Wybierz miasto:

Aqualyx usuwanie tkanki tłuszczowej Kraków

Aqualyx usuwanie tkanki tłuszczowej Kraków

Aqualyx to jeden z najlepszych na rynku produktów medycznych, którego głównym zadaniem jest rozbicie i zniwelowanie miejscowo zlokalizowanej tkanki tłuszczowej. Produkt powoduje trwałe niszczenie komórek tłuszczowych a następnie przetransportowanie ich do wątroby oraz wydalenie przez organizm. Jest to jedyna swojego rodzaju liposukcja bez skalpela – alternatywa dla chirurgicznej liposukcji.

Aqualyx to obecnie jedyny na świecie materiał medyczny zarejestrowanym ze znakiem CE do redukcji miejscowo występującej tkanki tłuszczowej, techniką intralipoterapii. Produkt jest wysoce skuteczny i trwale niszczy tkankę tłuszczową. 

Zabieg intralipoterapii polega na podaniu preparatu Aqualyx bezpośrednio do tkanki tłuszczowej poprzez iniekcje czyli wkłucie specjalistyczną igłą. Aqualyx wprowadzony w tkankę tłuszczową powoduje niszczenie komórek tłuszczowych, które następnie fizjologicznie usuwane są z organizmu. Zabieg jest praktycznie bezbolesny i trwa około 30 minut. Po zabiegu może być odczuwalne lekkie swędzenie, pieczenie oraz tkliwość miejsca poddawanego zabiegowi – to efekty świadczące o skuteczności i działaniu podanego roztworu. Po zabiegu pacjent od razu może wrócić do codziennych czynności, jedynie przez kilka dni może być widoczne zaczerwienienie i obrzęk oraz mogą pojawić się krwiaki w miejscu iniekcji. Jest to normalna reakcja organizmu na zabieg, która ustępuje samoistnie.

Aqyalyx to produkt:

  • bezpiecznie i wysoce skuteczny
  • nieinwazyjny
  • efekty zabiegu widoczne są już po pierwszych zabiegach
aqualyx

Cena zabiegu:  od 350

Koszt zabiegu

od 350 zł

Czas zabiegu

od 20 min.

Znieczulenie

nie

Liczba zabiegów

seria, 1- 4

Odstępy

4 tyg.

Obszar

podbródek, ramiona, uda, brzuch

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
  Pokaż klauzule informacyjną

  Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
  • Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
  • Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
  • Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

  Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
  • Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
  • Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

  captcha

  JAKIE OKOLICE CIAŁA MOŻNA PODDAĆ ZABIEGOWI?
  AQUALYX - ZABIEG
  PRZECIWWSKAZANIA
  Cena zabiegu:

  JAKIE OKOLICE CIAŁA MOŻNA PODDAĆ ZABIEGOWI? JAKIE OKOLICE CIAŁA MOŻNA PODDAĆ ZABIEGOWI?

  zalecenia

  Aqualyx fantastycznie sprawdza się w przypadku modelowania takich partii ciała jak m.in.:

  • okolice ramion, otłuszczenia rąk
  • okolice kolan
  • uda, pośladki
  • podbródek, żuchwa
  • nadmierne otłuszczenie w okolicach brzucha
  • bryczesy

  Najlepsze efekty osiąga się w przypadku osób borykających się z problémem miejscowego otłuszczenia, które ciężko wymodelować mimo ćwiczeń. Aqualyx nie jest produktem odchudzającym a modelującym i rzeźbiącym.

  aqualyx

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  AQUALYX - ZABIEG AQUALYX - ZABIEG

  pytaniePo konsultacji z lekarzem oraz wywiadzie lekarskim lekarz podaje techniką iniekcji bezpośrednio do tkanki tłuszczowej preparat Aqualyx. Ilość wkłuć jest minimalna, zabieg jest praktycznie bezbolesny, występuje delikatne uczucie rozpierania.

  Po zabiegu można wrócić do codziennych czynności. W miejscu podanie preparatu występuje delikatny obrzęk, zaczerwienienie, uczucie świądu lub delikatne pieczenie, które ustępuje w kilka dni po zabiegu.

  Efekt modelowania i zmniejszenia ilości tkanki tłuszczowej spiętrza się stopniowo.

  Ilość zabiegów i częstotliwość ustalana jest indywidualnie z lekarzem po bezpośredniej konsultacji.

  aqualyx

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  PRZECIWWSKAZANIA PRZECIWWSKAZANIA

  przeciwwsakazania

  • problemy z nerkami lub wątrobą, tarczyca, cukrzyca
  • stosowanie leków rozrzedzających krew
  • ciąża, karmienie piersią

  Możliwe objawy niepożądane:

  • zaczerwienienie skóry
  • obrzęk
  • siniaki
  • uczucie dyskomfortu w miejscu podania
  • świąd, pieczenie
  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Cena zabiegu: Cena zabiegu:

  Aqualix, Dermastabilon od 350 zł (w zależności od ilości zużytego preparatu)

  aqualyx

  Zobacz: Skuteczne zabiegi wyszczuplające

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Specjaliści J’ADORE INSTYTUT

  Zobacz
  inne zabiegi

  J’adore world

  Salon kosmetyczny Kraków

  Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Krakowa. Studio urody J`adore Instytut zostało stworzone z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Krakowie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery. Dzięki bogatej ofercie produktów i najnowocześniejszemu sprzętowi nasz salon kosmetyczny oferuje szeroką gamę usług laserowych, zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej. Salon kosmetyczny Kraków - Kosmetyczka Kraków - Salon urody Kraków

  Zapraszamy!

  Sprawdź