Wybierz miasto:

DEPILACJA WOSKIEM WARSZAWA

Depilacja woskiem

Depilacja woskiem

Depilacja woskiem to tradycyjna i jedna z najskuteczniejszych metod depilacji zbędnego owłosienia.

Dla komfortu klientów w naszym salonie w Warszawie, proponujemy dwie techniki depilacji woskiem tj. : depilacja woskiem za pomocą pasków (polecana dla obszaru rąk lub nóg) a także płynnym woskiem (obszar twarzy, bikini brazylijskie).

Depilacja woskiem posiada  zaletę – jej długoterminową skuteczność. Podczas zabiegu rozgrzany wosk wnika aż do mieszków włosowych gdzie zastyga i jest usuwany za pomocą jednego ruchu paska do depilacji. Niechciane włosy są usunięte wraz z cebulkami, co sprawia, że odrastają słabsze, cieńsze, a każdy kolejny zabieg przyspiesza efekt końcowy – redukcję owłosienia na danej partii ciała.

Zapraszamy również do skorzystania z oferty depilacji laserowej w Warszawie! Dowiedz się więcej – Depilacja laserowa – czy jest wskazana dla wszystkich?

Jakie obszary mogą być woskowane?

Jakie obszary mogą być woskowane?

Wosk może być wykonywany niemalże na całym ciele jednak w szczególności wykonywany jest na:

 • depilacja woskiem nóg
 • depilacja bikini
 • depilacja brwi, wąsika i okolicy twarzy
 • depilacja rąk
 • depilacja woskiem pach
 • depilacja pleców czy ramion
 • depilacja rąk i stóp

Umów wizytę depilacji woskiem w naszym salonie kosmetycznym w Warszawie

Koszt zabiegu

od 20 zł

Czas zabiegu

od 10 min.

Znieczulenie

nie

Liczba zabiegów

1

Odstępy

3- 6 tyg.

Obszar

całe ciało

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
  Pokaż klauzule informacyjną

  Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
  • Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
  • Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
  • Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

  Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
  • Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
  • Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

  captcha

  Depilacja woskiem - wskazania
  Depilacja woskiem - przeciwwskazania
  JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ DO ZABIEGU DEPILACJI WOSKIEM W J'ADORE W WARSZAWIE
  Depilacja woskiem Lycon i Depileve

  Depilacja woskiem - wskazania Depilacja woskiem - wskazania

  Depilacja woskiem – w Warszawie to idealne rozwiązanie dla osób, które nie mogą korzystać z zabiegów laserowych lub innych metod depilacji (np. kremy), a chciałyby pozbyć się nadmiernego owłosienia na kilka tygodni. Z uwagi na fakt iż włoski nie są przycinane (jak w przypadku depilacji maszynką jednorazową). Depilacja woskiem sprawia że są wyrywane – czyli odrastają znacznie wolniej. Z uwagi na wydłużony proces odrastania niechcianego owłosienia, bikini brazylijskie, pachy oraz twarz to najczęściej wybierane obszary zabiegowe. Depilacja woskiem to również idealny sposób na usuwanie włosków siwych oraz białych.

  depilacja woskiem warszawa

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Depilacja woskiem - przeciwwskazania Depilacja woskiem - przeciwwskazania

  Depilacja woskiem nie będzie możliwa w przypadku gdy osoba poddająca się procedurze będzie posiadała:

  • Za krótkie włoski,
  • za długie włoski,
  • świeża opalenizna,
  • uczulenie na wosk
  • stany zapalne
  • Rany, uszkodzona skóra w miejscu zabiegu.
   depilacja woskiem warszawa

  W przypadku wystąpienia przeciwwskazań, warto rozważyć inne, sprawdzone sposoby na niechciane owłosienie. 
  Depilacja woskiem posiada również alternatywne zabiegi, które pomogą pozbyć się niechcianego owłosienia.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ DO ZABIEGU DEPILACJI WOSKIEM W J'ADORE W WARSZAWIE JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ DO ZABIEGU DEPILACJI WOSKIEM W J'ADORE W WARSZAWIE

  Do zabiegu depilacji woskiem można przystąpić jeżeli długość włosa wynosi minimum 0,5 cm, a odstęp czasu pomiędzy ostatnim a aktualnym zabiegiem wynosi od 3 – 6 tygodni. Depilacja woskiem nie wymaga specjalnego przygotowania – warto natomiast wykonać peeling całego ciała przed zabiegiem (wosk będzie łatwiej przyklejał się do włosków). Depilacja woskiem w Warszawie to gwarancja komfortu oraz zadowolenia z efektów zabiegu.

  depilacja woskiem warszawa

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Depilacja woskiem Lycon i Depileve Depilacja woskiem Lycon i Depileve

  Depilacja woskiem Lycon polecana jest szczególnie do delikatnych okolic ciała

  Obszar PLN
  Wąsik 42 zł
  Broda 45 zł
  Policzki 50 zł
  Okolice brwi 45 zł
  Nos 45 zł
  Uszy 45 zł
  Cała twarz 100 zł
  Pachy 84 zł
  Bikini klasyczne (do linii bielizny) 99 zł
  Bikini głębokie – francuskie 135 zł
  Bikini brazylijskie (całe bikini przód i tył) 149 zł
  • Depilacja LYCON całe nogi 150 zł
  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Specjaliści J’ADORE INSTYTUT

  Zobacz
  inne zabiegi

  J’adore world

  Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Warszawy Studio urody J`adore Instytut został stworzony z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Warszawie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery. Poznaj nasz salon kosmetyczny Warszawa . Umów wizytę 

  Salon kosmetyczny warszawa - Kosmetyczka Warszawa - Klinika Medycyny estetycznej Warszawa - Gabinet Kosmetyczny Warszawa Wola - depilacja laserowa warszawa - medycyna estetyczna warszawa

  Sprawdź