Wybierz miasto:

Nithya

Nithya - terapia kolagenem

Nithya - terapia kolagenem

Kolagen stanowi główny budulec naszej skóry. Wpływa na jej elastyczność, gęstość oraz sprężystość. W skórze występuje najwięcej kolagenu typu I. Z biegiem czasu, po około 25 roku życia, jego ilość się zmniejsza, a włókna kolagenowe ulegają osłabieniu i stają się coraz krótsze. Dodatkowymi czynnikami, które zaburzają naturalną równowagę kolagenową w organizmie są  stres, promieniowanie UV, dym tytoniowy, klimatyzowane pomieszczenia oraz niedostateczna ilość snu. Powodują, że skóra staje się cieńsza i mniej elastyczna, a zmarszczki pojawiają się już około 30 roku życia. Na szczęście dzięki stale rozwijającej się medycynie estetycznej można uzupełnić niedobory kolagenu i spowolnić procesy starzenia się skóry.

Dlaczego Nithya?

Dlaczego Nithya?

Nasz Instytut Urody w Warszawie proponuje zabieg Nithya, który wykorzystuje kolagen typu I i umożliwia uzupełnienie jego niedoborów zarówno na twarzy, jak i na całym ciele. Zapewniamy wysokiej jakości usługi kosmetyczne oraz zabiegi medycyny estetycznej. Oddając swoje ciało w nasze ręce możesz mieć pewność, że będziesz zadowolona z efektów.

Zabieg Nithya to mezoterapia kolagenowa, która jest nieinwazyjnym sposobem na odmłodzenie i regenerację skóry twarzy i ciała. Preparat wykorzystywany do zabiegu zawiera mikrocząsteczki kolagenu typu I, który jest zgodny z kolagenem występującym naturalnie w skórze. Dzięki temu zabieg Nithya jest w pełni bezpieczny, nie powoduje uczuleń i nie wymaga wykonywania testów alergologicznych.

Koszt zabiegu

1100 zł

Czas zabiegu

ok. 30 min.

Znieczulenie

brak

Liczba zabiegów

3 zabiegi

Odstępy

co ok. 3 tygodnie

Obszar

Twarz, szyja, dekolt, ręce

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
  Pokaż klauzule informacyjną

  Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
  • Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
  • Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
  • Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

  Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
  • Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
  • Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

  captcha

  Wskazania do wykonania zabiegu
  Przeciwwskazania do wykonania zabiegu
  Jak przygotować się do zabiegu?
  Jak wygląda zabieg Nithya?
  Efekty zabiegu
  Zalecenia po zabiegu
  Ile zabiegów powinno się wykonać?
  Cennik

  Wskazania do wykonania zabiegu Wskazania do wykonania zabiegu

  Zastanawiasz się nad kuracją kolagenową Nithya, jednak nie jesteś pewna czy terapia sprawdzi się u Ciebie? Zabieg Nithya jest odpowiedni dla osób powyżej 30 roku życia, które chcą wygładzić zmarszczki oraz zredukować blizny i rozstępy. Poniżej przedstawiamy pełną listę wskazań do wykonania kuracji:

  • zmarszczki w okolicy twarzy, oczu, ust, szyi, dekoltu,
  • brak jędrności skóry na brzuchu, udach, pośladkach, ramionach,
  • rozstępy,
  • blizny pooperacyjne i potrądzikowe,
  • utrata poprawnego owalu twarzy.
  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Przeciwwskazania do wykonania zabiegu Przeciwwskazania do wykonania zabiegu

  nithyaPrzed umówieniem się na jakikolwiek proponowany przez nas zabieg kosmetyczny w Warszawie, warto zapoznać się z przeciwwskazaniami. Kuracji Nithya charakteryzuje się małą inwazyjnością i jest bezpieczna dla skóry, jednak w niektórych przypadkach przeprowadzenie terapii nie jest możliwe. Do głównych przeciwwskazań należą:

  • ciąża i okres laktacji,
  • stany zapalne skóry,
  • nowotwory,
  • opryszczka,
  • aktywny trądzik.
  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Jak przygotować się do zabiegu? Jak przygotować się do zabiegu?

  Kuracja kolagenowa Nithya nie wymaga specjalnego przygotowania. Nasz salon kosmetyczny w Warszawie szczegółowo omawia przebieg terapii podczas konsultacji, która poprzedza planowany zabieg. Przeprowadzamy dokładny wywiad oraz ustalamy plan kuracji. Na tydzień przed rozpoczęciem leczenia nie należy przyjmować niesterydowych leków przeciwzapalnych i aspiryny, które zakłócają krzepliwość krwi.

  nithya

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Jak wygląda zabieg Nithya? Jak wygląda zabieg Nithya?

  Przed przystąpieniem do zabiegu nakłada się na miejsce zabiegowe krem znieczulający. Kolagen Nithya jest wstrzykiwany pod skórę. Technika podania preparatu jest podobna do klasycznej mezoterapii igłowej. Wykonuje się nakłucia cienką igłą co 1-1,5 cm. Zabieg trwa od 10 do 30 minut w zależności od obszaru ciała poddawanego kuracji. Zabieg Nithya nie wymaga rekonwalescencji i tuż po jego wykonaniu można wrócić do pracy i codziennych czynności.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Efekty zabiegu Efekty zabiegu

  Zabieg Nithya sprawia, że w skórze zostają uzupełnione niedobory kolagenu. Efektem jest spłycenie zmarszczek, które stają się mniej widoczne. Skóra wygląda młodziej i bardziej promiennie. Blizny zanikowe po trądziku i przebarwiania rozjaśniają się, cera jest zdecydowanie gładsza i lepiej nawilżona. Preparat podany na skórę ciała ujędrnia pośladki, uda, brzuch oraz ramiona. Sprawia, że ciało staje się lepiej nawilżone i elastyczne. Zmniejsza się widoczność blizn oraz rozstępów. Efekty terapii utrzymują się od 12 do 18 miesięcy. W przypadku blizn i rozstępów efekty są trwałe.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Zalecenia po zabiegu Zalecenia po zabiegu

  Bezpośrednio po wykonaniu zabiegu skóra może być delikatnie zaczerwieniona. Efekt może utrzymywać się do kilku dni. W tym czasie należy unikać mocnego pocierania skóry oraz warto stosować kremy łagodzące. Tuż po zabiegu niewskazane jest korzystanie z sauny, solarium lub basenu. Powinno się także unikać bezpośredniej ekspozycji na słońce i używać kremu z filtrem. Uzupełnieniem cyklu zastrzyków jest pianka Nithya z czystym kolagenem, która przywraca naturalną równowagę skóry po zabiegu i pomaga utrzymać efekty kuracji.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Ile zabiegów powinno się wykonać? Ile zabiegów powinno się wykonać?

  Po wykonaniu mezoterapii kolagenowej Nithya specjalista ocenia stan skóry, określa efekty i wyznacza liczbę zabiegów, które zapewnią najlepsze efekty. Zaleca się wykonanie serii zabiegów w celu uzyskania lepszych i bardziej trwałych rezultatów. Aby zoptymalizować działanie kuracji, warto przeprowadzić minimum 3 zabiegi z zachowaniem dwutygodniowego odstępu czasu pomiędzy kolejnymi spotkaniami. Po około trzech miesiącach od zakończenia kuracji można wykonać tak zwany zabieg przypominający, który utrwali działanie całej terapii.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Cennik Cennik

  1 ampułka 1100zł

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Specjaliści J’ADORE INSTYTUT

  Zobacz
  inne zabiegi

  J’adore world

  Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Warszawy Studio urody J`adore Instytut został stworzony z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Warszawie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery. Poznaj nasz salon kosmetyczny Warszawa . Umów wizytę 

  Salon kosmetyczny warszawa - Kosmetyczka Warszawa - Klinika Medycyny estetycznej Warszawa - Gabinet Kosmetyczny Warszawa Wola - depilacja laserowa warszawa - medycyna estetyczna warszawa

  Sprawdź