu wraz z odpowiedziami:

  1. Jak przygotować się do zabiegu Teosyal Redensity pod oczy?

  Wiele osób zastanawia się nad tym czy konieczne jest jakieś przygotowanie do zabiegu. Okazuje się jednak, że nie. Wystarczy jedynie odwiedzić wybrany przez nas instytut urody i oddać się w ręce profesjonalistów.

  2. Kiedy należy powtórzyć zabieg?

  Jak już wspomniano powyżej, wykonywanie zabiegów w seriach nie jest konieczne. Trzeba jednak mieć na uwadze to, iż po około 12 miesiącach efekty zanikają. Zaleca się więc powtórzenie zabiegu po upływie tego czasu.

  3. Czy zabieg jest bolesny?

  Zabieg Teosyal Redensity pod oczy nie jest bolesny dzięki zastosowaniu profesjonalnego kremu znieczulającego. Jeżeli jednak należymy do osób bardzo wrażliwych, być może specjalista wykonujący zabieg zadecyduje o podaniu znieczulenia iniekcyjnego. Jest to jednak niezbędne w niewielu przypadkach.

  4. Czy po zabiegu odczuwa się jakiś dyskomfort?

  Mimo, że sam zabieg nie jest bolesny dzięki zastosowaniu kremu znieczulającego, po jego wykonaniu może pojawić się pewien dyskomfort. Dotyczy to przede wszystkim osób wrażliwych. W okolicy oczu może pojawić się między innymi obrzęk, przeważnie niewielki. Bolesność oraz siniak to kolejne dość częste efekty uboczne. Na szczęście, wszystkie te nieprzyjemne doznania zanikają po upływie kilku dni od wykonania zabiegu.

  5.Jak długo trwa zabieg?

  Zabieg Teosyal Redensity pod oczy nie trwa długo. Przeważnie jego wykonanie zajmuje kwadrans, chociaż czasami czas ten może ulec wydłużeniu do godziny. Po wykonaniu zabiegu warto byłoby odpocząć.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Jak ma wyglądać pielęgnacja po zabiegu? Jak ma wyglądać pielęgnacja po zabiegu?

  Mimo, że specjalne przygotowanie do zabiegu nie jest konieczne, po nim należy przestrzegać pewnych zaleceń. Zdecydowanie warto unikać opalania się. Jeżeli tylko możemy, nie wychodźmy na intensywne słońce. W przeciwnym bowiem razie będziemy narażeni na szkodliwe promieniowanie ultrafioletowe, które może zaszkodzić skórze po zabiegu. Należałoby także zapomnieć o wizycie w saunie. Zbyt wysokie temperatury mogłyby bowiem zmniejszyć efektywność zabiegów. Klinika medycyny estetycznej, w której wykonujemy zabieg to zawsze miejsce, w którym powinniśmy również rozwiać wszelkie wątpliwości związane z zabiegiem. Jeżeli więc mamy jakiekolwiek pytania, nie bójmy się zadawać ich osobie wykonującej zabieg.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Specjaliści J’ADORE INSTYTUT

  Zobacz
  inne zabiegi

  J’adore world

  Salon kosmetyczny Kraków

  Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Krakowa. Studio urody J`adore Instytut zostało stworzone z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Krakowie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery. Dzięki bogatej ofercie produktów i najnowocześniejszemu sprzętowi nasz salon kosmetyczny oferuje szeroką gamę usług laserowych, zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej. Salon kosmetyczny Kraków - Kosmetyczka Kraków - Salon urody Kraków

  Zapraszamy!

  Sprawdź