Wybierz miasto:

Zabiegi Laserowe

Zabiegi laserowe w J'adore

Zabiegi laserowe w J'adore

Decydując się na zabiegi laserowe w naszym Instytucie Urody podejmujesz dobrą decyzję!

Pracujemy na najwyższej jakości platformach laserowych, posiadających certyfikaty jakości, skuteczności i bezpieczeństwa jak np. certyfikat FDA. Używamy tylko najnowocześniejszych i najefektywniejszych rozwiązań takich jak np.

 • Multiplatforma Laserowa Harmony XL PRO rozbudowanego o głowice Dye Vl, Clearlift, iPixel, Qswitch
 • Laser Palomar Emerge,
 • Laser Soprano ICE Alma Lasers
 • Platforma BLT Fotona

Oraz sprzęty Hi-Tec np:

 • Accent Alma
 • Storz Medical
 • Plazma IQ
 • GeneO
 • Reology Karboksyterapia
 • Redustim
 • Endermologia

Każdy z tych sprzętów daje wyjątkowo dobre efekty zabiegowe i gwarantuje najwyższą jakość. Nasi pracownicy są certyfikowanymi i doświadczonymi specjalistami.

Jaki zabiegi laserowe proponujemy?

Jaki zabiegi laserowe proponujemy?

Szczególnie polecamy:

 • Laserowe usuwanie naczynek i rumienia
 • Laserowe usuwanie przebarwień
 • Fotoodmładzanie laserowe
 • Depilację laserową
 • Odmładzanie i niwelowanie niedoskonałości laserem frakcyjnym ablacyjnym iPixel
 • Usuwanie bliz i rozstępów laserem
 • Usuwanie tatuażu oraz makijażu permanentnego
 • Lifting BTL Hifu
 • Wyszczuplanie i modelowanie dzięki zabiegom np. Accent, Endermologia, Redustim, Storz Medical
 • Lifting powiek

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
  Pokaż klauzule informacyjną

  Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
  • Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
  • Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
  • Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

  Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
  • Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
  • Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

  captcha

  LASEROWE USUWANIE ROZSTĘPÓW
  LASEROWE USUWANIE BLIZN
  LASEROWE ODMŁADZANIE SKÓRY
  NIEABLACYJNE USUWANIE ZMARSZCZEK
  LASEROWE USUWANIE PRZEBARWIEŃ
  LASEROWE ZAMYKNIE NACZYNEK, USUWANIE RUMIENIA
  FOTOODMŁADZANIE
  LASEROWE USUWANIE TATUAŻU/ MAKIJAŻU
  EPILACJA LASEROWA

  LASEROWE USUWANIE ROZSTĘPÓW LASEROWE USUWANIE ROZSTĘPÓW

  Zabieg laserowego usuwania rozstępów to jedna z najskuteczniejszych metod pozbycia się niedoskonałości skóry. W naszej klinie dysponujemy kilkoma technologiami, aby maksymalnie dobrać odpowiedni dla Państwa zabieg, który będzie zarówno skuteczny jak i bezpieczny.

  • IPIXEL- laser frakcyjny ablacyjny
  • EMERGE- laser frakcyjny nieablacyjny
  • CLEARLIFT- laser typu Q-switch

  Odpowiednią technologie dobierze nasz specjalista.

  Zabieg laserowego usuwania rozstępów to zabieg szybki i niezwykle skuteczny. Już pierwszy zabieg przynosi widoczne efekty. Przed zabiegiem należy unikać opalania, niektórych ziół i leków, peelingowania skóry. Po zabiegu specjalista poinformuje Cie jak postępować z obszarem zabiegowym. Zabieg nie wymaga wcześniejszego przygotowania jednak ze względu na przeciwwskazania do zabiegu, wymagana jest konsultacja poprzedzająca zabieg. W trakcie zabiegu czuć pieczenie, które ustępuje w ciagu kilku godzin- po zabiegu skórę można chłodzić. W ciagu kilku dni w miejscu zabiegu pojawiaja się punktowe strupki, których nie wolno zdrapywać. Po około 3 dniach skóra będzie wymagała większego nawilżenia i ochrony przed słońcem.

  Idealny okres na zabiegi laserowego usuwania rozstępów to jesien-zima. Zabieg można powtórzyć nie wcześniej niż po 4-6 tygodniach. Efekty widoczne są po pierwszym zabiegu, jednak zazwyczaj wymagana jest seria zabiegów w celu uzyskania optymalnego efektu. Efekty są trwałe.

  Zabieg można łączyć z innymi metodami, przy zachowaniu odpowiednich odstępów.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  LASEROWE USUWANIE BLIZN LASEROWE USUWANIE BLIZN

  Zabieg laserowego usuwania blizn, można wykonać na każdy rodzaj blizny i każdą partię ciała. Zarówno na blizny pooperacyjne, powypadkowe jak i blizny na twarzy np. potrądzikowe. Zabieg jest skuteczny zarówno na blizny zanikowe jak i przerosłe. Do zabiegu dysponujemy różnymi technologiami:

  • IPIXEL- laser frakcyjny ablacyjny
  • EMERGE- laser frakcyjny nieablacyjny
  • CLEARLIFT- laser typu Q-switch

  Zabieg jest szybki i bardzo skuteczny, efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Przed zabiegiem należy unikać opalania, niektórych ziół i leków, peelingowania skóry. Po zabiegu specjalista poinformuje Cie jak postępować z obszarem zabiegowym. Do zabiegu wymagana jest konsultacja, w celu wykluczenia przeciwwskazań. W trakcie zabiegu odczuwalne jest pieczenie, skóra staje się delikatnie obrzęknięta i zaczerwieniona, wszystko ustępuje do kilku godzin do kilku dni po zabiegu. W zależności od wybranej technologii na skórze mogą się pojawiać strupki, dłużej utrzymujące się zaczerwienienie. Po zabiegu należy bezwzględnie stosować fotoprotekcję, od 3 dnia nawilżać skórę, jeśli zabieg dotyczy skóry twarzy makijaż można nakładać od 3 dnia. W efekcie bliny stają się mniej widoczne, wyrównuje się ich struktura i kolor. Efekty są trwałe.

  Idealny okres na zabiegi laserowego usuwania blizn to jesien-zima. Zabieg można powtórzyć nie wcześniej niż po 4-6 tygodniach. Efekty widoczne są po pierwszym zabiegu, jednak zazwyczaj wymagana jest seria zabiegów w celu uzyskania optymalnego efektu.

  Zabieg można łączyć z innymi metodami, przy zachowaniu odpowiednich odstępów.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  LASEROWE ODMŁADZANIE SKÓRY LASEROWE ODMŁADZANIE SKÓRY

  Zabieg laserowego odmładzania skóry dedykowany jest osobom, które chcą zniwelować zmarszczki, ujędrnić skórę, ujednolicić koloryt skóry, zlikwidować blizny i zredukować widoczność porów. W naszym salonie wykorzystujemy dwie technologie:

  • IPIXEL– laser frakcyjny ablacyjny
  • EMERGE– laser frakcyjny nieablacyjny

  W zależności od nasilonych problemów, po konsultacji specjalista dobiera odpowiedni dla Państwa typ lasera. Zabieg z użyciem laserów frakcyjnych powoduje kolumnowe uszkodzenia skóry, dzięki temu następuje szybka regeneracja skóry przez otaczajace zdrowe tkanki. Pierwsze efekty widoczne są już po kilku dniach, skóra staje się bardziej napięta i wyrównuje się koloryt skóry. Kolejne zmiany anstępują po ok 4 tygodniach, finalana przebudowa skóry widoczna jest po ok 3 miesiacach, efekty w zależności od pielegnacji i trybu życia utrzymują się od 1-2 lat. Klient w trakcie zabiegu może odczuwać piecznie, które może utrzymywać się do kilku godzin po zabiegu. Zabieg trwa od 30 do 90 minut. Do zabiegu można użyć chłodzenia lub specjalnej maści znieczulającej. Najlepsze efekty widoczne są po serii 3-5 zabiegów w odstępach 4 tygodni. Zabieg można łączyć z innymi zabiegami. Przed zabiegiem należy unikać opalania, niektórych ziół i leków, peelingowania skóry. Po zabiegu specjalista poinformuje Cie jak postępować z obszarem zabiegowym, po zabiegu należy stosować bezwzględną fotoprotekcję. Zabieg nie wymaga rekonwalescencji jednak do 3-7 dni, może utrzymywać się zaczerwienienie skóry, od 3 dnia można nakładać makijaż.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  NIEABLACYJNE USUWANIE ZMARSZCZEK NIEABLACYJNE USUWANIE ZMARSZCZEK

  Zabieg wykonywany jest z wykorzystaniem frakcyjnego lasera nieablacyjnego Q-Switch- CLEARLIFT Zabieg redukuje zmarszczki, ujędrnia i zagęszcza skórę, likwiduje drobne przebarwienia. Zabieg nie uszkadza naskórka dlatego jest bezpieczny dla wrażliwych miejsc takich jak okolice oka, usta czy dłonie. Zabieg jest całkowicie bezbolesny i nie wymaga rekonwalescencji, nie ma też żadnego okresu gojenia się skóry. Przed zabiegiem należy unikać opalania, niektórych ziół i leków, peelingowania skóry. Po zabiegu specjalista poinformuje Cie jak postępować z obszarem zabiegowym. Po zabiegu skóra może być delikatnie zaczerwieniona. Ze względu na przeciwwskazania do zabiegu wymagana jest konsultacja. Po zabiegu wymagana jest ochrona przeciwsłoneczna i nawilżanie skóry. Następnego dnia można już nakładać makijaż. Zabieg trwa ok 60 minut, najlepiej jest wykonać w serii ok 3-4 zabiegów, w odstępach 2-4 tygodni. Jednak już pierwszy zabieg przynosi świetne efekty.

  Oprócz zabiegu Clearlift proponujemy również zabieg frakcjonowania Emerge.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  LASEROWE USUWANIE PRZEBARWIEŃ LASEROWE USUWANIE PRZEBARWIEŃ

  Zabieg laserowego usuwania przebarwień polega na zastosowaniu odpowiedniej wiązki światła, która pochłaniana jest przez barwnik skóry, w efekcie przebarwienia ulegają rozjaśnieniu. Zabieg dedykowany jest na przebarwienia różnego pochodzenia.

  W naszym gabinecie najczęściej wykorzystujemy technologie DYE VL- czyli wąskopasmowe źródło światła. Głowica DYE VL jest uznawana za najskuteczniejszą metodę usuwania przebarwień, zamykania naczyń i fotoodmładzania. Ze względu na przeciwwskazania zabieg wymaga wcześniejszej konsultacji, przed zabiegiem należy unikać opalania, niektórych ziół i leków, peelingowania skóry. Po zabiegu specjalista poinformuje Cie jak postępować z obszarem zabiegowym. Po zabiegu skóra może być delikatnie obrzęknieta, zaczerwieniona a miejsca przebarwień mogą ściemnieć- jest to normalna reakcja, w ciagu kilku dni przebarwienia będą się stopniowo wyłuszczać.

  Jeśli przebarwienia są głebokie, możemy zastowoać również głowice CLEARLIFT lub bardziej inwazyjna IPIXEL.

  Zabieg jest bardzo krótki, w trakcie odczuwalny jest delikatny dyskomfort w postaci pieczenia. Pierwszy zabieg przynosi już świetne rezultaty, jednak zazwyczaj należy wykonać serie 2-5 zabiegów w odstępach 4 tygodniowych.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  LASEROWE ZAMYKNIE NACZYNEK, USUWANIE RUMIENIA LASEROWE ZAMYKNIE NACZYNEK, USUWANIE RUMIENIA

  W naszym gabinecie do zamykania naczyń wykorzystujemy głowicę DYE VL- czyli wąskopasmowe źródło światła, która uznawana jest za najskuteczniejszą metodę usuwania przebarwień, zamykania naczyń i fotoodmładzania Zabieg laserowego zamykania naczyń polega na zastosowaniu odpowiedniej wiązki światła, która pochłaniana jest przez barwnik- hemoglobinę, w efekcie dochodzi do zamknięcia i uszczelnienia naczynia.

  Wskazania do zabiegu to teleangiektazje, naczynia przy nosie, rumień, łagodne zmiany naczyniowe , trądzik różowaty. Ze względu na przeciwwskazania zabieg wymaga wcześniejszej konsultacji, przed zabiegiem należy unikać opalania, niektórych ziół i leków, peelingowania skóry. Po zabiegu specjalista poinformuje Cie jak postępować z obszarem zabiegowym. Po zabiegu skóra może być delikatnie obrzęknieta, zaczerwieniona. Efekty widoczne są natychmiast lub kilka dni po zabiegu.

  Zabieg jest bardzo krótki, w trakcie odczuwalny jest delikatny dyskomfort w postaci pieczenia. Zaczerwienienie po zabiegu może utrzymywać się kilka dni. Pierwszy zabieg przynosi już świetne rezultaty, jednak zazwyczaj należy wykonać serie 2-5 zabiegów w odstępach 4 tygodniowych.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  FOTOODMŁADZANIE FOTOODMŁADZANIE

  Zabieg fotoodmładzania dedykowany jest każdej osobie, która zauważa u siebie pierwsze oznaki starzenia wywołanego przez słońce: teleangiektazje, przebarwienia, nie równy koloryt, drobne zmarszczki. Zabieg może być wykonany na wszystkie partie narażone na nadmierną ekspozycję słoneczną twarz, szyja, dekolt, ramiona, przedramiona, dłonie.

  Do zabiegu wykorzystujemy głowicę DyeVL- czyli technologię wąskopasmowego źrodła światła, która wykorzystuje serię trzech filtrów, koncentrując światło w węższym zakresie, dzięki czemu przynosi świetne efekty zarówno w terapii przebarwień i zmian naczyniowych .

  Po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona , a przebarwienia bardziej widoczne, do 7 dni wszystkie zmiany powinny ustępowac a skóra będzie w widocznie lepszej kondycji. Pierwsze efekty widać już w ciagu kilku dni.

  Ze względu na przeciwwskazania zabieg wymaga wcześniejszej konsultacji, przed zabiegiem należy unikać opalania, niektórych ziół i leków, peelingowania skóry. Po zabiegu specjalista poinformuje Cie jak postępować z obszarem zabiegowym.

  Zabieg jest bardzo krótki, w trakcie odczuwalny jest delikatny dyskomfort w postaci pieczenia. Pierwszy zabieg przynosi już świetne rezultaty, jednak zazwyczaj należy wykonać serie 2-5 zabiegów w odstępach 4 tygodniowych.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  LASEROWE USUWANIE TATUAŻU/ MAKIJAŻU LASEROWE USUWANIE TATUAŻU/ MAKIJAŻU

  Zabieg laserowego usuwania tatuażu polega na opracowaniu obszaru zabiegowego laserem typu Q-Switch, w czasie zabiegu wiązka lasera jest pochłaniana przez barwnik zawarty w tatuażu, barwnik ulega rozpadowi na drobne cząsteczki. W trakcie zabiegu barwnik tatuażu ulega zbieleniu, i w ciągu kolejnych tygodni organizm usuwa rozbity barwnik. Zabieg jest odczuwalny, zawsze obszar zabiegowy jest znieczulany specjalną maścią.

  Najelszpe rezulataty są w przypadku czarnego pigmentu, natomiast specjalne nakładki pozwalają się też pozbyć koloru czerwonego, żółtego, pomarańczowego, zielonego i niebieskiego.

  Zabiegi należy powtórzyć w odstępach 8 tygodni, zazwyczaj potrzebne jest od 3-6 zabiegów. Efekty są trwałe. Zabieg wymaga poprzedzenia wywiadem wykluczającym przeciwwskazania.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  EPILACJA LASEROWA EPILACJA LASEROWA

  Epilacja laserowa to najskuteczniejsza metoda pozbycia się nie chcianego owłosienia. Zabieg polega na emisji wiązki laserowej za pomocą specjalnej głowicy na cały obszar zabiegowy. W naszym salonie wykorzystujemy do tego laser SOPRANO ICE ALMA LASERS, który posiada dwie głowice diodową- skierowaną do włosów ciemnych i aleksandrytową przeznaczoną do epilacji włosów jasnych. Zabieg można wykonać zarówno u kobiet jak i mężczyzn, na każdą partię ciała: twarz, klatka piersiowa, brzuch, pachy, ramiona, przedramiona, nogi, bikini, pośladki, plecy.

  Zabieg wymaga serii zabiegów, zazwyczaj jest to seria 6-8 zabiegów w odstępach 6-8 tygodni. Ilość zabiegów i szybkość uzyskanych efektów zależne jest od stanu zdrowia i systematyczności.

  Czas trwania zabiegu zależny jest od partii.

  Zabieg wymaga wykluczenia przeciwwskazań, ogolenia włosów maszynką, unikania opalania przez okres ok 4 tygodnie. Zabieg nie wymaga rekonwalescencji ani okresu gojenia.

  Ze względu na przeciwwskazania do zabiegu wymagana jest konsultacja poprzedzająca. W trakcie konsultacji kosmetolog poinformuje jak postępować przed i po zabiegu.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Specjaliści J’ADORE INSTYTUT

  Zobacz
  inne zabiegi

  J’adore world

  https://jadoreinstytut.com/blackweek/Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Warszawy Studio urody J`adore Instytut został stworzony z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Warszawie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery. Poznaj nasz salon kosmetyczny Warszawa . Umów wizytę 

  Salon kosmetyczny warszawa - Kosmetyczka Warszawa - Klinika Medycyny estetycznej Warszawa - Gabinet Kosmetyczny Warszawa Wola - depilacja laserowa warszawa - medycyna estetyczna warszawa

  Sprawdź