Idealny Wieczór Panieński? To jest możliwe! Kraków to miasto, które niemal nigdy nie śpi. Bez wątpienia znajdziemy coś wyjątkowego na tą okazję. Możemy pokusić się o standardowe rozwiązania bądź poszukać czegoś wyjątkowego, niecodziennego. Doskonałą opcją wydaje się… SPA. Nie ma na świecie kobiety, która nie dbałaby w mniejszym bądź większym stopniu o swój wygląd. Nie da się ukryć, że płeć piękna kocha masaże, maseczki, zabiegi upiększające i… metamorfozy. Nic dziwnego – kilka godzin w odpowiednim miejscu potrafi zdziałać cuda. Dzień w SPA bez wątpienia przyda się każdej Pannie Młodej. Przygotowania do Ślubu bywają stresujące, a stres jak wiadomo ma znaczący wpływ na kondycję psychiczną oraz fizyczną.

wieczor panienski spa 2

Wieczór Panieński w SPA to gwarancja udanej zabawy począwszy od pierwszej, a skończywszy na ostatniej minucie. Nasz Instytut przygotował dla pań szereg atrakcji, które nie tylko wywołają uśmiech na twarzy, ale sprawią, że każda poczuje się niczym księżniczka – piękna i zadbana. Oprócz samych zabiegów, na wszystkie uczestniczki zabawy czeka szereg atrakcji: lampka szampana, słodki poczęstunek, prezent-niespodzianka, owocowe drinki, lekcja pool dance w studiu Perfect Ladies, lekcja makijażu bądź… niezapomniana sesja fotograficzna.

A jakie zabiegi czekają na wszystkie uczestniczki Wieczoru Panieńskiego? Wszystko zależy od wybranego pakietu. Oczywiście istnieje możliwość spersonalizowania usług i dobrania indywidualnego zestawu. Wybór jest naprawdę szeroki, począwszy od programu ukierunkowanego na dłonie oraz ręce (manicure, pedicure, regeneracja), poprzez program absorbujący przede wszystkim twarz (zabiegi, masaże), a skończywszy na orientalnych masażach całego ciała. Dodatkowo posiadamy program odnowy włosów – regeneracja, koloryzacja, stylizacja. Bez wątpienia każda kobieta znajdzie u nas coś odpowiedniego dla siebie.

Gwarantujemy, że Wieczór Panieński w SPA na długi czas zapadnie w pamięci Panny Młodej i wszystkich jej gości.

 

wieczor panienski 3

Baner-voucher-1