Wybierz miasto:

Bandaże Arosha oraz bodywrapping

Bandaże Arosha oraz bodywrapping

Body Wrapping. Pielęgnacyjny zabieg na ciało, wspomagający zabiegi modelująco-wyszczuplające. Body Wrapping przywraca skórze jędrność i elastyczność niweluje cellulit, sprawia, że skóra jest gładsza, odświeżona. Zabieg polega na nałożeniu na skórę aktywnego preparatu wyszczuplająco – modelującego oraz owinięciu ciała specjalną folią. Zabieg sprawdza się w przypadku takich obszarów jak nogi, uda, pośladki, brzuch. Body Wrapping sprawia, że skóra jest elastyczniejsza, gładsza, a cellulit i rozstępy delikatnie spłycone.

Zabieg polecany jest w serii, może być łączony z innymi zabiegami wyszczuplającymi.

CZYM JEST BODY WRAPPING

Body wrapping to zabieg wyszczuplający, który składa się z dwóch etapów. Na początku nakłada się na ciało specjalne preparaty kosmetyczne dostosowane do potrzeb skóry, które przede wszystkim modelują i ujędrniają skórę oraz działają antycellulitowo. Następnie ciało owija się specjalną folią, która przyspiesza przenikanie składników aktywnych z kosmetyków do wnętrza skóry. Folia działa również jak termiczna okluzja, przez co zabieg wykazuje bardzo dobre właściwości wyszczuplające na:

 • Uda
 • Pośladki
 • Brzuch
 • Ramiona

Zabieg można stosować na całe ciało lub tylko na wybrane obszary, które potrzebują wymodelowania, odchudzenia lub regeneracji. Zabieg jest przyjemny i bezbolesny. Najlepsze efekty daje wtedy, gdy jest wykonywany w serii kilku zabiegów.

Decydując się na zabieg, nie powinno się zapominać o zdrowej diecie i przynajmniej umiarkowanej aktywności fizycznej. Łącząc ze sobą te trzy elementy, uzyskamy spektakularne i szybkie efekty. Podczas serii zabiegów istotne jest również odpowiednie nawadnianie ciała, czyli wypijanie przynajmniej 2-3 litrów wody dziennie. Jest to ważne głównie z tego powodu, że terapia body wrapping działa również detoksykująco.

Zabieg warto wykonać w renomowanych gabinetach kosmetycznych, w których pracuje się na najlepszych profesjonalnych kosmetykach wyszczuplających.

body wrapping kraków

Cena zabiegu: od 70 

Koszt zabiegu

od 70 zł

Czas zabiegu

ok. 90 min.

Znieczulenie

nie

Liczba zabiegów

seria 1 - 4

Odstępy

ok. 7 dni

Obszar

uda, pośladki, ramiona

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
  Pokaż klauzule informacyjną

  Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
  • Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
  • Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
  • Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

  Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
  • Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
  • Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

  captcha

  JAK DZIAŁA BODY WRAPPING
  EFEKTY BODY WRAPPINGU
  DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST ZABIEG BODY WRAPPINGU
  BODY WRAPPING - PRZECIWSKAZANIA
  CENNIK ZABIEGÓW W SALONIE W KRAKOWIE

  JAK DZIAŁA BODY WRAPPING JAK DZIAŁA BODY WRAPPING

  Wysoką skuteczność działania tego zabiegu zawdzięczamy dwóm rzeczom. Przede wszystkim profesjonalnym kosmetykom, które są bogate w różnorodne składniki aktywne o działaniu wyszczuplającym i poprawiającym wygląd skóry. Najczęściej są to kremy i maseczki z olejkiem cynamonowym oraz składnikami aktywnymi pochodzenia morskiego. Drugim ważnym aspektem tego zabiegu jest technika. Kluczowe jest przede wszystkim to, że ciało owija się folią, która powoduje pewien ucisk pobudzający krążenie podskórne. Istotne jest również to, że nakładając folię w określonym kierunku doprowadzamy do szybkiego i skutecznego wydalenia toksyn z organizmu. Dzięki temu dochodzi do wzmożonego krążenia krwi i limfy, a tym samym do lepszego dotlenienia komórek skóry i wydalenia z niej nadmiaru wody oraz szkodliwych produktów przemiany materii.

  body wrapping kraków

  Body wrapping przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej, wyszczupla, wygładza i nawilża skórę, ujędrnia ciało, likwiduje cellulit i ogólnie poprawia wygląd skóry i kształt sylwetki.

  W naszym salonie kosmetycznym można wykonać body wrapping jako samodzielny zabieg lub jako jeden z elementów bardziej rozbudowanej terapii wyszczuplającej lub antycellulitowej. Bardzo dobre efekty daje również wtedy, gdy jest połączony z masażem manualnym lub bańką chińską.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  EFEKTY BODY WRAPPINGU EFEKTY BODY WRAPPINGU

  zaleceniaBody wrapping jest jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów wyszczuplających. Jest to związane przede wszystkim z atrakcyjną ceną zabiegu oraz doskonałymi efektami.

  Czego się można spodziewać po pierwszym zabiegu?

  Już po pierwszym zabiegu klientki zauważają u siebie wyraźną zmianę kondycji skóry. Staje się ona gładsza, lepiej nawilżona, promienna i wyraźnie odświeżona. Poszarzały naskórek odzyskuje młodzieńczy naturalny kolor. Ciało jest jędrne i bardzo gładkie.

  Niektóre panie już po pierwszym zabiegu widzą, że zgubiły kilka centymetrów w obwodach. Najczęściej jest to związane z dużą utratą toksyn oraz nadmiaru wody, która wcześniej tworzyła brzydki efekt opuchniętej sylwetki.

  Czego się można spodziewać po kilku zabiegach lub po całej serii?

  Po kilku zabiegach efekty się pogłębiają. Sylwetka jest wyraźne wymodelowana i szczuplejsza. Znikają kolejne centymetry. I co ważniejsze – nie powracają. Naskórek jest świeży i oczyszczony. Nie pojawiają się żadne nowe wypryski. Ciało odzyskuje piękny koloryt. Jest jędrne, gładkie i elastyczne.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST ZABIEG BODY WRAPPINGU DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST ZABIEG BODY WRAPPINGU

  pytanieZabieg body wrapping polecamy każdej kobiecie, która w przyjemny sposób chce wymodelować sylwetkę i zgubić kilka nadprogramowych kilogramów. Równie często korzystają z niego także szczupłe osoby, którym zależy przede wszystkim na ujędrnieniu ciała lub poprawie wyglądu skóry.

  Body wrapping polecany jest także paniom, które mają silnie przesuszoną i niedotlenioną skórę oraz rozstępy, ponieważ już po pierwszym zabiegu można zobaczyć wyraźne odświeżenie kolorytu skóry.

  Body wrapping jest doskonałym zabiegiem również dla tych osób, które są niecierpliwe i chcą możliwie jak najszybciej zobaczyć widoczne efekty. Przed zabiegiem dokonuje się dokładnego pomiaru ciała, by zarówno po pierwszym body wrappingu, jak i po całej serii móc sprawdzić, ile dokładnie centymetrów ubyło.

  body wrapping kraków

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  BODY WRAPPING - PRZECIWSKAZANIA BODY WRAPPING - PRZECIWSKAZANIA

  przeciwwsakazaniaBody wrapping jest przyjemnym i bezpiecznym zabiegiem. Nie jest inwazyjny, ale jak każdy zabieg kosmetyczny nie może być wykonywany bezwzględnie u wszystkich. Warto wiedzieć, że są pewne okoliczności, które nie są wskazaniem do wykonania zabiegu. Zaliczamy do nich przede wszystkim:

  • Ciąża
  • Żylaki, problemy skórne, naczynka i skóra delikatna
  • przebyte niedawno operacje
  • zatory naczyniowe, problemy sercowe
  • ostre infekcje (np. grypa)
  • wysokie ciśnienie krwi
  • choroby nerek

  Przeciwwskazaniem jest także okres karmienia piersią oraz niedawno przebyte operacje.

  body wrapping kraków

  Warto pamiętać o tym, że bezpośrednio po zabiegu skóra może być bardziej podatna na szkodliwe działanie promieni słonecznych, dlatego przez 1-2 dni nie powinno się opalać ani korzystać z solarium.

  Przeciwskazaniem jest także uczulenie na kosmetyki stosowane podczas zabiegu, chociaż najczęściej w tym przypadku można zastosować zamienniki, np. rezygnując z kremów z olejkiem cynamonowym na rzecz innych preparatów.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  CENNIK ZABIEGÓW W SALONIE W KRAKOWIE CENNIK ZABIEGÓW W SALONIE W KRAKOWIE

  BODY WRAPPING – ZABIEGI WYSZCZUPLAJĄCE SPA
  1 zabieg na 1 partię 70 zł
  Pakiet 5 zabiegów na 1 partię 300 zł
  BANDAŻE AROSHA
  1 zabieg na 1 partię 199 zł
  Pakiet 4 zabiegów na 1 partię 749 zł
  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Specjaliści J’ADORE INSTYTUT

  Zobacz
  inne zabiegi

  J’adore world

  Salon kosmetyczny Kraków

  Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Krakowa. Studio urody J`adore Instytut zostało stworzone z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Krakowie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery. Dzięki bogatej ofercie produktów i najnowocześniejszemu sprzętowi nasz salon kosmetyczny oferuje szeroką gamę usług laserowych, zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej. Salon kosmetyczny Kraków - Kosmetyczka Kraków - Salon urody Kraków

  Zapraszamy!

  Sprawdź