Wybierz miasto:

Profhilo

Wypełnienie zmarszczek preparatem Profhilo - molekuła młodości

Wypełnienie zmarszczek preparatem Profhilo - molekuła młodości

Wypełnienie zmarszczek preparatem Profhilo – molekuła młodości

 • Starzenie skóry buzi najczęściej widzimy w jej dolnej i środkowej części, tak więc w strefie policzkowej i podpoliczkowej. Policzki czy linia żuchwy tracą wyraźny kontur, buzia traci owal. Obserwujemy „chomiczki” czy zmarszczki. Skóra traci sprężystość, jędrność. Wypełnienie zmarszczek preparatem Profhilo to idealny sposób na zaradzenie tym problemom.

Wypełnianie zmarszczek Profhilo to stosunkowo nowy, innowacyjny sposób na odmłodzenie skóry. Zabieg ten został wyróżniony międzynarodowymi nagrodami.

 • Preparat Profhilo jest jednym z najbezpieczniejszych preparatów do liftingu twarzy na rynku. Nie zawiera zbędnej chemii, emulgatorów czy zagęstników. Nie uczula i nie podrażnia skóry. Zabieg preparatem Profhilo odmładza nie tylko samą skórę, ale też tkankę podskórną. Współpracuje z komórkami skóry i odbudowuje kolagen oraz elastynę – białka odpowiadające za jędrność cery. Jest to sposób stosunkowo nowy, ale już bardzo doceniany na świecie. Oferuje go też niejeden salon kosmetyczny w Warszawie.

Preparat Profhilo zawiera bardzo wysokie stężenie kwasu hialuronowego – około 64 mg na strzykawkę. Nie jest jednak wypełniaczem – jedynie wykorzystuje potencjał zawarty w tej substancji. Warto też podkreślić, że 64 mg na strzykawkę to najwyższe stężenie kwasu hialuronowego, jakie dotychczas udało się osiągnąć w preparacie tego typu.

 • Preparat Profhilo po iniekcji unosi skórę, co daje efekt wygładzenia. Preparat uwalnia się powoli i długotrwale z miejsca, w które został wstrzyknięty. Początkuje też procesy naprawcze i działa przeciwzapalnie.
 • Pierwsze efekty widoczne są praktycznie od razu po wykonaniu zabiegu, chociaż na te bardziej spektakularne trzeba poczekać około trzydziestu dni. W tym czasie skumulowany kwas hialuronowy zdąży się uwolnić i stopniowo pobudzać procesy regenerujące i naprawcze skóry.

Koszt zabiegu

ok 1200zł

Czas zabiegu

30 min

Znieczulenie

Od potrzeb pacjenta

Liczba zabiegów

1-2

Odstępy

ok. 4 tyg

Obszar

Twarz, szyja, dekolt, ręce

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
  Pokaż klauzule informacyjną

  Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
  • Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
  • Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
  • Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

  Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
  • Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
  • Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

  captcha

  Na czym polega zabieg Profhilo?
  Efekty
  Wskazania
  Przeciwwskazania
  Dlaczego warto?
  Cena

  Na czym polega zabieg Profhilo? Na czym polega zabieg Profhilo?

  Zabieg wypełniania zmarszczek Profhilo nie wymaga specjalnego przygotowania. Sam zabieg składa się z kilku wkłuć w specjalnie dobranych przez specjalistę punktach. Jest on bardzo krótki. Technika dobierania Bio Estetycznych Punktów iniekcji BAP pozwala na jak największe zatrzymanie procesu starzenia, efektywniejszy zabieg i ograniczenie niedogodności. Po zabiegu skóra może być obrzęknięta lub zaczerwieniona, ale powinno to minąć po kilku godzinach.

  W przeciwieństwie do klasycznych wypełniaczy wolumetrycznych zabieg preparatem Profhilo nie wpływa negatywnie na owal twarzy. Wręcz przeciwnie – przywraca utracony owal twarzy i wysmukla rysy.

  profhilo

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Efekty Efekty

  Z badań wynika, że najlepsze efekty da wykonanie dwóch zabiegów w odstępie miesiąca. Miesiąc po pierwszej iniekcji zaobserwować można wyraźne ujędrnienie i wypełnienie, a miesiąc po drugiej iniekcji – znaczący efekt przeciwzmarszczkowy czy wzrost jędrności policzków. Efekt utrzymuje się około roku. Zaleca się więc wykonywanie 1 – 2 zabiegów przypominających rocznie.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Wskazania Wskazania

  profhiloWskazania do zabiegu Profhilo

  –  odwodnienie, zmęczony wygląd twarzy,

  – zmarszczki na twarzy – zarówno poziome, jak i pionowe,

  – zwiotczała cera,

  – tzw. „chomiki” – czyli opadnięte policzki,

  – utracony kontur twarzy.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Przeciwwskazania Przeciwwskazania

  profhiloNie ma specjalnych przeciwwskazań do zabiegu wypełniania zmarszczek Profhilo poza ogólnymi przeciwwskazaniami do zabiegów medycyny estetycznej – ciążą, karmienie piersią, przyjmowanie niektórych leków. W razie wątpliwości, specjalista w salonie świadczącym wysokiej jakości usługi kosmetyczne doradzi, czy zabieg może być wykonany.

  Należy jednak zachować szczególną ostrożność po wykonaniu innych zabiegów medycyny estetycznej i nie tylko:

  – laser frakcyjny – zalecane są 3-4 tygodnie odstępu,

  – toksyna butulinowa – 2 tygodnie przed zabiegiem,

  – mikrodermabrazja, złuszczanie chemiczne, IPL –  1 – 2 tygodnie przed bądź po,

  – wszelkie zabiegi stomatologiczne – 2 tygodnie przed zabiegiem,

  – zabieg nie powinien być też wykonywany w krótkim czasie po zabiegach medycznych, na przykład po szczepieniu.

  profhilo

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Dlaczego warto? Dlaczego warto?

  Wypełnianie zmarszczek Profhilo to zabieg, którego wykonanie warto rozważyć. Jest niezwykle innowacyjny, ale też przetestowany i bezpieczny. Pomógł już tysiącom kobiet i mężczyzn. Trudno o lepszy zabieg kosmetyczny w Warszawie na wygładzenie i odmłodzenie skóry. Jego efekty to:

  – przywrócenie utraconego owalu twarzy,

  – neutralizowanie opadających policzków („chomiczków”),

  – wygładzenie zmarszczek – zarówno poziomych, jak i pionowych,

  – napinanie skóry,

  – przywrócenie utraconego profilu,

  – nadanie biorewolumetrii,

  – przywrócenie elastyczności i sprężystości cery.

  profhilo

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Cena Cena

  1 zabieg 1200zł/ampułka

  2 zabiegi 2299zł

  profhilo

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Specjaliści J’ADORE INSTYTUT

  Zobacz
  inne zabiegi

  J’adore world

  Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Warszawy Studio urody J`adore Instytut został stworzony z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Warszawie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery. Poznaj nasz salon kosmetyczny Warszawa . Umów wizytę 

  Salon kosmetyczny warszawa - Kosmetyczka Warszawa - Klinika Medycyny estetycznej Warszawa - Gabinet Kosmetyczny Warszawa Wola - depilacja laserowa warszawa - medycyna estetyczna warszawa

  Sprawdź