Wybierz miasto:

OFERTA DLA FIRM

OFERTA DLA FIRM
Zapraszamy Państwa do skorzystania z wyjątkowej oferty Voucherów SPA. Tego rodzaju bony są doskonałym narzędziem marketingowym dla wszelkiego rodzaju firm - idealnie sprawdzą się jako forma wynagrodzenia pracowników (np. w okresie świątecznym oraz jako premia za szczególne osiągnięcia w pracy) czy też w jako prezent dla kontrahentów biznesowych. Taka forma wynagrodzenia stanowi doskonały i modny sposób na motywację pracowników czy klientów. Vouchery SPA stanowią również doskonałą formę nagrody w konkursach i mogą być dodatkową atrakcją eventów firmowych. Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą przeznaczoną dla firm.  

Za Voucher o wartości 100zł zapłacisz jedynie     95zł!

Za Voucher o wartości 200zł zapłacisz jedynie 190zł!

Za Voucher o wartości 300zł zapłacisz jedynie 280zł!

Za Voucher o wartości 400zł zapłacisz jedynie 370zł!

Za Voucher o wartości 500zł zapłacisz jedynie 460zł!

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
  Pokaż klauzule informacyjną

  Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
  • Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
  • Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
  • Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

  Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
  • Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
  • Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

  captcha

  Co oferujemy?
  DLACZEGO WARTO?
  PAKIETY WARTOŚCIOWE

  Co oferujemy? Co oferujemy?

  • Vouchery wartościowe na dowolne zabiegi SPA (koszt Vouchera jest zawsze niższy niż jego realna wartość). Wystawiamy faktury VAT.
  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  DLACZEGO WARTO? DLACZEGO WARTO?

  • Otrzymują Państwo spersonalizowany, ekskluzywny i gotowy do podarunku prezent (każdy z Voucherów jest wydrukowany na wysokiej jakości papierze oraz zapakowany w złotą kopertę. W przypadku Bonów o wartości powyżej 200zł – Vouchery dodatkowo pakowane są w ekskluzywne pudełko wraz z dodatkowym upominkiem firmowym)
  • Oferta jest tym atrakcyjniejsza, że Nasz Instytut Spa posiada bardzo szeroką ofertę zabiegów kosmetycznych oraz SPA, dzięki czemu Voucher spełni oczekiwania zarówno kobiet i mężczyzn i stanowić będzie wyjątkowy prezent dla każdej grupy docelowej
  • Dzięki temu, że oferujemy jeszcze korzystniejsze warunki zakupu Voucherów – każdy z nich jest dla Państwa dodatkowo zrabatowany – płacą Państwo niższą kwotę od tej na nim widniejącej – co oznacza znaczne oszczędności!
  • Wystawiamy faktury VAT (23%).

  Zapraszamy do zapoznania się z Naszymi pakietami wartościowymi.

  oferta firmowa banner

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  PAKIETY WARTOŚCIOWE PAKIETY WARTOŚCIOWE

  Proponujemy Państwu bony wartościowe na zabiegi już od 50zł / voucher (zakup min. 4 bonów) Nasza oferta jest tym atrakcyjniejsza, że wiąże się z dodatkowymi zniżkami i rabatami. Wszystkie podane ceny to ceny brutto. Do każdego zamówienia wystawiana jest faktura VAT (23%). Kupując większą ilość Voucherów możliwość dodatkowych negocjacji cen.

  • Kupując Voucher o wartości 100zł za jedyne 95zł
  • Kupując Voucher o wartości 200zł za jedyne 190zł
  • Kupując Voucher o wartości 300zł za jedyne 280zł!
  • Kupując Voucher o wartości 400zł za jedyne 370zł!
  • Kupując Voucher o wartości 500zł za jedyne 460zł!

  Zapraszamy do kontaktu! Tel. 12 26 14 443, kontakt@jadorebeauty.pl

  PRZEJDŹ DO NASZEGO SKLEPU I KUP VOUCHERY DLA PRACOWNIKÓW JUŻ DZIŚ!

  kup voucher spa online

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Specjaliści J’ADORE INSTYTUT

  Zobacz
  inne zabiegi

  J’adore world

  Salon kosmetyczny Kraków

  Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Krakowa. Studio urody J`adore Instytut zostało stworzone z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Krakowie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery. Dzięki bogatej ofercie produktów i najnowocześniejszemu sprzętowi nasz salon kosmetyczny oferuje szeroką gamę usług laserowych, zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej. Salon kosmetyczny Kraków - Kosmetyczka Kraków - Salon urody Kraków

  Zapraszamy!

  Sprawdź