+48 12 26 14 443

ACCENT XL – TERMOLIFTING CIAŁA I TWARZY

ACCENT XL – TERMOLIFTING CIAŁA I TWARZY
ACCENT XL to niezwykle zaawansowana technologicznie platforma laserowa mająca za zadanie poprawę jędrności, napięcia i gęstości skóry a co za tym idzie – służąca redukcji zmarszczek, modelowaniu sylwetki oraz redukcji cellulitu. Zabieg Accent XL to skuteczna metoda termoliftingu skóry twarzy, szyi czy dekoltu. Kuracja Accent XL znakomicie sprawdza sie w przypadku takich problemów jak utrata właściwego owalu twarzy, zmarszczki, brak jędrności skóry po przebytej ciąży lub odchudzaniu czy zwiotczeniu okolic dekoltu, kolan, czy ramion. Urządzenie modeluje i delikatnie wyszczupla wybrany obszar ciała. Kuracja urządzeniem Accent XL jest bezbolesna, bezpieczna i wysoce efektywna. Accent XL jest obecnie jednym z najskuteczniejszych na rynku światowym urządzeń do radiofrekwencji. Efekty kuracji widoczne są praktycznie po kilku sesjach – dochodzi do poprawy napięcia skóry i jej odmłodzenia, zwiększenia jędrności oraz wymodelowania wybranego obszaru.  

Cena zabiegu: od 300

Zarezerwuj Rezwerwacja online
Zadzwoń 12 261 44 43 Numer kontaktowy

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.

 • Zabieg: ACCENT XL – TERMOLIFTING CIAŁA I TWARZY
 • ACCENT XL - JAK DZIAŁA?
  O ZABIEGU
  EFEKTY
  PO ZABIEGU
  PRZECIWWSKAZANIA
  GALERIA PRZED I PO
  Cennik zabiegów

  ACCENT XL - JAK DZIAŁA? ACCENT XL - JAK DZIAŁA?

  Podczas kuracji w skutek działania siły radiofrekwencji dochodzi do podgrzania skóry właściwej do 40-44 stopni C, dzięki temu następuje uszkodzenie kolagenu, stymulowanie fibroblastów do produkcji, odnowy oraz dochodzi do skrócenia włókien kolagenowych. Skutkuje to zwiększeniem jędrności skóry, jej gęstości oraz elastyczności. Dzięki wyjątkowej głowicy Uniform również leczenie cellulitu nie stanowi już problemu. Specjalna opatentowana głowica nietylko działa niczym drenaż limfatyczny, ale i stymuluje skórę poprzez działanie radiofrekwencji. Wyjątkową skuteczność urządzenia Accent XL zapewnia połączenie głowic Uniform, Bipolar i Uniform, dzięki którym możliwe jest dostosowanie kuracji do indywidualnych potrzeb pacjenta.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  O ZABIEGU O ZABIEGU

  Pojedynczy zabieg trwa od 30 do 90 minut – czas zależy od wielkości leczonego obszaru. W zakresie modelowania obszarów twarzy, szyi czy dekoltu sugeruje się wykonanie około 4-6 zabiegów co 14-26 dni. W zakresie modelowania i kształtowania sylwetki zabieg powinno się powtórzyć od 6-8 razy. W celu podtrzymania efektów, rekomenduje się wykonanie 1 zabiegu co mniej więcej 6 miesięcy.

   

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  EFEKTY EFEKTY

  Zniwelowanie takich problemów jak:

  • miejscowe otłuszczenia (np. okolic podbródka, „bryczesów”),
  • wiotkość skóry (w okolicy brzucha, ramion, owalu twarzy),
  • redukcja cellulitu,
  • spłycenie zmarszczek,
  • poprawa konturu twarzy,
  • poprawa jędrności skóry
  Umów wizytę Rezwerwacja online

  PO ZABIEGU PO ZABIEGU

  • zalecane jest zwiększone picie wody i płynów – mniej więcej 2,5litra przez okres 3 dni
  • sugeruje się unikanie gorących kąpieli do 2 dni po zabiegu
  • należy nawilżać skórę
  Umów wizytę Rezwerwacja online

  PRZECIWWSKAZANIA PRZECIWWSKAZANIA

  • rozrusznik serca, pompa insulinowa oraz duże implanty metalowe
  • problemy z rytmem serca oraz choroba wieńcowa,
  • złote nici
  • ciąża
  • nowotwory, choroby autoimmunologiczne

  Zabiegi można łączyć z innymi kuracjami np. Z peelingami medycznymi, pixelem, pixel rf, fotoodmładzaniem.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  GALERIA PRZED I PO GALERIA PRZED I PO

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Cennik zabiegów Cennik zabiegów

  Obszar cena
  Twarz 450,00 zł
  Twarz i szyja 650,00 zł
  Brzuch 500,00 zł
  Jeden obszar – Bipolar + Uniform (uda lub łydki lub pośladki) 500,00 zł
  Jeden obszar Uniform 350,00 zł

  PROMOCJA

  Promocyjne pakiety to:
  – PAKIET JĘDRNOŚĆ – 4 zabiegi na 1 partię ciała (np. uda, pośladki lub brzuch, w skład pakietu wchodzą 2 zabiegi uniform i 2 zabiegi uniform z bipolarem) w cenie 1199zł zamiast 1600zł
  – PAKIET SUPER FIT – 4 zabiegi na 2 partie ciała (np. uda i brzuch lub uda i pośladki, w skład pakietu wchodzą 2 zabiegi uniform i 2 zabiegi uniform z bipolarem na 2 partie ciała) w cenie 1999zł zamiast 3200zł
  – GLOBALNE WYSZCZUPLENIE (4 zabiegi na 2 partie ciała Accent Xl z zabiegami wyszczuplającymi Arosha i drenażu albo bańki chińskiej) w cenie 2490zł zamiast 4100zł

   

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Zobacz
  inne zabiegi

  J’adore world
  Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Krakowa. Studio urody J`adore Instytut został stworzony z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery.
  Sprawdź