fbpx

Wybierz miasto:

FOTOODMŁADZANIE KRAKÓW

FOTOODMŁADZANIE KRAKÓW

Fotoodmładzanie to jeden z ulubionych zabiegów estetycznych zarówno kobiet jak i mężczyzn. Zabieg umożliwia w sposób całkowicie bezpieczny i komfortowy usunąć wiele drażniących i szpecących plam skórnych w okolicach twarzy, dekoltu, szyj i na rękach.

Fotoodmładzanie Alma Harmony XL to wysoce skuteczny zabieg polegający na pobudzeniu skóry do odnowy i regeneracji poprzez działanie światła lasera medycznego. Zabieg jest kuracją globalnie odmładzającą, ze względu na to, że nietylko powoduje odnowę skóry, zniwelowanie drobnych zmarszczek, przebarwień posłonecznych, piegów czy rozszerzonych porów, ale i służy całościowej poprawie jakości skóry. Fotoodmładzanie jest zabiegiem bezbolesnym, stosunkowo szybkim.

O ZABIEGU

Zabieg fotoodmładzania nie wymaga znieczulenia i jest praktycznie bezbolesny. Po konsultacji z lekarzem lub kosmetologiem oraz ustaleniu planu kuracji, na skórę aplikowany jest specjalny żel - następnie przy użyciu odpowiednio dobranej głowicy lasera wykonywana jest seria strzałów lasera. Bezpośrednio po zabiegu fotoodmładzania skóra jest delikatnie zaczerwieniona, jednak zabieg nie wymaga rekonwalescencji i praktycznie zaraz po nim, można wrócić do codziennych obowiązków. fotoodmładzanie

Zabieg trwa ok. 40 min. Zabieg wykonywany jest przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu - lasera Harmony Alma Lasers.

Rezultaty zabiegu nie są widoczne od razu po wykonanym zabiegu. Pierwsze różnicę widzimy mniej więcej miesiącu od zabiegu.

Aby osiągnąć całkowity efekt należy wykonać ok 4 zabiegów.

Pełen rezultat widoczny jest w przeciągu od 3-6 miesiącach po zakończonej terapii fotoodmładzania.

fotoodmładzanie

Cena zabiegu:  od 300

Koszt zabiegu

od 250zł

Czas zabiegu

od 30-50min

Znieczulenie

Nie wymagane

Liczba zabiegów

Seria 4 zabiegów

Odstępy

Co 2-3 tyg.

Obszar

Twarz, szyja, dekolt, ramiona, ręce

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
Pokaż klauzule informacyjną

Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
• Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
• Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
• Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
• Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
• Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
• Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

captcha

FOTOODMŁADZANIE PRZECIWWSKAZANIA:
PO ZABIEGU FOTOODMŁADZANIA:
DLA KOGO?
GALERIA PRZED I PO
CENNIK ZABIEGÓW W SALONIE W KRAKOWIE

FOTOODMŁADZANIE PRZECIWWSKAZANIA: FOTOODMŁADZANIE PRZECIWWSKAZANIA:

 • ciąża;
 • opalenizna i stosowanie samoopalacza
 • stosowanie leków i ziół światłouczulających,
 • retinodidów
 • cukrzyca,
 • bielactwo;
 • aktywne infekcje lub rany na leczonym obszarze
 • tendencja do bliznowacenia;
 • zażywanie aspiryny (1 tydzień przed zabiegiem)
 • stosowanie Beata karotenu
 • harmony-elite
Umów wizytę Rezwerwacja online

PO ZABIEGU FOTOODMŁADZANIA: PO ZABIEGU FOTOODMŁADZANIA:

Po kuracji wskazane jest silne nawilżanie skóry, ze względu na występujące przesuszanie się. W celu uzyskania zadowalających zabiegów powinno wykonać się serię około 4-5 zabiegów.

Bezpośrednio po zabiegu fotoodmładzania można zaobserwować rumień, obrzęk, przesuszenie skóry, pieczenie. Po zabiegu należy unikać promieniowania słonecznego i stosować wysokie filtry zabezpieczające.

Umów wizytę Rezwerwacja online

DLA KOGO? DLA KOGO?

Zabieg przeznaczony jest dla osób borykających się ze:

 • starzejącą się skórą
 • zmarszczkami, zmianami skórnymi
 • rumieniem
 • przebarwieniami
 • piegami
 • szarą i starzejącą się skórą
Umów wizytę Rezwerwacja online

GALERIA PRZED I PO GALERIA PRZED I PO

Umów wizytę Rezwerwacja online

CENNIK ZABIEGÓW W SALONIE W KRAKOWIE CENNIK ZABIEGÓW W SALONIE W KRAKOWIE

 

Czoło 280zł
Policzki 300zł
Twarz 450zł
Szyja 300 zł
Dekolt 400 zł
Twarz + Szyja 600 zł
Twarz + Szyja + Dekolt 800 zł
Ramiona 600zł
Dłonie 450zł

Kupując pakiet 4 zabiegów na twarz zapłacisz 1400zł zamiast 1800zł

Twarz, szyja, dekolt pakiet 4 zabiegów 2800zł zamiast 3200zł

Umów wizytę Rezwerwacja online

Zobacz
inne zabiegi

J’adore world
Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Krakowa. Studio urody J`adore Instytut zostało stworzonę z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Krakowie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery. Dzięki bogatej ofercie produktów i najnowocześniejszemu sprzętowi nasz salon kosmetyczny oferuje szeroką gamę usług laserowych, zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej. Oprócz najnowocześniejszej technologii, na wysoką jakość naszego Instytutu Urody wpływają przede wszystkim wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści. Zapraszamy!
Sprawdź