fbpx

Wybierz miasto:

ZABIEGI DIBI MILANO KRAKÓW

ZABIEGI DIBI MILANO KRAKÓW

Dibi MILANO to ekskluzywna i wysoce selektywna marka kosmetyczna, oferująca globalny system odmłodzenia skóry i seria profesjonalnych produktów do zabiegów na twarz. Po prawie 12 latach badań i ponad 500 testach laboratoryjnych marka stworzyła serie kuracji odmładzających. Specjalna technologia sieciowa powoduje, ze produkty Dibi Milano działają na każdym poziomie skory. Innowacyjne peptydy stymulują komórki macierzyste naskórka. To unikalne połączenie gwarantuje odmłodzenie i poprawę jakości skory. Zabiegi wykonywane są na okolice twarzy i dekoltu.

Wybierz zabieg dla siebie: odmładzanie skóry, usuwanie zmarszczek, podnoszenie owalu twarzy, nawilżanie skóry lub regeneracja ust i okolic oczu.

Dibi Milano - profesjonalne i ekskluzywne produkty do zabiegów na twarz, dekolt i szyję

We wszystkich liniach kosmetyków Dibi MILANO znajduje się nnowacyjny peptyd, chroniący środowisko komórek macierzystych naskórka. Technologia sieciowa sprawia, że ten unikalny kompleks działa na każdym poziomie skóry. To połączenie gwarantuje odmłodzenie skóry i poprawę jej jakości.

Zaawansowane technologicznie kosmeceutyki Dibi MILANO idealnie sprawdzają się w zabiegach połączone są z kawitacją ultradźwiękową oraz mezoterapią bezigłową.

zabiegów na twarz

Cena zabiegu:  od 299 zł

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
Pokaż klauzule informacyjną

Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
• Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
• Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
• Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
• Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
• Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
• Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

captcha

AGE PERFECTION
FILL PERFECTION
HYDRA PERFECTION

AGE PERFECTION AGE PERFECTION

zabieg globalnie odmładzający!

+ Do 26% zwiększona elastyczność skóry.

+ Do 43% zwiększone napięcie skóry.

– Do 51% zmniejszona głębokość zmarszczek.

Najważniejsze składniki aktywne:

 • PERFORMANCE-AGE COMPLEX – silny kompleks globalnie odmładzający. Skutecznie niweluje efekty starzenia skory. Stymuluje składniki macierzy międzykomórkowej i syntezę kolagenu. Dzieki niemu skóra staje sie młodsza, promieniejąca, gładsza – jak nigdy dotychczas.
 • PREVENTION-CELLULAR CAPITAL – Kwas hialuronowy  – złożona, wielofunkcyjna molekuła, odmładzający skore
 • RUTYNA – przeciwdziała utlenianiu, chroni fibroblasty przed promieniowaniem UV.
 • FILTRY UV – żabezpieczaja skore przed promieniowanie słonecznym
 • WYCIĄG Z JOJOBY, MIMOZY, SŁONECZNIKA – sprawiają, ze skóra jest odżywiona, jędrna, jeszcze gladsza i młodsza.

 

Wyróżniamy dwa odrębne, profesjonalne zabiegi z linii AGE PERFECTION.

Zabieg na twarz oraz zabieg na okolicę oczu i ust.

Umów wizytę Rezwerwacja online

FILL PERFECTION FILL PERFECTION

Ekskluzywna pielęgnacja i szybki efekt bez korzystania z inwazyjnych metod. Postaw na najwyższej jakości kosmetyki. Silne odmładzanie juz podczas cyklu 5 zabiegów! Zabieg silne napina skore, wypełnia zmarszczki. Stanowi pielęgnacyjna alternatywę dla botoksu! Pierwsza linia niezwykle skutecznych kosmetyków wypełniających zmarszczki! Alternatywa dla zabiegów botoksu! Efekt wypełnienia uzyskuje sie dzieki naturalnym machanizmom autreogenacji skóry.

Udowodniona skuteczność:

– Do 22% zmniejszona głębokość zmarszczek.

+ o 34% zwiększa jędrność

+ Do 26% większa elastyczność skory

Najważniejsze składniki aktywne:

 • EKSKLUZYWNY BIOTECH HYALUFILL COMPLEX – skladńiki aktywne bogate w kwas hialuronowy i peptydy, kompleks powodujący uzyskańie efektu napięcia i wypełnienia zmarszczek od wewnątrz i zewnątrz
 • PREVENTION-CELLULAR CAPITAL – –złożona, wielofunkcyjna molekuła kwasu hialuronowego, chroniąca rezerwę młodości skóry.
 • TETRAPEPTYDY
 • WITAMINY A i E
 • KOLAGEN MORSKI
 • VITIS VINIFERA
Umów wizytę Rezwerwacja online

HYDRA PERFECTION HYDRA PERFECTION

Zabieg intensywnie nawilżający i regenerujący z płatem kolagenowym. Jego dzialanie stymuluje skore zarówno od zewnątrz jak i od wewnątrz, zwiększajac zdolność skóry utrzymywania odpowiedniego poziomu jej nawodnienia. Kuracja HYDRA PERFECTION to zabieg stymulujacy mechanizm wewnętrznego nawilżenia skóry. Stymulowana jest produkcja białka filagryny, wzmocniona naturalna bariera ochronna oraz zwiększona elastycznośc i gęstość skóry. Po zabiegu skóra jest odświeżona, nawilżona, wygładzona.

Najważniejsze składniki aktywne:

 • HYDRAFIL TM – Opatentowany składnik z nigeryjskiej rośliny strączkowej, utrzymuje odpowiednie nawodnienie skory
 • KWAS MLEKOWY
 • MOCZNIK
 • PCA
Umów wizytę Rezwerwacja online

Zobacz
inne zabiegi

J’adore world
Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Krakowa. Studio urody J`adore Instytut zostało stworzonę z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Krakowie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery. Dzięki bogatej ofercie produktów i najnowocześniejszemu sprzętowi nasz salon kosmetyczny oferuje szeroką gamę usług laserowych, zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej. Oprócz najnowocześniejszej technologii, na wysoką jakość naszego Instytutu Urody wpływają przede wszystkim wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści. Zapraszamy!
Sprawdź