Wybierz miasto:

LIFTING POWIEK PLASMA IQ

Plasma IQ

Plasma IQ

Nasz Instytut w Warszawie specjalizuje się w zabiegu liftingu powiek, wykonywanym przy pomocy najnowszego, zaawansowanego technologicznie sprzętu – Plasmy IQ. To, co wyróżnia prezentowane przez nas rozwiązanie na tle konkurencyjnych to przede wszystkim wysoka skuteczność oraz maksymalne bezpieczeństwo.

 • Efekty zabiegu Plasmą IQ widoczne są zaraz po jego wykonaniu. Przeprowadzane w naszym Instytucie zabiegi liftingu powiek pozwalają szybko i sprawnie pozbyć się nieestetycznych zmarszczek zlokalizowanych w okolicach oczu.

DLA KOGO?

DLA KOGO?

Zabieg liftingu powiek sprawdzi się zarówno w przypadku kobiet jak i mężczyzn.

 • Lifting powiek przy pomocy zaawansowanego technologicznie urządzenia Plasma IQ dedykowany jest zarówno kobietom jak i mężczyznom, którzy pragną skorygować wygląd okolic oczu – dokładniej powiek.
 • Należy nadmienić, że zabieg w żaden sposób nie koryguje z codziennymi obowiązkami. Po jego wykonaniu można bez większych przeszkód wrócić do pracy.

Koszt zabiegu

899zł za powieki górne lub dolne

Czas zabiegu

60min

Znieczulenie

Tak

Liczba zabiegów

1-3

Odstępy

6-8 tyg

Obszar

Powieki

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
  Pokaż klauzule informacyjną

  Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
  • Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
  • Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
  • Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

  Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
  • Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
  • Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

  captcha

  JAK WYGLĄDA ZABIEG LIFTINGU POWIEK W NASZYM SALONIE W WARSZAWIE?
  SPRZĘT WYKORZYSTYWANY PRZY ZABIEGU LIFTINGU POWIEK
  DLACZEGO WARTO ZDECYDOWAĆ SIĘ NA ZABIEG LIFTINGU POWIEK PLASMĄ IQ?
  SKÓRA PRZED, A PO ZABIEGU LIFTINGU POWIEK PLASMĄ IQ
  Dlaczego warto zdecydować się na zabieg Plasma IQ?
  Wskazania do zabiegu
  Przeciwskazania do zabiegu
  Oczami kobiety
  Oczami mężczyzny
  REJONY ZABIEGOWE
  JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ DO ZABIEGU LIFTINGU POWIEK?
  Zobacz jak wygląda zabieg (VIDEO)
  NAJCZĘSTSZE PYTANIA
  Cena

  JAK WYGLĄDA ZABIEG LIFTINGU POWIEK W NASZYM SALONIE W WARSZAWIE? JAK WYGLĄDA ZABIEG LIFTINGU POWIEK W NASZYM SALONIE W WARSZAWIE?

  Wbrew powszechnej opinii, zabieg liftingu powiek wykonywany przy pomocy urządzenia Plasma IQ jest całkowicie bezpieczny. Prezentowane przez nas rozwiązanie jest całkowicie nieinwazyjne, a co za tym idzie – również bezbolesne. Całość polega na wykonaniu niewielkiej wielkości punktów na powierzchni skóry – w bliskiej okolicy powieki. Punkty te oddziałują na sublimację naskórka, nie uszkadzając jednocześnie tkanek oraz warstwy podstawowej skóry. Zabieg odbywa się bez znieczulenia. Po jego wykonaniu nie ma żadnych przeciwwskazań do powrotu do codziennych obowiązków.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  SPRZĘT WYKORZYSTYWANY PRZY ZABIEGU LIFTINGU POWIEK SPRZĘT WYKORZYSTYWANY PRZY ZABIEGU LIFTINGU POWIEK

  Prezentowany przez nas zabieg liftingu powiek wykonywany jest przy pomocy zaawansowanego technologicznie, a zarazem technicznie urządzenia – Plasmy IQ. Preferowane przez nas rozwiązanie stanowi skuteczną i znacznie bezpieczniejszą alternatywę dla popularnej chirurgii plastycznej. Plasma IQ jest nieoceniona nie tylko w przypadku liftingu powiek, ale również innych zabiegów jak np. redukcja zmarszczek nad ustami, przy uszach, wiotczeń w okolicach ust, kurzych łapek, zmian skórnych czy znamion.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  DLACZEGO WARTO ZDECYDOWAĆ SIĘ NA ZABIEG LIFTINGU POWIEK PLASMĄ IQ? DLACZEGO WARTO ZDECYDOWAĆ SIĘ NA ZABIEG LIFTINGU POWIEK PLASMĄ IQ?

  Zabieg liftingu powiek przy pomocy innowacyjnego urządzenia Plasma IQ ma wiele zalet. Po pierwsze, całość jest wysoce skuteczna. Efekty zabiegu widoczne są zaraz po jego wykonaniu. Nie sposób nie wspomnieć również o bezpieczeństwie zabiegu. Plasma IQ to nieinwazyjne urządzenie, którego wykorzystanie nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Efekty liftingu powiek Plasmą IQ utrzymują się przez długi czas. Mikrowiązka plazmy jest niezwykle precyzyjna – działa wyłącznie w obrębie naskórka.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  SKÓRA PRZED, A PO ZABIEGU LIFTINGU POWIEK PLASMĄ IQ SKÓRA PRZED, A PO ZABIEGU LIFTINGU POWIEK PLASMĄ IQ

  Plasma IQ to innowacyjne, zaawansowane technologicznie urządzenie, którego skuteczność i bezpieczeństwo zostały wielokrotnie potwierdzone przez lekarzy i specjalistów. Po wykonaniu zabiegu można wyraźnie zaobserwować zmiany, do których doszło – efekty widoczne są natychmiastowo. Skóra na powiekach staje się wyraźnie napięta oraz gładka. Samo spojrzenie wygląda natomiast znacznie młodziej, a co za tym atrakcyjniej. Lifting powiek wyraźnie wpływa na ogólną aparycję jednostki.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Dlaczego warto zdecydować się na zabieg Plasma IQ? Dlaczego warto zdecydować się na zabieg Plasma IQ?

  Zabieg Plasmą IQ jest niebywale komfortowy, a zarazem skuteczny. Efekty widoczne są już po pierwszej wizycie. Cały proces jest bezpieczny, nawet w przypadku osób z rozrusznikami serca.

  jadore instytut plazma 3. jpg

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Wskazania do zabiegu Wskazania do zabiegu

  Zabieg liftingu powiek przy pomocy nowoczesnego urządzenia Plasma IQ skierowany jest do wszystkich tych, którzy pragną szybko i skutecznie pozbyć się pierwszych oznak starzenia – kurzych łapek oraz opadających powiek. Prezentowane urządzenia doskonale sprawdzi się również w przypadku likwidacji zmarszczek zlokalizowanych nad górną wargą, niwelacji wiotkiej skóry na brzuchu, łokciach oraz kolanach, a także degradacji zmian skórnych (blizn, trądziku, brodawek, rozstępów).

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Przeciwskazania do zabiegu Przeciwskazania do zabiegu

  Zabieg liftingu powiek przy pomocy Plasmy IQ jest całkowicie bezpieczny. Zasadniczo, nie ma żadnych przeciwwskazań co do jego wykonania. Jako że jest od nieinwazyjny, maksymalnie dokładny i wysoce komfortowy, mogą korzystać z niego zarówno mężczyźni jak i kobiety, niezależnie od wieku. Zabieg liftingu powiek Plasmą IQ nie jest wskazany jednak dla kobiet w ciąży oraz matek karmiących piersią, a także osób cierpiących na choroby przewlekłe oraz nowotwory. Przed każdym zabiegiem niezbędna jest indywidualna konsultacja lekarska (dostępna w naszym Instytucie), celem wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Oczami kobiety Oczami kobiety

  jadore instytut plazma. jpg

  Oczy są zwierciadłem duszy. Każda z nas, prędzej czy później, dochodzi do momentu, w którym nawet najlepszy makijaż nie jest w stanie zatuszować defektów naszego ciała. Duże, piękne i błyszczące – zrobić, aby chociaż na chwilę zatrzymać czas? Kluczem do sukcesu jest szybkie przeprowadzenie skutecznego zabiegu liftingu powiek. Prezentowany przez nas zabieg szybko i sprawnie hamuje pierwsze oznaki starzenia się, pozwala znów poczuć się młodo i atrakcyjnie, sprzyja zdrowemu wyglądowi… Bezinwazyjna korekta powiek doskonale sprawdzi się w przypadku pań, które pragną podkreślić swoją kobiecość.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Oczami mężczyzny Oczami mężczyzny

  jadore instytut plazma 2. jpg

  Mimo że mężczyźni starzeją się znacznie wolniej, zmiany na ich skórze zachodzą szybciej. Wraz z upływem lat skóra w okolicach męskich oczu staje się obwisła i nieestetyczna. W kącikach pojawiają się obrzęki, zaś pod oczami sińce. Zmęczony wygląd zwiastuje szybki upływ czasu. Zahamowanie procesu starzenia nie jest możliwe. Można jednak znacząco go spowolnić. Bezinwazyjna korekta powiek to pewne, sprawdzone i bezpieczne rozwiązanie, które pozwoli odzyskać mężczyźnie młody i atrakcyjny wygląd.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  REJONY ZABIEGOWE REJONY ZABIEGOWE

  Rejony zabiegowe liftingu powiek Plasmą IQ:

  • powieki
  • okolice ust
  • uszy
  • włókniaki i kurzajki na ciele
  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ DO ZABIEGU LIFTINGU POWIEK? JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ DO ZABIEGU LIFTINGU POWIEK?

  W przypadku zabiegu liftingu powiek Plasmą IQ nie ma konieczności wcześniejszego przygotowywania się. Wszystkie informacje w tej kwestii zostaną przedstawione Pacjentowi na wizycie kontrolnej.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Zobacz jak wygląda zabieg (VIDEO) Zobacz jak wygląda zabieg (VIDEO)

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  NAJCZĘSTSZE PYTANIA NAJCZĘSTSZE PYTANIA

  1. Czy lifting powiek przy pomocy Plasmy IQ może powodować jakieś efekty uboczne?

  Zabieg liftingu powiek przy pomocy Plasmy IQ nie wiąże się z żadnymi efektami ubocznymi. Bezpośrednio po zabiegu, w miejscu jego wykonywania, mogą pojawić się niewielkiej ilości strupki. Te utrzymują się na ciele nie dłużej niż siedem dni. Po kilku dniach od zabiegu może wystąpić również niewielki obrzęk. Aby przyspieszyć regenerację miejsca poddawanego zabiegowi należy stosować specjalne kremy przyspieszające regenerację skóry.

  1. Jak długo utrzymują się efekty zabiegu liftingu powiek Plasmą IQ?

  Efekty zabiegu liftingu powiek Plasmą IQ utrzymują się zależnie od indywidualnych predyspozycji, przebiegu procesu starzenia, pielęgnacji miejsca poddanego zabiegowi etc. Zasadniczo czas ten oscyluje w przedziale od dwóch do czterech lat.

  1. Dlaczego Plasma IQ jest lepsza od zabiegu chirurgicznego?

  Plasma IQ charakteryzuje się maksymalnym bezpieczeństwem. Ta skuteczna, a zarazem nieinwazyjna metoda korekty powiek jest świetną alternatywą dla nieco mniej pewnych zabiegów chirurgicznych. Lifting powiek z użyciem skalpela wymaga znacznie dłuższego czasu rekonwalescencji, zastosowania znieczulenia ogólnego, a dodatkowo obarczony jest ryzykiem powikłań np. wystąpieniem tzn. asymetrycznych powiek.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Cena Cena

  • Powieka górna 899 zł zamiast 1200zł
  • Powieka dolna 899 zł zamiast 1200zł
  • powieka górna + dolna – 1590 zł zamiast 2400zł
  • zmarszczki przy uszach – 599 zł zamiast 1100 zł
  • zmarszczki palacza – 700 zł zamiast 900 zł
  • usuwanie włókniaków – od 400zł
  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Powieki się napięły, uniosły, skóra i zmarszczki wygładziły. Polecam ten zabieg Maria

  Specjaliści J’ADORE INSTYTUT

  Zobacz
  inne zabiegi

  J’adore world

  Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Warszawy Studio urody J`adore Instytut został stworzony z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Warszawie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery. Poznaj nasz salon kosmetyczny Warszawa . Umów wizytę 

  Salon kosmetyczny warszawa - Kosmetyczka Warszawa - Klinika Medycyny estetycznej Warszawa - Gabinet Kosmetyczny Warszawa Wola - depilacja laserowa warszawa - medycyna estetyczna warszawa

  Sprawdź