fbpx

Wybierz miasto:

Laminowanie brwi w Krakowie

Laminowanie brwi w Krakowie

Laminacja brwi, obok henny pudrowej - to jeden z najnowszych i najpopularniejszych trendów w stylizacji brwi ostatnich miesięcy. Zabieg jest idealny zwłaszcza dla osób, które posiadają tzw. „niesforne” włoski, trudne do samodzielnego ułożenia. Procedura nadaje brwiom pożądany kierunek a przy tym wzmacnia i regeneruje włoski. Laminowanie brwi w Krakowie? Zapraszamy do J'adore Instytut - w samym sercu Krakowa!

Na czym polega zabieg?

Substancją, która odpowiada za zmianę kształtu włosków jest kwas tioglikolowy, który sprawia, że włos staje się plastyczny. W zależności od naturalnej długości włosków oraz kształtu łuku brwiowego, a także preferencji osoby która poddaje się zabiegowi - efektem zabiegu mogą być brwi ekstremalnie szerokie lub naturalnie ułożone.

199 zł

Koszt zabiegu

199 zł

Czas zabiegu

ok 60 min.

Znieczulenie

nie

Liczba zabiegów

1

Odstępy

4 - 6 tygodni

Obszar

brwi

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
Pokaż klauzule informacyjną

Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
• Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
• Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
• Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
• Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
• Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
• Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

captcha

Laminowanie brwi w Krakowie – efekty
Laminowanie brwi w Krakowie – przeciwwskazania:
Zalecenia po zabiegu

Laminowanie brwi w Krakowie – efekty Laminowanie brwi w Krakowie – efekty

zalecenia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Końcowy efekt laminacji zależy oczywiście od tego, jaki kształt chcemy nadać brwiom. W zależności od preferencji oraz naturalnego układu brwi – włoski po laminacji mogą uzyskać spektakularny, „wyczesany do góry” lub po prostu „ułożony” wygląd, dodatkowo optycznie zwiększa się ich objętość.

Jak długo utrzymują się efekty?

Laminowanie brwi w Krakowie można powtórzyć po 4 – 6 tygodniach. Trwałość procedury zależna jest od stanu naturalnych brwi, predyspozycji, sposobów pielęgnacji oraz cyklu życia włosków.

laminowanie brwi w krakowie

Umów wizytę Rezwerwacja online

Laminowanie brwi w Krakowie – przeciwwskazania: Laminowanie brwi w Krakowie – przeciwwskazania:


przeciwwsakazania

 

 

 

 

 

 • uczulenie na którykolwiek składnik preparatu
 • chemioterapia, przebyte nowotwory
 • rana w okolicy zabiegowej
 • choroby wirusowe i bakteryjne (np. opryszczka, grzybica)
 • choroby alergiczne oczu
 • świeża plastyka oczu
 • alergie skórne

Umów wizytę Rezwerwacja online

Zalecenia po zabiegu Zalecenia po zabiegu

W ciągu 24 h po wykonaniu zabiegu należy pamiętać aby:

 • nie dotykać oraz nie pocierać brwi

 • unikać sauny, basenów, siłowni, wody 

 • nie korzystać z zabiegów parowych

 • nie malować brwi

  laminowanie brwi w krakowie

Laminowanie brwi w Krakowie można połączyć na jednej wizycie z laminowaniem rzęs – skorzystaj z obu zabiegów i ciesz się idealną oprawą oka!

Umów wizytę Rezwerwacja online

Zobacz
inne zabiegi

J’adore world
Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Krakowa. Studio urody J`adore Instytut zostało stworzonę z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Krakowie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery. Dzięki bogatej ofercie produktów i najnowocześniejszemu sprzętowi nasz salon kosmetyczny oferuje szeroką gamę usług laserowych, zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej. Oprócz najnowocześniejszej technologii, na wysoką jakość naszego Instytutu Urody wpływają przede wszystkim wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści. Zapraszamy!
Sprawdź