Wybierz miasto:

ELEKTROKOAGULACJA – ZAMYKANIE NACZYNEK

Elektrokoagulacja

Elektrokoagulacja

Elektrokoagulacja to jedna z najskuteczniejszych metod zamykania naczynek, stosowanych w medycynie estetycznej. Sam zabieg elektrokoagulacji charakteryzuje się:

 • maksymalnym bezpieczeństwem.
 • Na uwagę zasługuje również krótki czas procesu.
 • Dzięki nieinwazyjnej metodzie zamykania naczynek, Pacjent może wrócić do wykonywania codziennych obowiązków zaraz po zabiegu. P
 • ierwsze efekty widoczne są już po wyjściu z gabinetu. Proces gojenia skóry trwa jednak znacznie dłużej – całkowite zamknięcie naczynek może nastąpić nawet po trzech tygodniach. Elektrokoagulacja jest niezastąpiona jeśli chodzi o szybką redukcję nieestetycznych naczynek, zlokalizowanych na skórze. Metoda ta sprawdzi się również w przypadku eliminacji włókniaków – narośli skórnych pojawiających się w obrębie twarzy, powiek, kończyn górnych, tułowia oraz skóry głowy.
Dlaczego warto?

Dlaczego warto?

Zabieg zamykania naczynek metodą elektrokoagulacji jest nie tylko prosty, ale również szybki, bezbolesny i w pełni bezpieczny. Każdy zabieg poprzedzony jest wizytą u specjalisty – jednego z naszych doświadczonych lekarzy. Elektrokoagulacja polega na ścinaniu białka za pomocą impulsów elektrycznych. Lekarz przesuwa specjalną elektrodę w miejscu zabiegu – bezpośrednio na nieestetycznym naczynku – a niegroźne i bezbolesne impulsy elektryczne ścinają białko, prowadząc tym samym do zamknięcia i uszczelnienia naczynia krwionośnego. Całość jest aseptyczna – podczas zamykania naczynek nie jest konieczne stosowania znieczulenia. Nie dochodzi również do rozerwania naskórka, a tym samym do krwawienia. Skóra po zabiegu może być podrażniona – zależnie od częstotliwości prądu. Proces gojenia się jest krótki – zależnie od wrażliwości skóry trwa maksymalnie do kilku dni.

Umów zabieg online 24/h, poprzez emaila lub telefonicznie  

od 80zł

Koszt zabiegu

od 80zł

Czas zabiegu

15-40min

Znieczulenie

Nie

Liczba zabiegów

1-3

Odstępy

Co ok. 4 tyg

Obszar

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
  Pokaż klauzule informacyjną

  Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
  • Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
  • Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
  • Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

  Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
  • Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
  • Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

  captcha

  DLA KOGO JEST PRZEZNACZONY?
  WSKAZANIA
  PRZECIWWSKAZANIA
  REJONY ZABIEGOWE
  JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ DO ZABIEGU?
  NAJCZĘSTSZE PYTANIA
  Umów 24/h dobę lub kup online

  DLA KOGO JEST PRZEZNACZONY? DLA KOGO JEST PRZEZNACZONY?

  Zabieg zamykania naczynek metodą elektrokoagulacji doskonale sprawdzi się w przypadku każdego zdrowego Pacjenta – niezależnie od wieku czy płci. Zasadniczym przeciwwskazaniem w tym zakresie jest jedynie ciąża oraz rozrusznik serca. Odpowiednio wykonany zabieg pozwala szybko i skutecznie pozbyć się nieestetycznych zmian skórnych w postaci widocznych naczynek krwionośnych.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  WSKAZANIA WSKAZANIA

  Elektrokoagulacja to niezwykle uniwersalna metoda leczenia, która sprawdzi się nie tylko w przypadku zamykani a rozszerzonych naczyń krwionośnych. Ta nowoczesne, zaawansowana technika świetnie radzi sobie z niwelacją innych nieestetycznych zmian skórnych, w tym brodawek, kurzajek, kaszaków, prosaków, włókniaków miękkich oraz torbieli. Co więcej, elektrokoagulacja jest również niezastąpiona przy redukcji nadmiernego owłosienia. Elektrokoagulacja może być stosowana również przy leczeniu brodawek wirusowych, łojotokowych oraz płaskich, mięczaków zakaźnych, naczyniaków gwiaździstych, a także przerośniętych gruczołów potowych oraz łojowych.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  PRZECIWWSKAZANIA PRZECIWWSKAZANIA

  Zabieg zamykania naczynek jest całkowicie bezpieczny. Sama metoda elektrokoagulacji nie jest jednak wskazana dla wszystkich Pacjentów. Każdy zabieg medycyny estetycznej ma pewne ograniczenia. W przypadku elektrokoagulacji jest to ciąża oraz okres karmienia piersią, wszczepiony rozrusznik serca, a także zaburzenia krzepnięcia krwi, krążenia oraz cukrzyca. Stanowczo odradza się wykonywanie zabiegu metodą elektrokoagulacji przy ogólnie złym stanie zdrowia – chorobach przewlekłych czy nawet zwykłym przeziębieniu. Zabieg ten jest nie wskazany dla osób cierpiących na padaczkę, bielactwo oraz łuszczycę

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  REJONY ZABIEGOWE REJONY ZABIEGOWE

  Rejony zabiegowe elektrokoagulacji:

  • Twarz;
  • Rejony zbędnego owłosienia;
  • Gruczoły łojowe oraz potowe;
  • Całe ciało.
  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ DO ZABIEGU? JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ DO ZABIEGU?

  Pacjent nie musi się w żaden specjalny sposób przygotowywać do zabiegu zamykania naczynek metodą elektrokoagulacji. Na dwa tygodnie przed wizytą w naszym Instytucie należy zrezygnować z innych zabiegów medycyny estetycznej, w tym mikrodermabrazji i peelingów chemicznych. Należy również unikać opalania – zarówno na słońcu jak i w solarium. Na miesiąc przed zabiegiem należy przerwać stosowanie kremu z retinolem. Bezpośrednio przed wizytą w naszym Instytucie – na 24 godziny przed – nie wolno spożywać alkoholu.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  NAJCZĘSTSZE PYTANIA NAJCZĘSTSZE PYTANIA

  1. Czy zamykanie naczynek metodą elektrokoagulacji jest bolesne?

  Zamykanie naczynek metodą elektrokoagulacji nie jest bolesne, aczkolwiek może sprawiać pewien dyskomfort. Skala odczuć zależna jest od indywidualnej odporności na ból, a także miejsca zabiegu oraz wielkości naczynka. Sam zabieg nie wymaga stosowania znieczulenia, jednakże istnieje możliwość zastosowania znieczulenia miejscowego w postaci maści Emla. Jeżeli Pacjent ma niską tolerancję na ból powinien uprzedzić o tym fakcie naszego specjalistę podczas wizyty lekarskiej poprzedzającej zabieg.

  1. Jak wygląda skóra po zabiegu zamykania naczynek metodą elektrokoagulacji?

  Zmiany skórne bezpośrednio po zabiegu zamykania naczynek metodą elektrokoagulacji zależne są od indywidualnych predyspozycji Pacjenta. Po zabiegu może nastąpić niewielki obrzęk bądź rumień w miejscu ukłuć, zasinienie bądź stwardnienie skóry, a także delikatny ból. Wszystkie nieprzyjemne dolegliwości znikają do kilku godzin po wyjściu z Instytutu. Proces gojenia jest stosunkowo szybki. Zastosowanie się do zaleceń naszych specjalistów wyeliminuje wszystkie potencjalne niedogodności związane z zabiegiem, w tym powstanie blizn.

  1. Czy należy dbać o skórę po zabiegu zamykania naczynek metodą elektrokoagulacji w szczególny sposób?

  Przez pewien czas o miejsce zabiegu należy dbać w szczególny sposób. Po pierwsze nie wolno eksponować go na słońce. Jeżeli koniecznie musimy opuścić dom, warto zastosować krem z wysokim filtrem bądź plaster. Stanowczo odradza się również opalanie, korzystanie z solarium oraz sauny. W miejscu zabiegu nie powinno się także stosować kosmetyków.

  1. Czy zamykanie naczynek metodą elektrokoagulacji jest bezpieczne?

  Wszystkie zabiegi elektrokoagulacji są stosunkowo bezpieczne. Kluczem do sukcesu jest doświadczenie i precyzja lekarza-specjalisty. Jako że metoda ta nie działa wybiórczo na tkanki oraz naczynia krwionośne, każdy zabieg musi być wykonany z maksymalną dokładnością. W naszym Instytucie przy elektrokoagulacji wykorzystywany jest prąd o niewielkim natężeniu, co przekłada się na bezpieczeństwo każdego zabiegu. Wszystkie objawy związane z naruszeniem tkanek są czasowe i ustępują – zależnie od rodzaju zabiegu – po kilku do kilkunastu dni. Zastosowanie najwyższej jakości sprzętu sprawia, że zabieg nie jest obarczony żadnymi trwałymi skutkami ubocznymi jak bliznami, stanami zapalnymi, odbarwieniami czy przebarwieniami.

   

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Umów 24/h dobę lub kup online Umów 24/h dobę lub kup online

                 

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Dzięki zabiegowi szybko pozbyłam się pajączka na policzku. Polecam Magdalena

  Specjaliści J’ADORE INSTYTUT

  Zobacz
  inne zabiegi

  J’adore world

  https://jadoreinstytut.com/blackweek/Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Warszawy Studio urody J`adore Instytut został stworzony z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Warszawie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery. Poznaj nasz salon kosmetyczny Warszawa . Umów wizytę 

  Salon kosmetyczny warszawa - Kosmetyczka Warszawa - Klinika Medycyny estetycznej Warszawa - Gabinet Kosmetyczny Warszawa Wola - depilacja laserowa warszawa - medycyna estetyczna warszawa

  Sprawdź