Wybierz miasto:

RESTYLANE SKINLIFT WARSZAWA

RESTYLANE SKINLIFT WARSZAWA
RESTYLANE SKINLIFT Restylane SKINLIFT to innowacyjne podejście do problemów, jakie niesie za sobą upływ czasu… Opadające policzki, zapadnięta dolina łez, wyraźnie pogłębione fałdy nosowo-wargowe – niedobór naturalnego kwasu hialuronowego, kolagenu oraz elastyny sprawia, że nasza skóra staje się cienka, a także mniej elastyczna i jędrna. Nie tylko na twarzy, ale również na szyi, dekolcie i dłoniach pojawiają się zmarszczki… Utrata podskórnej tkanki tłuszczowej objawia się zapadniętymi policzkami, cieniami pod oczami i suchością, której nie sposób zniwelować żadnym kremem. Kluczem do sukcesu w zakresie szybkiej eliminacji oznak starzenia się skóry jest zabieg Restylane SKINLIFT. Jedno z najpopularniejszych rozwiązań medycyny estetycznej nie tylko rewitalizuje i ujędrnia skórę, ale również modeluje kluczowe dla nas obszary twarzy sprawiając, iż finalnie wygląda ona znacznie młodziej i zdrowiej. Restylane SKINLIFT to nowoczesny zabieg mający na celu przywrócenie skórze dawnej jędrności i blasku. Instytut J’adore oferuje swoim Klientom rozwiązanie o szerokim spektrum działania, oparte na dwóch starannie wyselekcjonowanych produktach: Restylane Perlane i Restylane Skinboosters.

Cena zabiegu: od 1850

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
  Pokaż klauzule informacyjną

  Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
  • Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
  • Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
  • Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

  Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
  • Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
  • Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

  captcha

  JAK WYGLĄDA ZABIEG RESTYLANE SKINLIFT?
  DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST ZABIEG RESTYLANE SKINLIFT?
  WSKAZANIA
  PRZECIWSKAZANIA
  REJONY ZABIEGOWE 
  JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ DO ZABIEEGU RESTYLANE SKINLIFT?
  NAJCZĘSTSZE PYTANIA
  Cennik zabiegów

  JAK WYGLĄDA ZABIEG RESTYLANE SKINLIFT? JAK WYGLĄDA ZABIEG RESTYLANE SKINLIFT?

  Zabieg Restylane SKINLIFT jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia i życia. W czasie iniekcji wykorzystywane są dwa wysokojakościowe specyfiki: Restylane Perlane oraz Restylane Skinboosters. Pierwszy – Restylane Perlane – to mieszanka oparta na stabilizowanym kwasie hialuronowym, odpowiedzialnym za wygładzenie zmarszczek i bruzd. Restylane Skinboosters to głęboko nawilżający i rewitalizujący preparat, który dodatkowo wzmacnia działanie Perlane. Całość szybko i skutecznie redukuje objawy starzenia się skóry, a także nadaje jej zdrowego i młodego wyglądu. Preparaty Restylane zaopatrzone zostały w środek znieczulający. W przypadku Pacjentów o szczególnie wrażliwej skórze, istnieje możliwość zastosowania dodatkowego znieczulenia w postaci maści EMLA. Sam zabieg poprzedzony jest konsultacją lekarską, w czasie której nasz specjalista dobiera koktajl zgodnie z preferencjami oraz rodzajem skóry Pacjenta. Wizyta nie trwa dłużej aniżeli 45 minut.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST ZABIEG RESTYLANE SKINLIFT? DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST ZABIEG RESTYLANE SKINLIFT?

  Zabieg Restylane SKINLIFT sprawdzi się zarówno w przypadku mężczyzn jak i kobiet. Chociaż prezentowane przez nasz Instytut rozwiązanie może być stosowane niezależnie od wieku, Restylane SKINLIFT dedykowany jest do cery dojrzałej, o widocznych zmarszczkach, bruzdach i zmianach spowodowanych nieubłagalnie płynącym czasem. Praktycznie bezbolesny zabieg przypadnie do gustu osobom, które nie chcą bądź nie mogą poddać się ingerencji chirurgicznej.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  WSKAZANIA WSKAZANIA

  Restylane SKINLIFT to wysoce skuteczny, nowoczesny zabieg odmładzający przeznaczony dla wszystkich osób, które nie są zadowolone ze swojego wyglądu. Na prezentowane przez nas rozwiązanie winny zdecydować się panie, które borykają się ze zmarszczkami i bruzdami, a także suchością skóry. Ponadto, SKINLIFT jest nieoceniony, jeśli chodzi o szybką rewitalizację i odmłodzenie. Zabieg ten stworzony został z myślą osobach, które cenią naturalność, zaś nieubłagalnie płynący czas poskutkował w ich przypadku opadającymi policzkami bądź cieniami pod oczami. Dostępne w Instytucie J’adore rozwiązanie przeznaczone jest dla osób, które czują się młode i pragną tak wyglądać – bez utraty jędrności, gęstości, owalu twarzy etc.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  PRZECIWSKAZANIA PRZECIWSKAZANIA

  Zabieg Restylane SKINLIFT jest stanowczo niewskazany w przypadku kobiet w ciąży oraz matek karmiących piersią. Każda wizyta w Salonie poprzedzona jest konsultacją lekarską, w czasie której nasz specjalista oszacuje możliwe ryzyko związane z zabiegiem, w także wykluczy skutki uboczne. Restylane SKINLIFT jest niemożliwe u osób borykających się z chorobą autoimmunologiczną, a także infekcjami bakteryjnymi w miejscu iniekcji. Do przeciwskazań do zabiegu należą również: skłonności do tworzenia przerośniętych blizn, a także aktywna infekcja wirusowa, w tym opryszczka.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  REJONY ZABIEGOWE  REJONY ZABIEGOWE 

  Twarz – czoło (gładzizny między brwiami, poziome zmarszczki czoła), okolice oczu i ust (fałdy wargowo-nosowe), kontur twarzy.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ DO ZABIEEGU RESTYLANE SKINLIFT? JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ DO ZABIEEGU RESTYLANE SKINLIFT?

  Zabieg Restylane SKINLIFT nie wymaga wcześniejszego przygotowania się. Zależnie od indywidualnych potrzeb Pacjenta, lekarz może zdecydować się na aplikację maści znieczulającej bezpośrednio przed iniekcją. Nie zaleca się łączenia zabiegu z innymi rozwiązaniami medycyny estetycznej, w tym z leczeniem laserowym, głębokim peelingiem chemicznym oraz dermabrazją.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  NAJCZĘSTSZE PYTANIA NAJCZĘSTSZE PYTANIA

  1. Jak długo utrzymują się efekty Restylane SKINLIFT?
  Efekty wszystkich zabiegów bazujących na kwasie hialuronowym utrzymują się podobnie – 8 do 12 miesięcy. Zmiany zauważmy już po pierwszym zabiegu. O ilości iniekcji w serii zdecyduje lekarz w czasie konsultacji przed zabiegiem.
  2. Czy po zabiegu Restylane SKINLIFT można wrócić do codziennych obowiązków?
  Zabieg Restylane SKINLIFT nie wymaga żadnej domowej rekonwalescencji. Po wyjściu z gabinetu można wrócić do codziennych obowiązków. Podawane za pomocą iniekcji podskórnej preparaty posiadają środki znieczulające, a co za tym idzie, w większości przypadków zabieg nie posiada skutków ubocznych.
  3. Jakie działania niepożądane mogą wystąpić po zabiegu Restylane SKINLIFT?
  Zabieg Restylane SKINLIFT jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia i życia. Wysoki poziom wrażliwości i niewielki próg bólu mogą skutkować niewielkim obrzękiem bądź zasinieniem w miejscu iniekcji. Skutki uboczne znikają w ciągu kilku do kilkunastu godzin.
  4. Jakich efektów można spodziewać się po zabiegu?
  Restylane SKINLIFT szybko i skutecznie redukuje zmarszczki, wygładza blizny, poprawia kontur twarzy, przywraca skórze utraconą objętość, a także nawilża i odmładza.
  5. Jak często można powtarzać zabieg Restylane SKINLIFT?
  Zabieg można powtarzać – w zależności od utrzymywania się satysfakcjonującego efektu – co 3 – 6 miesięcy.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Cennik zabiegów Cennik zabiegów

  Restylane Skinlift 1850zł zamiast 2200zł!!
  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Specjaliści J’ADORE INSTYTUT

  Zobacz
  inne zabiegi

  J’adore world

  Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Warszawy Studio urody J`adore Instytut został stworzony z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Warszawie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery. Poznaj nasz salon kosmetyczny Warszawa . Umów wizytę 

  Salon kosmetyczny warszawa - Kosmetyczka Warszawa - Klinika Medycyny estetycznej Warszawa - Gabinet Kosmetyczny Warszawa Wola - depilacja laserowa warszawa - medycyna estetyczna warszawa

  Sprawdź