Wybierz miasto:

Silhouette Soft – nici WARSZAWA

Silhouette Soft – nici WARSZAWA
Silhouette Soft to innowacyjny, wyjątkowo skuteczny oraz przede wszystkim bezpieczny zabieg w  wpływający na poprawę struktury skóry. Kuracja pozytywnie wpływa na zwiększenie jędrności i redukcji oznak starzenia się skóry.  Zabieg przy użyciu nici  Silhouette Soft pozwala skorygować objętość skóry w okolicy jarzmowej oraz przy uniesieniu brwi, a także wpływa na poprawę wyglądu policzków.  Silhouette Soft to kuracja oparta  na biowchłanialnych niciach, które dzięki zastosowaniu specjalnym stożkom, które  zakotwiczają się w tkance skórnej,  wpływają na zwiększenie  napięcia skóry,  co wywołuje uniesienie tkanki pozbawionej jędrności. Procedura  wykonywany jest przy zastosowaniu  znieczulenia miejscowego, trwa około godziny.  Efekt zabiegu zazwyczaj utrzymuje się od 12-18 miesięcy.  Wykorzystywane do zabiegu nici są w pełni wchłanialne, gdyż  zostały zrobione z kwasu glikolowego i polimlekowego.  Nici Silhouette Soft można łączyć z innymi metodami  z zakresu medycyny estetycznej np.  w kwas hialuronowy lub toksyną botulinową-  dzięki zastosowaniu terapii łączonych uzyskujemy jeszcze lepsze bardziej naturalne i satysfakcjonujące  efekty. Dzięki kuracji twarz odzyskuje naturalny, promienny młodzieńczy wygląd.  Zabieg  jest procedurą niezwykle szybką,  komfortową, która nie wymaga od pacjenta  hospitalizacji.

Cena zabiegu: od 2200

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
  Pokaż klauzule informacyjną

  Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
  • Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
  • Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
  • Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

  Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
  • Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
  • Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

  captcha

  ZALETY ZABIEGU
  EFEKTY ZABIEGU

  ZALETY ZABIEGU ZALETY ZABIEGU

  • Zalety: 
   • Brak okresu hospitalizacji,
   • Bezpieczeństwo zabiegowe, 
   • Brak nacięć.
   • Efekty bezpośrednio po zabiegu,
   • Dwukierunkowe działanie: odmłodzenie i poprawa jędrności skóry,
   •  Szybkość zabiegu  – trwa około 30min – 60 minut 
   • Zabieg  gwarantuje naturalne efekty i może być łączony z zabiegami z toksyną botulinową czy kwasem hialuronowym
   • Długotrwałe działanie – do 18 miesięcy
  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  EFEKTY ZABIEGU EFEKTY ZABIEGU

  • Efekty:
   • Redukcja oznak starzenia,
   • Korekcja zwiotczeń skóry – twarzy i szyi
   • Przywrócenie objętości skóry w okolicy jarzmowej, 
   • poprawa wyglądu policzków uniesienie brwi,
  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Specjaliści J’ADORE INSTYTUT

  Zobacz
  inne zabiegi

  J’adore world

  Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Warszawy Studio urody J`adore Instytut został stworzony z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Warszawie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery. Poznaj nasz salon kosmetyczny Warszawa . Umów wizytę 

  Salon kosmetyczny warszawa - Kosmetyczka Warszawa - Klinika Medycyny estetycznej Warszawa - Gabinet Kosmetyczny Warszawa Wola - depilacja laserowa warszawa - medycyna estetyczna warszawa

  Sprawdź