Wybierz miasto:

ZABIEGI NA CIAŁO

Zabiegi na ciało

Zabiegi na ciało

Szukasz zabiegu na ciało dla siebie? Nie wiesz jaki zabieg kosmetyczny wybrać i który z nich przyniesie ci najlepsze rezultaty?

Każdy z zabiegów poprzedzany jest kompleksową konsultacją z naszymi specjalistami. Pomogą Ci oni dobrać zabiegi do Twoich potrzeb.

Zapraszamy na zabiegi modelujące, ujędrniające, redukujące cellulit jak i relaksujące. Najwyższej jakości sprzęty i doświadczeni oraz przeszkoleni specjaliści sprawią, że efekty zabiegów będą niezwykle zadowalające!

Poniżej dowiesz się więcej na temat oferowanych przez nas zabiegów.

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
  Pokaż klauzule informacyjną

  Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
  • Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
  • Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
  • Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

  Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
  • Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
  • Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

  captcha

  STORZ MEDICAL- fala uderzeniowa:
  REDUSTIM
  KARBOKSYTERAPIA
  ENDERMOLOGIA
  KRIOLIPOLIZA
  BODY WRAPPING
  AQUALYX
  BAŃKA CHIŃSKA
  DRENAŻ LIMFATYCZNY
  ELEKTROSTYMULACJA
  Accent Reform
  Bandaże Arosha
  Opalanie natryskowe

  STORZ MEDICAL- fala uderzeniowa: STORZ MEDICAL- fala uderzeniowa:

  • Zastosowanie na ciało: leczenie cellulitu, wyszczuplenie, modelowanie sylwetki. Dodatkowym efektem zabiegu jest poprawa gęstości skóry, dotlenienie, odżywienie tkanki, długotrwała poprawa kondycji skóry.

  Bardzo efektywny samodzielnie jednak można łączyć z innymi zabiegami, np. endermologią, kriolipolizą, redustim

  Ilość zabiegów w serii 6-8

  Częstotliwość 1-2x w tygodniu

  • Zabiegi na twarz: poprawa gęstości skóry, profilaktyka przeciwzmarszczkowa, „naturalny botox”, odżywienie, działanie anty- aging. Ilość zabiegów w serii to  4-6. Częstotliwość 1x w tygodniu

  Bez rekonwalescencji, całoroczny, naturalny, niewiele przeciwskazań, bezbolesny, efekty pogłębiają się nawet do 3 miesięcy po zakończonej serii zabiegów

  Dowiedz się więcej o zabiegu 

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  REDUSTIM REDUSTIM

  Celem jest wyszczuplenie, redukcja tkanki tłuszczowej trzewnej zlokalizowanej na brzuchu (odpowiedzialny m.in. za choroby sercowo- naczyniowe, udary, bezpłodność) jak również podskórnej zlokalizowanej na innych częściach ciała, drenaż, leczenie obrzęków. Dla kobiet i mężczyzn! Efekty potwierdzone badaniami klinicznymi.

  Zabieg naturalny, niewiele przeciwskazań, bardzo przyjemny, bezbolesny

  Ilość zabiegów w serii 12

  Częstotliwość 2-3 x w tygodniu

  Dowiedz się więcej o zabiegu

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  KARBOKSYTERAPIA KARBOKSYTERAPIA

  Jest to skuteczny zabieg redukujący tkankę tłuszczową i cellulit, wykorzystujący dwutlenek węgla. Ze względu na to, że jest to gaz fizjologiczny jest to zabieg bardzo bezpieczny. Stosowany zarówno w celu wyszczuplenia jak i redukcji rozstępów.

  Zabieg polega na wprowadzaniu gazu podskórnie za pomocą cienkiej igły. Reakcje zachodzące po wtłoczeniu gazu powodują lipolize komórek tłuszczowych a w efekcie redukcje nagromadzonej lokalnie tkanki tłuszczowej i zmniejszenie cellulitu.

  Dwutlenek węgla wprowadzony śródskórnie będzie świetnym uzupełnieniem zabiegów redukujących rozstępy.

  Zabieg nie wymaga przygotowania ani rekonwalescencji po zabiegowej. Jedyne powikłania po zabiegu to drobne siniaki w miejscu iniekcji.

  Czas trwania zabiegu uzależniony jest od obszaru poddanemu leczeniu waha się od 30 do 60 minut. Zalecana jest seria zabiegów 4-15 w odstępach 7-10 dni.

  Zabieg karboksyterapii będzie świetnym uzupełnieniem innych zabiegów modelujących ciało takich jak endermologia, fala radiowa, fala uderzeniowa czy kriolipoliza.

  Dowiedz się więcej o zabiegu 

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  ENDERMOLOGIA ENDERMOLOGIA

  Endermologia to bardzo popularny zabieg modelujący sylwetkę. Jest to masaż próżniowy wykonywany za pomocą specjalnej głowicy wyposażonej w dwie kręcące się rolki. W czasie zabiegu fałd skóry danego obszaru jest zasysany i masowany.

  Zabieg jest świetnym sposobem na zmniejszenie obwodów ciała, redukcję cellulitu, ujędrnienie skóry a także na problemy z zatrzymywaniem wody.

  Czas trwania zabiegu to ok 40 minut, zalecana jest seria minimum 10 zabiegów, w odstępach 2-3 dni. Po zakończonej serii w celu podtrzymania efektów zabiegu warto wykonać ok 5 zabiegów 1x w tygodniu.

  Zabieg jest bardzo przyjemny, nie wymaga rekonwalescencji.

  Świetne uzupełnienie innych zabieg modelujących takich jak karboksyterapia, fala uderzeniowa czy kriolipoliza, które można wykonać tego samego dnia.

  Dowiedz się więcej o zabiegu 

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  KRIOLIPOLIZA KRIOLIPOLIZA

  Zabieg kriolipolizy polega na schłodzeniu obszaru zabiegowego poniżej 0 stopni celsjusza, poniżej tej temperatury dochodzi do uszkodzenia komórki tłuszczowej a w efekcie redukcji tkanki tłuszczowej z obszaru zabiegowego. Kriolipoliza polega na zassaniu fałdu skóry przez specjalną głowicę, która schłodzi obszar zabiegowy. Zabieg jest przyjemny i bezbolesny. Czas trwania to 60minut, w tym czasie mamy możliwość wykonania dwóch przyłożeń, natomiast w czasie jednej sesji (jednego dnia do 6 przyłożeń głowicy).

  Wskazaniem do zabiegu jest lokalnie nagromadzona, trudna do usunięcia tkanka tłuszczowa m.in. z brzucha, boczków, ud, bioder (tzw. bryczesy).

  Pierwsze efekty widoczne są po 30 dniach, ostateczny efekt będzie widoczny dopiero po 2-3 miesiącach. Zabiegi można powtarzać ten sam obszar nie wcześniej niż po upływie 6 tygodni, natomiast inne partie ciała już po 2 tygodniach.

  Ze względu na liczne przeciwwskazania ważne aby zabieg poprzedzała konsultacja z kosmetologiem.

  Zabieg nie wymaga przygotowania ani rekonwalescencji. Po zabiegu ze względu na zassanie w obszarze zabiegowym mogą się pojawić punktowe wybroczyny lub siniaki, które wchłoną się do 7 dni.

  Dowiedz się więcej o zabiegu 

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  BODY WRAPPING BODY WRAPPING

  Zabieg dedykowany jest osobom z problemem lokalnie nagromadzonej tkanki tłuszczowej, cellulitu, skórą suchą, niedotlenioną. Zabieg polega na nałożeniu specjalnych produktów i owinięciu ściśle ciała folią. Efekt zabiegu jest wynikiem owinięcia folią pobudzeniem krążenia krwi i limfy, rozgrzanie a przez to lepszą penetracją substancji aktywnych z produktów kosmetycznych. Kolejny czynnik wpływający na efekt to substancje aktywne z kosmetyku.

  Efektem zabiegu jest wygładzenie, ujędrnienie, poprawa napięcia i nawilżenia skóry.

  Efektywność zabiegu uzależniona jest od regularności wykonywania zabiegów. Zalecana jest seria ok 15-20 zabiegów w odstępach 2-3 dniowych.

  Czas trwania zabiegu to ok 60 minut. Zabieg nie wymaga rekonwalescencji ani przygotowania, stanowi świetne uzupełnienie innych zabiegów redukujących cellulit.

  Dowiedz się więcej o zabiegu 

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  AQUALYX AQUALYX

  Jest to zabieg lipolizy iniekcyjnej stanowiący alternatywę liposukcji. Zabieg polega na miejscowym podaniu specjalnego preparatu za pomocą cienkiej igł, który ma pobudzić fizjologiczne procesy metaboliczne. Preparat Aqualyx zawiera w swoim składzie środek lipolityczny niszczący komórkę tłuszczową. Wskazaniem do zabiegu jest lokalnie nagromadzona komórka tłuszczowa, której ciężko jest się pozbyć. Obszary zabiegowe to podbródek, ramiona, fałdy na plechach, brzuch, biodra, uda, okolice kolan, podbródek. Ze względu na niewielką ilość wkłuć zabieg nie wymaga znieczulenia.

  Zabieg jest szybko, nie wymaga przygotowania. Efekty widoczne są po kilku tygodniach. Ilość zabiegów zależy od oczekiwanych efektów.

  Dowiedz się więcej o zabiegu 

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  BAŃKA CHIŃSKA BAŃKA CHIŃSKA

  Jest to masaż wykorzystujący podciśnienie, który niweluje cellulit, zmniejsza obrzęki oraz uelastycznia skórę. Wykonywany jest przy użyciu specjalnych gumowych bądź silikonowych baniek oraz środka poślizgowego (oleju). Bańkę chińską najczęściej stosuje się na okolicach pośladków, nóg i brzucha. Przede wszystkim zabieg ten dedykowany jest osobom, które borykają się z nadmiarem tkanki tłuszczowej, cellulitem oraz niezadowoleniem ze swojej figury.

  Zalecana jest seria ok 10 zabiegów w odstępach 2-3 dniowych.

  Dowiedz się więcej o zabiegu 

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  DRENAŻ LIMFATYCZNY DRENAŻ LIMFATYCZNY

  Drenaż limfatyczny to rodzaj masażu manualnego stanowiących połączenie powolnych ruchów pompująco- przepychających mający na celu usprawnienie układu limfatycznego, dzięki czemu skutecznie przeciwdziałamy powstawaniu obrzęków, zastojów limfatycznych. Efektem zabiegu jest poprawa metabolizmu, odżywienie, dotlenienie komórek, usprawnienie krążenia.

  Zabieg wskazany dla osób borykających się z obrzękami, uczuciem „ciężkich nóg”, cellulitem, zapobiega niewydolności krążenia.

  Zalecamy wykonywać 2-3 razy w tygodniu

  Zabieg dedykowany jest w szczególności osobom z obrzękami, cellulitem, zespołem ciężkich nóg, a także kobietom w ciąży i paniom po zabiegu masektomii. Zabieg drenażu usprawnia krążenie krwi, limfy i płynów ustrojowych. BTL LYMPHASTIMto urządzenie działające na zasadzie sekwencyjnego masażu uciskowego, poprzez wtłaczaniu powietrza w komory specjalnie skonstruowanego kostiumu .Odpowiedni ucisk stymuluje krążenie płynów ustrojowych, w efekcie znosi obrzęki, zastoje, redukuje ból, poprawia metabolizm, detoksykuje organizm, redukuje cellulit. Zabieg nie wymaga przygotowania ani okresu rekonwalescencji, ale ze względu na przeciwwskazania do zabiegu, zalecana jest konsultacja poprzedzająca zabieg.

  Dowiedz się więcej o zabiegu 

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  ELEKTROSTYMULACJA ELEKTROSTYMULACJA

  Zabieg elektrostymulacji ma za zadanie pobudzenie mięśni do pracy

  Dowiedz się więcej o zabiegu 

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Accent Reform Accent Reform

  Dowiedz się więcej o zabiegu

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Bandaże Arosha Bandaże Arosha

  Dowiedz się więcej o zabiegu

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Opalanie natryskowe Opalanie natryskowe

  Dowiedz się więcej o zabiegu

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Specjaliści J’ADORE INSTYTUT

  Zobacz
  inne zabiegi

  J’adore world

  Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Warszawy Studio urody J`adore Instytut został stworzony z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Warszawie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery. Poznaj nasz salon kosmetyczny Warszawa . Umów wizytę 

  Salon kosmetyczny warszawa - Kosmetyczka Warszawa - Klinika Medycyny estetycznej Warszawa - Gabinet Kosmetyczny Warszawa Wola - depilacja laserowa warszawa - medycyna estetyczna warszawa

  Sprawdź