Wybierz miasto:

Pielęgnacja skóry po depilacji laserowej

Pielęgnacja skóry po depilacji laserowej

Skóra poddana zabiegowi trwałej depilacji nie wymaga specjalistycznej pielęgnacji, ale na pewno trzeba ją traktować z wyjątkową delikatnością i starannością. Należy unikać silnego wycierania skóry ręcznikiem oraz stosowania kosmetyków chemicznych. Wydepilowana skóra jest narażona na podrażnienia, którym można zapobiec, przestrzegając kilku zasad. W ten sposób zapewnimy sobie komfort, psychiczny spokój oraz unikniemy ewentualnych powikłań, do których najczęściej zaliczamy przebarwienia skóry, chwilową nadwrażliwość naskórka czy uczucie pieczenia.

Jak postępować?

Wydepilowana skóra powinna być przede wszystkim chroniona przed słońcem i wysoką temperaturą. W pierwszych dniach po zabiegu może być wyjątkowo delikatna, dlatego należy unikać stosowania balsamów nawilżających, kremów, a nawet żeli pod prysznic o silnym zapachu, czyli nasyconych chemią. W pierwszy dzień po zabiegu zaleca się ewentualne umycie wydepilowanej skóry samą lekko chłodną wodą, bez użycia mydła czy innych preparatów. W kolejnych dniach warto stosować delikatne produkty myjące, których skład jest jak najbardziej naturalny lub po prostu używać szarego mydła.

W przypadku depilacji pach należy pamiętać o tym, by zaprzestać stosowania dezodorantów na kilka dni, a tzw. blokerów potu nawet na dwa tygodnie.

Niektóre osoby mogą narzekać na swędzenie, pieczenie, nadwrażliwość naskórka lub przebarwienia. Wtedy powinny udać się na konsultację do specjalisty, który wykonał zabieg. Najprawdopodobniej dostaną zalecenie stosowania kremu Alantan Plus lub Bepanthen, a w poważniejszych przypadkach, które zdarzają się bardzo rzadko, mogą otrzymać również specjalistyczną maść na receptę.

Cena zabiegów: od 99

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
  Pokaż klauzule informacyjną

  Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
  • Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
  • Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
  • Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

  Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
  • Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
  • Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

  captcha

  Specjaliści J’ADORE INSTYTUT

  Zobacz
  inne zabiegi

  J’adore world

  Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Warszawy Studio urody J`adore Instytut został stworzony z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Warszawie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery. Poznaj nasz salon kosmetyczny Warszawa . Umów wizytę 

  Salon kosmetyczny warszawa - Kosmetyczka Warszawa - Klinika Medycyny estetycznej Warszawa - Gabinet Kosmetyczny Warszawa Wola - depilacja laserowa warszawa - medycyna estetyczna warszawa

  Sprawdź