Wybierz miasto:

Hydrobalans – rewitalizacja skóry WARSZAWA

Hydrobalans – rewitalizacja skóry WARSZAWA
 Skóra z upływem lat niestety traci wiele swoich funkcji, przede wszystkim staje się mniej elastyczna, jędrna co czyni ją mniej przyjemną w dotyku. Z wiekiem skóra zmniejsza wytwarzanie kolagenu, który jest odpowiedzialny za utrzymanie skóry w dobrej kondycji. Ponieważ organizm nie produkuje odpowiedniej ilości wilgoci skóra starzejącej towarzyszy również przesuszenie, uczucie ściągnięcia. Jednakże istnieją skuteczne metody rewitalizacji skóry w J’adore Instytut oferujemy innowacyjny zabieg Hydrobalans,  posiada on udowodnione działanie kliniczne. Dzięki kuracji Hydrobalans w sposób prosty i szybki otrzymujemy długotrwały efekt rewitalizacji- odmłodzenia skóry poprzez właściwe nawilżenie, a także pobudzenie skóry do produkcji własnego kolagenu. 

Cena zabiegu : od 600

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
  Pokaż klauzule informacyjną

  Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
  • Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
  • Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
  • Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

  Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
  • Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
  • Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

  captcha

  JAK PRZEBIEGA ZABIEG?
  WSKAZANIA DO ZABIEGU
  DLACZEGO WARTO?
  Przed i po
  Cennik zabiegów

  JAK PRZEBIEGA ZABIEG? JAK PRZEBIEGA ZABIEG?

  Lekarz medycyny estetycznej z pomocą iniekcji wstrzykuje preparat śródskórnie. Zabieg jest całkowicie bezpieczny a także bezbolesny.
  W trosce o komfort zabiegowy pacjentów przed wykonaniem wstrzyknięcia produktu nakładana jest maść znieczulająca.  Po wykonanej terapii zaleca się spożywać dużą ilość płynów tak, aby stworzyć optymalne warunki do całkowitej rewitalizacji skóry.

  Procedura pomimo wykorzystania nakłuć nie jest inwazyjna dlatego nie zmusza pacjenta do czasu rekonwalescencji, bezpośrednio po wykonanym zabiegu można powrócić do swoich codziennych obowiązków. 

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  WSKAZANIA DO ZABIEGU WSKAZANIA DO ZABIEGU

  Zabieg Hydrobalans  zaleca się  w przypadku problemów z przesuszoną skórą, utratą jędrności i elastyczności skóry spowodowana upływem lat. Preparaty Hydrobalans służą do  rewitalizacji skóry całego ciała. Kuracje
  w szczególności zalecamy w miejscach takich jak: 

  • okolice ust,
  • bardzo wrażliwa skóra w okolicy dekoltu,
  • grzbiety dłoni i rąk, 
  • delikatna skóra szyi,
  • skóra w okolicach oczu.

  Terapia Hydrobalans dedykowana jest osobom w każdym wieku chcący poprawić kondycję swojej skóry.  Jeśli marzysz o odpowiednio nawilżonej, młodej i zdrowej skórze ten zabieg dedykowany jest właśnie dla Ciebie. Zapraszamy na konsultację z naszymi lekarzami. 

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  DLACZEGO WARTO? DLACZEGO WARTO?

  Po wykonaniu jednego zabiegu  Hydrobalans obserwujemy pierwsze efekty. Jednakże dla otrzymania optymalnych rezultatów naszego ciała zaleca się wykonania kilku zabiegów (ilość ustalana podczas konsultacji z lekarzem) zazwyczaj właściwa ilość kuracji to 3 wizyty, które należy wykonać z kilkutygodniowych odstępach czasowych. Hydrobalans w odróżnieniu od innych metod rewitalizacji skóry , jest gwarancją utrzymania się długotrwałych efektów. 

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Przed i po Przed i po

  restylane

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Cennik zabiegów Cennik zabiegów

  Restylane Vital Light, 600 zł (w zależności od ilości zużytego preparatu)
  Restylane Vital 650 zł (w zależności od ilości zużytego preparatu)
  StylaAge Hydro 650zł
  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Specjaliści J’ADORE INSTYTUT

  Zobacz
  inne zabiegi

  J’adore world

  Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Warszawy Studio urody J`adore Instytut został stworzony z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Warszawie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery. Poznaj nasz salon kosmetyczny Warszawa . Umów wizytę 

  Salon kosmetyczny warszawa - Kosmetyczka Warszawa - Klinika Medycyny estetycznej Warszawa - Gabinet Kosmetyczny Warszawa Wola - depilacja laserowa warszawa - medycyna estetyczna warszawa

  Sprawdź