fbpx

Wybierz miasto:

MANICURE

MANICURE

Rodzaje Manicure

Dłonie to wizytówka każdego z Nas. Zapraszamy do skorzystania z usług profesjonalnego wykonania manicure oraz z zabiegów regenerujących na dłonie. W naszym salonie pracujemy na najwyższej jakości lakierach i produktach do pielęgnacji dłoni i paznokci firmy OPI, Gelish, Mollon i Gehwol. Oprócz zabiegów pielęgnacyjnych i estetycznych w zakresie pielęgnacji dłoni oferujemy również zabiegi lecznicze, takie jak np. rekonstrukcja płytki paznokcia.

Manicurzystka zawsze dostosowuje rodzaj zabiegu do potrzeb dłoni i wymagań danej klientki. Może wykonać tylko odsunięcie skórek przy pomocy specjalnego dłutka z drzewa różanego lub wyciąć je cążkami. Zasadniczo u osób, które do tej pory wycinały skórki, kontynuuje się tę metodę, ponieważ mają one tendencję do szybszego narastania na płytkę.

Manicure  - sposób na piękne dłonie

Po ustaleniu szczegółów odnośnie sposobu wypielęgnowania skórek, kształtu paznokcia i rodzaju malowania, przystępuje się do wykonania właściwego zabiegu. Manicurzystka dezynfekuje skórę, a następnie wkłada dłonie klientki do specjalnych pojemników z wodą, by lekko rozmiękczyć skórki. Jeżeli zadecydowano o wycięciu skórek, to przed tą czynnością nakłada się na nie również specjalny żel do skórek. Po usunięciu skórek następuje wyprofilowanie kształtu płytki, ewentualne skrócenie paznokci i ich wypolerowanie. Na samym końcu stosuje się odżywkę regenerującą. Gdy paznokcie wyschną, manicurzystka wmasowuje profesjonalny krem odżywczy w dłonie, paznokcie i płytkę paznokcia, by przywrócić skórze odpowiednie krążenie, nawilżyć ją i silnie zregenerować.

od 45zł

Koszt zabiegu

od 49zł

Czas zabiegu

60-120min

Znieczulenie

nie

Liczba zabiegów

1

Odstępy

Co 2-4 tyg

Obszar

Dłonie

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
Pokaż klauzule informacyjną

Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
• Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
• Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
• Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
• Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
• Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
• Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

captcha

MANICURE KLASYCZNY
Manicure hybrydowy
MANICURE ŻELOWY
CENNIK

MANICURE KLASYCZNY MANICURE KLASYCZNY

Manicure klasyczny to podstawowy profesjonalny zabieg pielęgnacyjny na dłonie, który polega na opracowaniu płytki paznokcia, usunięciu skórek, nadaniu odpowiedniego kształtu płytce oraz nałożeniu odżywki regenerującej. Jest przeznaczony dla wszystkich kobiet, które chcą zadbać o dłonie i paznokcie, przywracając im nieskazitelny wygląd.

Manicure klasyczny jest doskonałym zabiegiem dla każdej kobiety. Bez względu na to, czy dana osoba preferuje naturalne, niepomalowane paznokcie, czy pokryte lakierem kolorowym. Zabieg można zakończyć tylko na nałożeniu odżywki na płytkę paznokcia (opcja: manicure klasyczny) lub rozszerzyć go o malowanie na jeden kolor, typu french lub ze zdobieniami (opcja: manicure z malowaniem).

Umów wizytę Rezwerwacja online

Manicure hybrydowy Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy to najtrwalszy manicure wykonywany na naturalne płytce. Jest znacznie trwalszy od malowania klasycznego. Do jego wykonania używa się specjalnych rodzajów lakierów w żelu, które utwardzane są w lampie LED i nie wymagają dodatkowego czasu na wyschnięcie.

Manicure hybrydowy utrzymuje się około trzech tygodni. Lakier charakteryzuje się wysokim połyskiem i trwałością. Ma perfekcyjnie równy kolor. Nie ulega żadnym uszkodzeniom. Jedyne co może nam przeszkadzać po paru tygodniach od wykonania zabiegu to pojawiający się odrost w postaci naturalnej płytki. Ewentualne odpryskiwanie lub ścieranie się lakieru, w przypadku zdrowych paznokci, występuje bardzo rzadko – zazwyczaj pojawia się dopiero po trzech tygodniach, czyli wtedy, gdy klientka umawia się na kolejny zabieg.

Hybrydę polecamy wszystkim tym, którzy chcą cieszyć się idealnym manicurem jak najdłużej. Kobietom zabieganym, zapracowanym lub perfekcjonistkom.

W J’adore Instytut pracujemy na najlepszych produktach (OPI, Mollon i Gelish), które gwarantują najwyższą jakość. Posiadamy ponad 200 kolorów do wyboru. Możemy wykonać tysiące różnych zdobień.

Umów wizytę Rezwerwacja online

MANICURE ŻELOWY MANICURE ŻELOWY

Nie każda kobieta może pochwalić się długimi i mocnymi paznokciami. Niektóre osoby walczą z cienką, łamliwą i kruchą płytką. Choć krótkie paznokcie, które są odpowiednio wypielęgnowane i pomalowane na właściwe kolory, mogą prezentować się atrakcyjnie, to nie każda kobieta będzie z nich zadowolona i jest to całkowicie zrozumiałe. Długie i mocne paznokcie uchodzą przecież za synonim seksapilu i kobiecości.

Na szczęście można wykonać manicure żelowy, który pozwala  przedłużyć naturalną płytkę lub nadać jej atrakcyjniejszy kształt. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać wiele ciekawych zdobień, które nie nadają się na krótką płytkę.

Modelowanie paznokci żelem to jedna z najpopularniejszych metod manicure

Manicure żelowy jest bardzo trwały. Pozwala na wymodelowanie paznokcia tak, jak tylko chcemy. Podczas zabiegu możliwe jest przedłużenie płytki paznokcia, czego dokonuje się na specjalnej formie. Jest to doskonała alternatywa dla niemodnych już tipsów.

Żel można nakładać także bezpośrednio na płytkę paznokcia. Ze względu na wzrost paznokcia  i pojawiający się odrost, po około 3 tygodniach należy wykonać tzw. uzupełnienie lub całkiem nowy manicure ze zmianą koloru i wzoru.

Umów wizytę Rezwerwacja online

CENNIK CENNIK

Zabieg Cena
Manicure bez malowania 49 zł
Manicure z malowaniem odżywką/ lakierem klasycznym 55zł/ 59zł
Manicure japoński 65 zł
Manicure klasyczny SPA (z kuracją parafiną I peelingiem) / hybrydowy SPA 89 zł / 125 zł
Manicure hybrydowy / manicure hybrydowy na bazie proteinowej 89zł /99zł
Manicure hybrydowy french 105zł
Paznokcie żelowe na naturalnej płytce (z hybrydą) 135zł
Żel na tipsie lub szablonie (przedłużanie z hybrydą) 150zł
Żel french na szablonie (z hybrydą) 160zł
Paznokcie fantazyjne Od 140 zł
Uzupełnienie paznokci żelowych z hybrydą /Uzupełnianie proteiną z hybrydą/ Uzupełnienie bardzo długich paznokci żelem lub proteiną 119 zł /109zł/ 129 zł
Uzupełnienie french 135zł
Manicure dla Panów 50 zł
Zdjęcie akrylu/żelu 35 zł
Zdjęcie Shellac 20 zł
Parafina na dłonie bez zabiegu / do zabiegu 40 zł / 35zł
Manicure z rekonstrucją paznokci obryzionych od 120zł do 180 zł
Dodatkowe zdobienia: dopłata Od 5-25 zł
Malowanie lakierem klasycznym (zmiana koloru, jeśli manicure został wykonany 2-4 dni wcześniej w naszym salonie) 25 zł

 

Umów wizytę Rezwerwacja online

Umów wizytę Rezwerwacja online

Zobacz
inne zabiegi

J’adore world
Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Krakowa. Studio urody J`adore Instytut zostało stworzonę z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Krakowie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery. Dzięki bogatej ofercie produktów i najnowocześniejszemu sprzętowi nasz salon kosmetyczny oferuje szeroką gamę usług laserowych, zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej. Oprócz najnowocześniejszej technologii, na wysoką jakość naszego Instytutu Urody wpływają przede wszystkim wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści. Zapraszamy!
Sprawdź