Wybierz miasto:

Głęboki lifting skóry

Głęboki lifting skóry

Głęboki lifting skóry Fotona

Czy lifting może odbywać się bez skalpela, bez bólu i rekonwalescencji? Czy istnieje możliwość silnego odmłodzenia skóry bez jednoczesnego uszkodzenia naskórka? Czy możliwe jest, aby zabieg wykonywany w porze lunchu był niemalże równie skuteczny jak silne zabiegi chirurgiczne?

Frakcjonowanie 3D laserem FOTONA to rewolucyjny zabieg powodujący radykalne odmłodzenie skóry właściwej. Zabieg to nowatorska i bardzo efektywna metoda redukcji zmarszczek, wpływająca na poprawę ujędrnienia i napięcia skóry.

Laser powoduje mikrouszkodzenia termiczne głęboko w skórze. Powstałe w wyniku tego podrażnienia silnie stymulują kolagen oraz włókna kolagenowe. W porównaniu do zabiegów klasycznego frakcjonowania ablacyjnego i nieablacyjnego mikrouszkodzenia te powstają o wiele głębiej, wobec czego efekt zabiegów będzie mocniejszy.

Frakcjonowanie 3d to pierwsza nieablacyjna metoda laserowa do służąca do silnego naciągania skóry, odmładzania skóry – do liftingu skóry.  W porównaniu do innych laserowych zabiegów odmładzających, frakcjonowanie 3d jest zabiegiem delikatnym, nieablacyjnym skutecznie redukującym objawy starzenia.

FRAKCJONOWANIE 3D NA CZYM POLEGA?

Nowa rewolucyjna metoda Fotony Frac3® (frakcjonowanie 3D) tworzy mikrouszkodzenia termiczne głęboko w skórze. Powstałe podrażnienia stymulują w konsekwencji kolagen oraz włókna kolagenowe. W porównaniu do metod klasycznego frakcjonowania ablacyjnego i nieablacyjnego mikrouszkodzenia te powstają o wiele głębiej, zatem efekt jaki osiągniemy będzie mocniejszy. Jest to pierwsza nieablacyjna metoda laserowa do mocnego naciągania skóry. Zabieg silnie stymuluje, odmładza i odświeża skórę.

 

głęboki lifting

od 300zł

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
  Pokaż klauzule informacyjną

  Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
  • Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
  • Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
  • Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

  Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
  • Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
  • Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

  captcha

  O ZABIEGU
  Dla kogo?
  Ile zabiegów?
  Efekty zabiegu
  LASER FOTONA
  Przeciwskazania:
  CENNIK

  O ZABIEGU O ZABIEGU

  W procesie starzenia skóry włókna kolagenowe zmieniają swoją strukturę co w efekcie doprowadza do utraty elastyczności, wiotkością, zmiany owalu twarzy czy pojawienia się zmarszczek. Jest to efekt zmniejszenia ilości włókien kolagenowych orazfotona zmianami w ich strukturze.

  FOTONA to najnowocześniejszy laser Nd:Yag neodymowo – jagowy o długości fali  świetlnej 1064nm. Urządzenie należy do najlepszych i najgłębiej penetrujących laserów na rynku światowym, dzięki czemu laser może niszczyć naczynia o dużej średnicy głęboko schowane pod skórą i jednocześnie silnie ją stymulować. Poprzez homogeniczną penetracje, Fotona ma bardzo szerokie spectrum zastosowania oraz minimalizuje ryzyko uszkodzenia tkanek. Laser Fotona jest najszybszym i najbezpieczniejszym laserem na rynku.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Dla kogo? Dla kogo?

  Zabieg frakcjonowanie 3d przeznaczony jest dla osób dojrzałych, pragnących zwiększenia napięcia, odmłodzenia i ujędrnienia skóry.  Zabieg polecany jest wszystkim tym, którzy pragną poprawić strukturę skóry oraz spłycić zmarszczki przy jednoczesnej poprawię gęstości skóry.

  Dzięki zabiegowi frakcjonowania 3d skóra staje się gładsza i delikatniejsza.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Ile zabiegów? Ile zabiegów?

  Już po pierwszym zabiegu widoczna będzie poprawa skóry, jednak optymalny efekt zapewni seria zabiegów. Średnio przewiduje się od 3-6 zabiegów w odstępach 2 – 4 tygodniowych.

  Regularności wizyt wpływa na efektywność zabiegów, ponieważ późniejsze zabiegi  powodują utrzymanie kolagenu w fazie wzrostu pozytywnego w celu utrzymania i wzmocnienia wyników.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Efekty zabiegu Efekty zabiegu

  Zabieg pozwala na radykalne odmłodzenie skóry. Frkacjonowanie 3d to nowy i niezwykle efektywny sposób redukcji zmarszczek przy jednoczesnym ujędrnieniu  i poprawie napięcia skóry.

  Laser  Fotona BTL wnikając głęboko do skóry właściwej powoduje:

  • Redukcję zmarszczek
  • Poprawia napięcie skóry
  • Ujędrnia skórę

  Efekt to bardziej gładka i napięta oraz rozjaśniona skóra, o zdrowym blasku.

  Zmarszczki będą spłycać się przez 12 miesięcy po wstępnym leczeniu, ponieważ laser stymuluje naturalny proces odnowy skóry.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  LASER FOTONA LASER FOTONA

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Przeciwskazania: Przeciwskazania:

  • Ciąża
  • Rozrusznik serca
  • Cukrzyca
  • Zaburzenia krzepnięcia
  • Epilepsja
  • Opalenizna, aktywne opalanie, stosowanie samoopalaczy (do 2 tyg przed zabiegiem)
  • Skłonność do przebarwień
  • Aktywne zmiany wirusowe lub bakteryjne na skórze np. opryszczka
  • Stosowanie niektórych leków światłouczuleniowych, retinoidów, ziołowych wywarów lub silnych terapii (konieczna jest dodatkowa konsutacja)
  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  CENNIK CENNIK

  FRAKCJONOWANIE 3D – głęboki lifting skóry

  Jest to unikalny zabieg, który umożliwia radykalne odmłodzenie skóry. Nowy i niezwykle efektywny sposób redukcji zmarszczek przy jednoczesnym ujędrnieniu  i poprawie napięcia skóry.

  PROMOCYJNE CENY:

  PROMOCJA!!!

  379zł a zabieg na twarz

  499zł na twarz, szyję i dekolt

  W PAKIECIE JESZCZE TANIEJ!

  1699ZŁ za 5 zabiegów na twarz zamiast 2500zł

  2099zł za 5 zabiegów na twarz, szyję, dekolt zamiast nawet 5000zł

  Regularne ceny

  FRAKCJONOWANIE 3D – głęboki lifting skóry
  twarz 600 – 900 zł
  czoło 200 – 300 zł
  szyja 400 zł
  dekolt 350 – 600 zł
  ramiona 500 – 900 zł
  przedramiona 500 – 900 zł
  dłonie 200 – 350 zł
  plecy 600 – 800 zł
  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Specjaliści J’ADORE INSTYTUT

  Zobacz
  inne zabiegi

  J’adore world

  Salon kosmetyczny Kraków

  Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Krakowa. Studio urody J`adore Instytut zostało stworzone z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Krakowie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery. Dzięki bogatej ofercie produktów i najnowocześniejszemu sprzętowi nasz salon kosmetyczny oferuje szeroką gamę usług laserowych, zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej. Salon kosmetyczny Kraków - Kosmetyczka Kraków - Salon urody Kraków

  Zapraszamy!

  Sprawdź