Wybierz miasto:

Dietetyk

Dietetyk
W zakresie treningów personalnych oraz dietetyki J'adore Instytut współpracuje z jednym z najbardziej uznanych trenerów personalnych i specjalistów do spraw żywienia – mgr inż. Tobiaszem Wilkiem. Zapraszamy do skorzystania z usług treningu personalnego i dietetyka. Dzięki temu szybko i skutecznie osiągniesz sylwetkę o jakiej marzysz. Każdy plan treningowy lub dieta układane są w sposób indywidualny, biorąc pod uwagę możliwości, dotychczasowy styl życia, tryb pracy i ulubione formy rekreacji i sportu. Nieodłącznym elementem budowania formy i kształtowania sylwetki jest odpowiednia dieta. Dieta podobnie jak i trening decyduje o jakości życia i zdrowiu. Oczywiście i w tym przypadku dieta dobierana jest do indywidualnych potrzeb, tempa codziennego życia i upodobań. Z Naszą pomocą nie będziesz musiał rezygnować z przyjemności i ulubionych produktów, żeby zrzucić wagę i cieszyć się idealną figurą.

Cena zabiegu: od 120

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
  Pokaż klauzule informacyjną

  Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
  • Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
  • Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
  • Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

  Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
  • Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
  • Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

  captcha

  NASZ TRENER I DIETETYK
  Cennik usług dietetyka

  NASZ TRENER I DIETETYK NASZ TRENER I DIETETYK

  Dietetyk i trener personalny Tobiasz Wilk ma na koncie sporo sukcesów w zakresie tematycznym obejmującym sport i zdrowy styl życia. Są to m.in.:

  -tytuł Uniwersyteckiego Mistrza Polski 2009,

  -mgr inż Fizjologii Żywienia Człowieka (Uniwersytet Rolniczy w Krakowie)

  -autorstwo wielu artykułów i książek dotyczących programów zdrowego stylu życia i sposobów na osiągnięcie idealnej sylwetki.

  Światowe nowości z zakresu dietetyki, suplementacji, nowe formy treningu są konsultowane i testowane przez co najmniej kilku specjalistów zanim zostaną wdrożone do programu dla podopiecznych.

  Jeżeli marzysz o zdrowym organizmie i pięknym ciele – zapraszamy!

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Cennik usług dietetyka Cennik usług dietetyka

  Ułożenie i prowadzenie diety przez 1 miesiąc 699 zł zamiast 800 zł
  Kolejny miesiące prowadzenia diety 250zł
  Trening personalny 120zł
  Analiza Pierwiastkowa Odżywiania 330zl
  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Specjaliści J’ADORE INSTYTUT

  Zobacz
  inne zabiegi

  J’adore world

  Salon kosmetyczny Kraków

  Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Krakowa. Studio urody J`adore Instytut zostało stworzone z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Krakowie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery. Dzięki bogatej ofercie produktów i najnowocześniejszemu sprzętowi nasz salon kosmetyczny oferuje szeroką gamę usług laserowych, zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej. Salon kosmetyczny Kraków - Kosmetyczka Kraków - Salon urody Kraków

  Zapraszamy!

  Sprawdź