fbpx

Wybierz miasto:

Depilacja laserowa – przeciwwskazania

Depilacja laserowa – przeciwwskazania

Przeciwwskazania do depilacji laserowej

Depilacja laserowa w naszym salonie w Krakowie jest zaawansowaną metodą trwałego usuwania niechcianego owłosienia. Jak większość zabiegów kosmetycznych, nie może być przeprowadzana w każdym przypadku. Jeżeli zastanawiasz się, czy depilacja laserowa jest dla ciebie, to zapoznaj się z najważniejszymi przeciwwskazaniami.

O czym warto pamiętać przed zabiegiem depilacji laserowej?

Skóra poddawana zabiegowi musi być przede wszystkim zdrowa. Nie może być nadmiernie przesuszona, posiadać ran, podrażnień i czynnych infekcji grzybiczych, bakteryjnych czy wirusowych. Jeżeli nie jesteś pewna, czy twoja skóra jest gotowa na trwałą depilację, to skontaktuj się z nami.

Przeciwwskazania do depilacji laserowej - kiedy należy zrezygnować z laserowego usuwania owłosenia?

Depilacja laserowa nie jest wskazana u kobiet w ciąży, karmiących piersią i zmagających się z nowotworem, ponieważ w takich przypadkach, każdy dodatkowy, nawet niewielki stres może być bardzo szkodliwy. Ponadto nie depilujemy osób stosujących hormony światłouczulające, cierpiących na fotodermatozy i choroby pęcherzowe skóry, zmagających się z bielactwem i łuszczycą. Zazwyczaj nie podejmujemy się wykonania zabiegu również u osób z nieuregulowaną padaczką, ale ostateczna decyzja dotycząca kwalifikacji do zabiegu będzie zawsze uzależniona od konkretnego przypadku. Klienci posiadający rozrusznik serca też niestety będą musieli zrezygnować z depilacji.

Co może się wstać jeśli pomimo przeciwwskazań podejmiemy się zabiegu laserowego usuwania owłosienia?

Odpowiedź na to pytanie nie jest prosta i jednoznaczna, ponieważ wszystko zależy od tego, o jakim przeciwwskazaniu mówimy. Jeśli osoba przyjmująca leki, zioła lub hormony światłouczulające zatai to podczas rozmowy kwalifikującej na zabieg depilacji, to najprawdopodobniej będzie musiała liczyć się z nieprzewidywalną reakcją skóry, gdzie wystąpienie silnych przebarwień jest chyba najlżejszym przypadkiem. W innych przeciwwskazaniach, jak ciąża, nowotwór, czy rozrusznik serca, skutki zabiegu mogą być bardzo poważne dla zdrowia klienta.

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
Pokaż klauzule informacyjną

Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
• Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
• Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
• Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
• Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
• Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
• Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

captcha

Zobacz
inne zabiegi

J’adore world
Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Krakowa. Studio urody J`adore Instytut zostało stworzonę z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Krakowie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery. Dzięki bogatej ofercie produktów i najnowocześniejszemu sprzętowi nasz salon kosmetyczny oferuje szeroką gamę usług laserowych, zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej. Oprócz najnowocześniejszej technologii, na wysoką jakość naszego Instytutu Urody wpływają przede wszystkim wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści. Zapraszamy!
Sprawdź